Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada…

foto: FB KK Cibona

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija. Vikend pred nama starta II.Muška pretkadetska liga, a prvu utakmicu kvalifikacija za I.Ligu dječaka U13 igraju Dubrava – Novi Zagreb.

Kvalifikacije za I.Juniorsku ligu (B)

10.11.2021. 21:00Samobor - Hermes Analitica (SD Samobor)

Kvalifikacije za I.Juniorsku ligu (B)

13.11.2021. 15:30Zapad - Samobor (Dom košarke Cedevita)

I. Kadetska liga, 9. kolo

13.11.2021. 13:00Mladost - Akademija Mrav (Dom košarke Cedevita)
13.11.2021. 19:30Bosco Zagreb - Cibona (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
14.11.2021. 14:45Podsused - Cedevita Junior (SD Sutinska Vrela)
15.11.2021. 20:00Dinamo Zagreb - Dubrava (SD OŠ Rudeš)

II. kadetska liga, 8. kolo

13.11.2021. 12:00Zabok - Samobor (SD OŠ K.Š.Đalski)
13.11.2021. 20:00Ivanić - Zapad (SD Žeravinec)
14.11.2021. 14:00Sesvete - Medveščak (SD OŠ Sesvetska sela)
14.11.2021. 15:20Zagreb - Hermes Analitica (SD OŠ Borovje)

III. kadetska liga, 8. kolo

13.11.2021. 10:00Fortuna - Mladost II (SD Zaprešić)
13.11.2021. 10:15Dugo Selo - Univers Bosco (OŠ Ivan Benković)
13.11.2021. 12:00Ogulin - Sisak (ŠSD Ogulin)
13.11.2021. 17:00Cibona II - Gorica (KC Dražen Petrović)

IV. kadetska liga, 8. kolo

12.11.2021. 19:50Rudeš Bulldogs - Maksimir (SD OŠ Rudeš)
14.11.2021. 12:00KK Šanac - Velgor (ŠŠD Karlovac)
14.11.2021. 13:30Larus - Cedevita Junior II (SD OŠ Ive Andrića)

V. kadetska liga, 7. kolo

13.11.2021. 10:30Dubrava II - Krapina (SD Dubrava)
13.11.2021. 11:00Larus II - Roling (SD OŠ Ive Andrića)
14.11.2021. 11:00Pešća - Podsused II (Dom košarke Cedevita)

I. Pretkadetska liga, 9. kolo

13.11.2021. 12:30Dubrava - Cedevita Junior (SD Dubrava)
13.11.2021. 16:30Medveščak - KK Šanac (SD OŠ Ivan Filipović)
14.11.2021. 11:30Larus - Cibona (SD OŠ Ive Andrića)
15.12.2021. 20:30Akademija Mrav - Dinamo Zagreb (OŠ Središće)

II. Pretkadetska liga, 1. kolo

13.11.2021. 11:20Bosco Zagreb - Cedevita Junior II (ZV, SC Univers)
14.11.2021. 10:00Zapad - Hermes Analitica (SD OŠ M.Laginja)
14.11.2021. 10:30Mladost - Sesvete (Dom košarke Cedevita)
03.12.2021. 20:45Sisak - Gorica (OŠ Braća Ribar)

Kvalifikacije za I.Ligu dječaka U13, 1. kolo

13.11.2021. 14:45Dubrava - Novi Zagreb (SD OŠ Mato Lovrak)

I. Kadetska liga (ž), 6. kolo

13.11.2021. 10:00ŽKK Medveščak - ŽKK Folka Borovje (SD ZV, paviljon 25)
16.11.2021. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II. Kadetska liga (ž), 6. kolo

13.11.2021. 11:00ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Orka (SD Ivan Arapović)
14.11.2021. 19:45ŽKK Zagreb II - ŽKK Sisak (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

Djevojčice U13, 5. kolo

14.11.2021. 10:00ŽKK Karlovac - ŽKK Orka (ŠŠD Karlovac)
17.11.2021. 21:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Zagreb (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
13.03.2022. 12:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Sisak (SD Zaprešić)

Košarkaški kamp Novalja