Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada……

foto: Šime Zelić

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 4. kolo

12.12.2021. 17:00Hermes Analitica - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
14.12.2021. 21:00Medveščak - Cibona (KC Dražen Petrović)
15.12.2021. 20:30Cedevita Junior - Gorica (Dom košarke Cedevita)
15.12.2021. 21:00Bosco Zagreb - Dubrava (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 4. kolo

11.12.2021. 11:45Sesvete - Fortuna (SD OŠ Sesvetska sela)
11.12.2021. 16:30Zagreb - Zapad (SD OŠ Borovje)
12.12.2021. 17:20Samobor - Zabok (SD Samobor)
19.12.2021. 10:30Mladost - Univers Bosco (Dom košarke Cedevita)

I.Juniorska liga (17-29.mjesto), 4. kolo

09.12.2021. 20:45Maksimir - Jaska (Ekonomski fakultet)
11.12.2021. 13:15Dinamo Zagreb II - Zrinjevac 1937 (SD OŠ Rudeš)
11.12.2021. 15:45Podsused - Roling (SD Sutinska Vrela)
12.12.2021. 14:00KK Krapina - Pešća (SŠ Krapina)
08.01.2022. 14:30Larus - Velgor (SD OŠ Ive Andrića)

I. Kadetska liga

10.12.2021. 20:15Dubrava - Bosco Zagreb (SD Dubrava)

I. Kadetska liga, 13. kolo

11.12.2021. 11:15Dinamo Zagreb - Podsused (SD OŠ Rudeš)
12.12.2021. 10:30Dubrava - Akademija Mrav (SD Dubrava)
12.12.2021. 17:30Mladost - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)
16.12.2021. 21:00Cedevita Junior - Cibona (Dom košarke Cedevita)

II. kadetska liga, 12. kolo

11.12.2021. 14:30Zapad - Sesvete (Dom košarke Cedevita)
11.12.2021. 18:20Zagreb - Zabok (SD OŠ Borovje)
11.12.2021. 20:15Ivanić - Samobor (SD Žeravinec)
12.12.2021. 16:30Medveščak - Hermes Analitica (SD OŠ Ivan Filipović)

III. kadetska liga

11.12.2021. 10:00Sisak - Fortuna (SD Brezovica)

III. kadetska liga, 12. kolo

09.12.2021. 20:30Sisak - Univers Bosco (OŠ Braća Ribar)
12.12.2021. 10:30Gorica - Dugo Selo (GSD Velika Gorica)
12.12.2021. 12:30Ogulin - Mladost II (SD I.Cindrić - Piva Ogulin)
12.12.2021. 12:30Cibona II - Fortuna (KC Dražen Petrović)

IV. kadetska liga, 12. kolo

12.12.2021. 12:00Larus - KK Šanac (SD OŠ Ive Andrića)
12.12.2021. 13:00Cedevita Junior II - Tuškanac (Dom košarke Cedevita)

I. Pretkadetska liga

05.12.2021. 13:00Medveščak - Cedevita Junior (SD OŠ Ivan Filipović)

I. Pretkadetska liga, 13. kolo

11.12.2021. 10:00KK Šanac - Dinamo Zagreb (ŠŠD Karlovac)
11.12.2021. 12:15Cibona - Cedevita Junior (KC Dražen Petrović)
11.12.2021. 16:00Akademija Mrav - Dubrava (OŠ Središće)
12.12.2021. 14:00Larus - Medveščak (SD OŠ Ive Andrića)

II. Pretkadetska liga, 5. kolo

12.12.2021. 11:00Mladost - Sisak (Dom košarke Cedevita)
12.12.2021. 11:00Cedevita Junior II - Gorica (Dom košarke Cedevita)
12.12.2021. 16:50Sesvete - Hermes Analitica (SD OŠ Sesvetska sela)
13.12.2021. 20:30Bosco Zagreb - Zapad (ZV, SC Univers)

III. Pretkadetska liga, 2. kolo

11.12.2021. 11:00Ogulin - Podsused (SD I.Cindrić - Piva Ogulin)
11.12.2021. 14:20Samobor - Zagreb (SD Samobor)
11.12.2021. 16:30Medveščak II - Univers Bosco (SD OŠ Ivan Filipović)
12.12.2021. 10:00Larus II - Fortuna (SD OŠ Ive Andrića)

IV. Pretkadetska liga, 2. kolo

12.12.2021. 10:00Novi Zagreb - Maksimir (Osnovna škola Zapruđe)
12.12.2021. 12:00Zabok - Dinamo Zagreb II (SD OŠ K.Š.Đalski)

V. Pretkadetska liga, 2. kolo

11.12.2021. 11:00Cedevita Junior III - Jaska (Dom košarke Cedevita)
11.12.2021. 14:00Duga Resa - Pešća (SD OŠ V.Nazor)
11.12.2021. 14:00Ksaver - Roling (SD OŠ K.Š.Đalski)

I.liga Dječaci U13, 3. kolo

11.12.2021. 10:00Cibona - Dinamo Zagreb (KC Dražen Petrović)
11.12.2021. 11:00Cedevita Junior - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)
11.12.2021. 16:30Zapad - Novi Zagreb (Dom košarke Cedevita)
12.12.2021. 10:00Roling - Larus (ŠŠD Karlovac)

II. LIGA DJEČACI U13, 3. kolo

11.12.2021. 18:30Medveščak - Glina (SD OŠ Ivan Filipović)
11.12.2021. 18:45Ivanić - Dubrava II (SD Žeravinec)
12.12.2021. 11:00Hermes Analitica - Mladost (SD OŠ M.Laginja)

I. Kadetska liga (ž), 10. kolo

09.12.2021. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje (Dom sportova III)

II. Kadetska liga (ž), 10. kolo

12.12.2021. 11:00ŽKK Sisak - ŽKK Trešnjevka 2009 II (OŠ Braća Ribar)
13.12.2021. 20:15ŽKK Orka - ŽKK Folka Borovje II (SD Dubrava)