Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada …

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

14.12.2021. 21:00Medveščak - Cibona (KC Dražen Petrović)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

15.12.2021. 20:30Cedevita Junior - Gorica (Dom košarke Cedevita)
15.12.2021. 21:00Bosco Zagreb - Dubrava (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

I. Kadetska liga

16.12.2021. 21:00Cedevita Junior - Cibona (Dom košarke Cedevita)

I. Kadetska liga, 14. kolo

18.12.2021. 11:00Akademija Mrav - Podsused (OŠ Središće)
18.12.2021. 17:30Dinamo Zagreb - Mladost (Dom košarke Cedevita)
19.12.2021. 12:30Cibona - Dubrava (KC Dražen Petrović)
19.12.2021. 20:15Bosco Zagreb - Cedevita Junior (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II. kadetska liga, 13. kolo

18.12.2021. 12:15Sesvete - Hermes Analitica (SD OŠ Sesvetska sela)
18.12.2021. 15:00Zagreb - Ivanić (SD OŠ Borovje)
18.12.2021. 17:00Medveščak - Samobor (SD OŠ Ivan Filipović)
20.02.2022. 12:30Zapad - Zabok (Dom košarke Cedevita)

III. kadetska liga, 13. kolo

18.12.2021. 12:00Fortuna - Sisak (SD Zaprešić)
18.12.2021. 12:30Dugo Selo - Mladost II (OŠ Ivan Benković)
20.12.2021. 20:20Univers Bosco - Gorica (ZV, SC Univers)
20.02.2022. 13:30Cibona II - Ogulin (KC Dražen Petrović)

IV. kadetska liga, 13. kolo

17.12.2021. 20:45Rudeš Bulldogs - Cedevita Junior II (SD OŠ Rudeš)
19.12.2021. 11:00KK Šanac - Maksimir (ŠŠD Karlovac)
08.02.2022. 21:00Velgor - Tuškanac (OŠ Novo Čiče)

I. Pretkadetska liga

20.12.2021. 21:00Cibona - Akademija Mrav (KC Dražen Petrović)

I. Pretkadetska liga, 14. kolo

18.12.2021. 15:30Cedevita Junior - KK Šanac (Dom košarke Cedevita)
19.12.2021. 12:00Medveščak - Akademija Mrav (SD OŠ Ivan Filipović)
19.12.2021. 12:30Dubrava - Cibona (SD Dubrava)
22.12.2021. 19:45Dinamo Zagreb - Larus (SD OŠ Rudeš)

III. Pretkadetska liga, 3. kolo

15.12.2021. 20:15Univers Bosco - Larus II (ZV, SC Univers)
18.12.2021. 10:00Fortuna - Ogulin (SD Zaprešić)
18.12.2021. 13:15Zagreb - Medveščak II (SD OŠ Borovje)
22.12.2021. 21:00Podsused - Samobor (SD Sutinska Vrela)

IV. Pretkadetska liga, 3. kolo

16.12.2021. 20:45Maksimir - Dubrava II (Ekonomski fakultet)
18.12.2021. 13:15Rudeš Bulldogs - Zabok (SD OŠ Rudeš)
18.12.2021. 14:00Dinamo Zagreb II - Novi Zagreb (SD Zaprešić)
22.12.2021. 21:00Zrinjevac 1937 - Velgor (SD Ivan Arapović)

V. Pretkadetska liga, 3. kolo

18.12.2021. 15:00Glina - Duga Resa (ŠSD Glina)
18.12.2021. 17:30Pešća - Jaska (Dom košarke Cedevita)

I.liga Dječaci U13, 4. kolo

18.12.2021. 11:15Dinamo Zagreb - Roling (SD OŠ Rudeš)
18.12.2021. 13:00Zapad - Cedevita Junior (Dom košarke Cedevita)
19.12.2021. 13:30Bosco Zagreb - Cibona (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
21.12.2021. 20:00Novi Zagreb - Larus (Osnovna škola Zapruđe)

II. LIGA DJEČACI U13, 4. kolo

18.12.2021. 13:00Glina - Sesvete (ŠSD Glina)
19.12.2021. 11:00Hermes Analitica - Dubrava (SD OŠ M.Laginja)
05.02.2022. 13:20Samobor - Medveščak (SD Samobor)
27.02.2022. 18:00Mladost - Dubrava II (Dom košarke Cedevita)

Košarkaški kamp Novalja