Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija. Ovoga tjedna startaju I.Muške juniorske lige koje će se igrati kroz poredak od 1. – 8.mjesta, 9. – 16.mjesta, i 17. – 29.mjesta.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 1. kolo

17.11.2021. 20:15Bosco Zagreb - Hermes Analitica (ZV, SC Univers)
17.11.2021. 20:30Cedevita Junior - Medveščak (Dom košarke Cedevita)
19.11.2021. 20:00Dubrava - Cibona (SD Dubrava)
21.11.2021. 12:30Gorica - Dinamo Zagreb (GSD Velika Gorica)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 1. kolo

20.11.2021. 12:00Zabok - Zapad (SD OŠ K.Š.Đalski)
20.11.2021. 12:15Sesvete - Zagreb (SD OŠ Sesvetska sela)
20.11.2021. 19:00Fortuna - Univers Bosco (SD Zaprešić)
21.11.2021. 17:20Samobor - Mladost (SD Samobor)

I.Juniorska liga (17-29.mjesto), 1. kolo

20.11.2021. 11:30Dugo Selo - Maksimir (OŠ Ivan Benković)
20.11.2021. 14:00Novska - Pešća (SŠ Novska)
21.11.2021. 10:30Jaska - Zrinjevac 1937 (SŠ Jastrebarsko)
21.11.2021. 12:00Roling - Larus (ŠŠD Karlovac)
27.11.2021. 14:15Podsused - Dinamo Zagreb II (SD Sutinska Vrela)
18.03.2022. 21:00Velgor - KK Krapina (OŠ Novo Čiče)

I. Kadetska liga

17.11.2021. 20:30Akademija Mrav - Cedevita Junior (OŠ Središće)

I. Kadetska liga

18.11.2021. 14:00Bosco Zagreb - Dinamo Zagreb (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

I. Kadetska liga, 10. kolo

20.11.2021. 12:00Dubrava - Podsused (SD Dubrava)
20.11.2021. 13:30Bosco Zagreb - Akademija Mrav (ZV, SC Univers)
20.11.2021. 20:00Cibona - Dinamo Zagreb (KC Dražen Petrović)
23.11.2021. 21:00Cedevita Junior - Mladost (Dom košarke Cedevita)

II. kadetska liga, 9. kolo

19.11.2021. 20:30Ivanić - Sesvete
20.11.2021. 15:20Samobor - Zagreb (SD Samobor)
23.11.2021. 21:00Hermes Analitica - Zapad (SD OŠ M.Laginja)
06.03.2022. 12:00Medveščak - Zabok (SD OŠ Ivan Filipović)

III. kadetska liga, 9. kolo

20.11.2021. 10:00Univers Bosco - Ogulin (ZV, SC Univers)
20.11.2021. 10:30Gorica - Sisak (GSD Velika Gorica)
20.11.2021. 11:30Mladost II - Cibona II (Dom košarke Cedevita)
20.11.2021. 13:20Dugo Selo - Fortuna (OŠ Ivan Benković)

IV. kadetska liga, 9. kolo

17.11.2021. 20:50Maksimir - Larus (Ekonomski fakultet)
21.11.2021. 10:00KK Šanac - Cedevita Junior II (ŠŠD Karlovac)
21.11.2021. 18:00Tuškanac - Rudeš Bulldogs (OŠ Jabukovac)

V. kadetska liga, 8. kolo

20.11.2021. 12:30Roling - Dubrava II (OŠ Dubovac)
20.11.2021. 18:00Podsused II - Larus II (SD Sutinska Vrela)
21.11.2021. 13:30Krapina - Pešća (SŠ Krapina)

I. Pretkadetska liga

17.11.2021. 20:45KK Šanac - Medveščak (ŠŠD Karlovac)

I. Pretkadetska liga, 10. kolo

20.11.2021. 14:30KK Šanac - Larus (ŠŠD Karlovac)
20.11.2021. 18:00Cedevita Junior - Medveščak (Dom košarke Cedevita)
24.11.2021. 20:45Dubrava - Dinamo Zagreb (SD OŠ Mato Lovrak)
20.12.2021. 21:00Cibona - Akademija Mrav (KC Dražen Petrović)

II. Pretkadetska liga, 2. kolo

20.11.2021. 17:30Gorica - Zapad (OŠ Novo Čiče)
21.11.2021. 10:00Hermes Analitica - Mladost (SD OŠ M.Laginja)
21.11.2021. 10:30Sisak - Cedevita Junior II (OŠ Braća Ribar)
21.11.2021. 18:00Bosco Zagreb - Sesvete (ZV, SC Univers)

Kvalifikacije za I.Ligu dječaka U13, 2. kolo

20.11.2021. 13:30Novi Zagreb - Dubrava (Osnovna škola Zapruđe)

Dječaci U12 - Skupina A, 6. kolo

21.11.2021. 09:10Sisak - Velgor (SD Dubrava)
21.11.2021. 09:10Vučići - Roling (SD Dubrava)
21.11.2021. 10:05Sisak - Vučići (SD Dubrava)
21.11.2021. 10:05Velgor - Ksaver (SD Dubrava)
21.11.2021. 11:00Roling - Bosco Zagreb (SD Dubrava)
21.11.2021. 11:00Ksaver - Podsused (SD Dubrava)

Dječaci U12 - Skupina B, 6. kolo

21.11.2021. 09:10KK Grafičar - Larus (SD Dubrava)
21.11.2021. 10:05KK Grafičar - Kastav (SD Dubrava)
21.11.2021. 11:00Kastav - Medveščak (SD Dubrava)

I. Kadetska liga (ž), 7. kolo

21.11.2021. 12:30ŽKK Jabuka - ŽKK Zagreb (SD Zaprešić)
04.12.2021. 11:00ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD ZV, paviljon 25)

II. Kadetska liga (ž), 7. kolo

20.11.2021. 13:45ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Zagreb II (SD OŠ Borovje)
20.11.2021. 14:15ŽKK Orka - ŽKK Sisak (SD Dubrava)

Djevojčice U13, 6. kolo

20.11.2021. 16:30ŽKK Karlovac - ŽKK Jabuka Zaprešić (ŠŠD Karlovac)
21.11.2021. 10:30ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje (SD Ivan Arapović)
22.11.2021. 20:15ŽKK Orka - ŽKK Zagreb (SD Dubrava)

Košarkaški kamp Novalja