Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada ….

foto: FB KK Cibona

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga, 6. kolo

29.01.2022. 12:30Dubrava - Gorica (SD Dubrava)
30.01.2022. 12:00Medveščak - Hermes Analitica (SD OŠ Ivan Filipović)
02.02.2022. 20:30Cedevita Junior - Cibona (Dom košarke Cedevita)
02.02.2022. 21:00Bosco Zagreb - Dinamo Zagreb (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II. Juniorska liga, 6. kolo

29.01.2022. 12:15Sesvete - Zapad (SD OŠ Sesvetska sela)
29.01.2022. 14:00Zagreb - Mladost (SD OŠ Borovje)
30.01.2022. 12:00Zabok - Fortuna (SD OŠ K.Š.Đalski)
30.01.2022. 17:20Samobor - Univers Bosco (SD Samobor)
22.02.2022. 12:30Mladost - Sesvete (Dom košarke Cedevita)

I.Juniorska liga (17-29.mjesto), 6. kolo

27.01.2022. 20:45Maksimir - KK Krapina (Ekonomski fakultet)
29.01.2022. 10:30Dugo Selo - Roling (OŠ Ivan Benković)
30.01.2022. 12:00Pešća - Dinamo Zagreb II (Dom košarke Cedevita)
30.01.2022. 13:00Larus - Zrinjevac 1937 (SD OŠ Ive Andrića)
30.01.2022. 16:00Ivanić - Novska (SD Žeravinec)
27.02.2022. 11:00Podsused - Jaska (SD Sutinska Vrela)

I.Kadetska liga (4. - 8.mjesto), 3. kolo

30.01.2022. 19:30Akademija Mrav - Podsused (OŠ Središće)
31.01.2022. 20:00Dinamo Zagreb - Dubrava (SD OŠ Rudeš)
19.02.2022. 12:30Mladost - Podsused (Dom košarke Cedevita)

III. kadetska liga

30.01.2022. 10:00Sisak - Cibona II (SD Zeleni Brijeg - Sisak)

I.Pretkadetska liga (6-8), 3. kolo

06.02.2022. 14:00KK Šanac - Dubrava (ŠŠD Karlovac)

I.liga Dječaci U13, 7. kolo

29.01.2022. 13:15Dinamo Zagreb - Bosco Zagreb (SD OŠ Rudeš)
30.01.2022. 11:00Larus - Zapad (SD OŠ Ive Andrića)
30.01.2022. 12:00Roling - Cedevita Junior (ŠŠD Karlovac)
01.03.2022. 20:00Novi Zagreb - Cibona (Osnovna škola Zapruđe)

II. liga Dječaci U13, 7. kolo

22.01.2022. 20:00Medveščak - Mladost
29.01.2022. 13:30Cedevita Junior II - Glina (Dom košarke Cedevita)
30.01.2022. 10:00Sesvete - Dubrava (SD OŠ Sesvetska sela)
30.01.2022. 11:30Dubrava II - Samobor (SD OŠ Mato Lovrak)

I. Pretkadetska liga (ž), 3. kolo

29.01.2022. 16:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD OŠ Borovje)
03.02.2022. 19:30ŽKK Sisak - ŽKK Zagreb (OŠ Braća Ribar)
05.02.2022. 12:20ŽKK Medveščak - ŽKK Velgor (SD ZV, paviljon 25)
13.02.2022. 10:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Zaprešić)

Djevojčice U13, 11. kolo

29.01.2022. 15:30ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Zaprešić)
30.01.2022. 10:00ŽKK Karlovac - ŽKK Sisak (ŠŠD Karlovac)
31.01.2022. 20:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Orka (SD Dubrava)