Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada…

foto: Šime Zelić

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija. Natjecanjima se vraćaju juniori, ali i dječaci U12.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 5. kolo

26.01.2022. 21:00Cibona - Hermes Analitica (KC Dražen Petrović)
10.02.2022. 19:30Gorica - Bosco Zagreb (GSD Velika Gorica)
10.02.2022. 21:00Dubrava - Medveščak (SD Dubrava)
16.02.2022. 19:45Dinamo Zagreb - Cedevita Junior (SD OŠ Rudeš)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 5. kolo

22.01.2022. 15:00Fortuna - Samobor (SD Zaprešić)
22.01.2022. 18:20Univers Bosco - Sesvete (ZV, SC Univers)
23.01.2022. 12:30Zapad - Mladost (Dom košarke Cedevita)
13.03.2022. 11:00Zabok - Zagreb (GSD Zabok)

I.Juniorska liga (17-29.mjesto), 5. kolo

22.01.2022. 10:30Novska - Podsused (SŠ Novska)
22.01.2022. 14:00Pešća - Zrinjevac 1937 (Dom košarke Cedevita)
22.01.2022. 18:00Roling - Ivanić (OŠ Dubovac)
23.01.2022. 13:30Dugo Selo - Dinamo Zagreb II (OŠ Ivan Benković)
26.01.2022. 20:45Maksimir - Velgor (Ekonomski fakultet)
28.01.2022. 18:30KK Krapina - Larus (SŠ Krapina)

I.Kadetska liga (4. - 8.mjesto), 2. kolo

22.01.2022. 12:30Mladost - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
22.01.2022. 16:00Dubrava - Podsused (SD Dubrava)

III. kadetska liga

18.01.2022. 20:20Mladost II - Univers Bosco (ZV, SC Univers)

III. kadetska liga

23.01.2022. 12:30Cibona II - Sisak (KC Dražen Petrović)

I.Pretkadetska liga (6-8), 1. kolo

09.03.2022. 19:50Dinamo Zagreb - Dubrava (SD OŠ Rudeš)

I.liga Dječaci U13, 6. kolo

22.01.2022. 13:00Novi Zagreb - Dinamo Zagreb (Osnovna škola Zapruđe)
22.01.2022. 13:30Bosco Zagreb - Larus (ZV, SC Univers)
23.01.2022. 10:30Zapad - Roling (Dom košarke Cedevita)
23.01.2022. 10:30Cedevita Junior - Cibona (Dom košarke Cedevita)

II. LIGA DJEČACI U13, 6. kolo

19.12.2021. 12:30Cedevita Junior II - Mladost (Dom košarke Cedevita)
23.01.2022. 11:30Dubrava - Medveščak (SD OŠ Mato Lovrak)
23.01.2022. 17:00Glina - Dubrava II (ŠSD Glina)
22.02.2022. 17:30Hermes Analitica - Sesvete (SD OŠ M.Laginja)

Dječaci U12 - Skupina A, 8. kolo

13.02.2022. 08:30Bosco Zagreb - Dubrava (SD Dubrava)
13.02.2022. 08:30Vučići - Velgor (SD Dubrava)
13.02.2022. 09:30Bosco Zagreb - Velgor (SD Dubrava)
13.02.2022. 09:30Ksaver - Vučići (SD Dubrava)
13.02.2022. 11:30Sisak - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)

Dječaci U12 - Skupina B, 8. kolo

13.02.2022. 08:30Pešća - Larus (SD Dubrava)
13.02.2022. 09:30Novi Zagreb - Hermes Analitica (SD Dubrava)
13.02.2022. 10:30Kastav - Hermes Analitica (SD Dubrava)
13.02.2022. 10:30KK Grafičar - Novi Zagreb (SD Dubrava)
13.02.2022. 11:30Kastav - Cedevita Junior (SD Dubrava)
13.02.2022. 11:30KK Grafičar - Medveščak (SD Dubrava)

I. Pretkadetska liga (ž), 2. kolo

22.01.2022. 19:30ŽKK Sisak - ŽKK Velgor (SD Zeleni Brijeg - Sisak)
23.01.2022. 16:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Folka Borovje (SD Zaprešić)
10.02.2022. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Medveščak (SD Ivan Arapović)
23.02.2022. 11:30ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Zagreb (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

Djevojčice U13, 10. kolo

22.01.2022. 12:15ŽKK Zagreb - ŽKK Jabuka Zaprešić (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
23.01.2022. 13:15ŽKK Orka - ŽKK Sisak (SD Dubrava)
24.02.2022. 13:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Karlovac (SD Ivan Arapović)