Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija Tko, gdje, kada…

foto: FB KK Cibona

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

Kvalifikacije za I.Juniorsku ligu (A), 3. kolo

06.11.2021. 12:30Sesvete - Zagreb (SD OŠ Sesvetska sela)
06.11.2021. 20:00Zagreb - Podsused

Kvalifikacije za I.Juniorsku ligu (B), 3. kolo

07.11.2021. 12:30Medveščak - Zapad (SD OŠ Ivan Filipović)
10.11.2021. 21:00Samobor - Hermes Analitica (SD Samobor)

I. Kadetska liga, 8. kolo

05.11.2021. 20:30Mladost - Podsused (Dom košarke Cedevita)
07.11.2021. 11:00Cedevita Junior - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
07.11.2021. 16:00Akademija Mrav - Cibona (OŠ Središće)
10.12.2021. 20:15Dubrava - Bosco Zagreb (SD Dubrava)

II. kadetska liga, 7. kolo

06.11.2021. 18:00Medveščak - Ivanić (SD OŠ Ivan Filipović)
07.11.2021. 12:00Zabok - Hermes Analitica (SD OŠ K.Š.Đalski)
07.11.2021. 13:30Zagreb - Zapad (SD OŠ Borovje)
07.11.2021. 15:30Sesvete - Samobor (SD OŠ Sesvetska sela)

III. kadetska liga, 7. kolo

06.11.2021. 12:30Fortuna - Gorica (SD Zaprešić)
06.11.2021. 13:00Dugo Selo - Ogulin (OŠ Ivan Benković)
07.11.2021. 20:20Univers Bosco - Mladost II (ZV, SC Univers)
23.01.2022. 12:30Cibona II - Sisak (KC Dražen Petrović)

IV. kadetska liga, 7. kolo

06.11.2021. 10:30Velgor - Cedevita Junior II (GSD Velika Gorica)
06.11.2021. 11:15Rudeš Bulldogs - Larus (SD OŠ Rudeš)
06.11.2021. 12:00KK Šanac - Tuškanac (ŠŠD Karlovac)

V. kadetska liga, 6. kolo

06.11.2021. 12:00Larus II - Pešća (SD OŠ Ive Andrića)
06.11.2021. 15:15Krapina - Roling (SŠ Krapina)
06.11.2021. 15:45Podsused II - Dubrava II (SD Sutinska Vrela)

I. Pretkadetska liga, 8. kolo

06.11.2021. 16:00Akademija Mrav - Larus (OŠ Središće)
07.11.2021. 12:00KK Šanac - Dubrava (ŠŠD Karlovac)
08.11.2021. 20:15Dinamo Zagreb - Cedevita Junior (SD OŠ Rudeš)
11.11.2021. 21:00Cibona - Medveščak (KC Dražen Petrović)

I. Kadetska liga (ž), 5. kolo

07.11.2021. 19:45ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Borovje)
07.11.2021. 20:30ŽKK Medveščak - ŽKK Jabuka (SD ZV, paviljon 25)

II. Kadetska liga (ž), 5. kolo

06.11.2021. 13:30ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Sisak (SD Ivan Arapović)
07.11.2021. 18:00ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Orka (SD OŠ Borovje)

Djevojčice U13, 4. kolo

06.11.2021. 10:00ŽKK Sisak - ŽKK Karlovac (SD Brezovica)
06.11.2021. 11:30ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD Ivan Arapović)
06.11.2021. 15:15ŽKK Folka Borovje - ŽKK Orka (SD OŠ Borovje)