Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada ….

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija. Vikend pred nama startaju kvalifikacije za I.Mušku juniorsku ligu

Kvalifikacije za I.Juniorsku ligu (A), 1. kolo

23.10.2021. 11:15Dinamo Zagreb - Zagreb (SD OŠ Rudeš)
23.10.2021. 15:50Sesvete - Podsused (SD OŠ Sesvetska sela)

Kvalifikacije za I.Juniorsku ligu (B), 1. kolo

23.10.2021. 12:30Hermes Analitica - Zapad (Dom košarke Cedevita)
24.10.2021. 12:00Medveščak - Samobor (SD OŠ Ivan Filipović)

I. Kadetska liga, 6. kolo

23.10.2021. 12:20Cibona - Cedevita Junior (KC Dražen Petrović)
23.10.2021. 19:30Bosco Zagreb - Mladost (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
24.10.2021. 16:00Podsused - Dinamo Zagreb (SD Sutinska Vrela)
24.10.2021. 18:00Akademija Mrav - Dubrava (OŠ Središće)

II. kadetska liga, 5. kolo

23.10.2021. 13:00Zabok - Zagreb (SD OŠ K.Š.Đalski)
23.10.2021. 17:40Sesvete - Zapad (SD OŠ Sesvetska sela)
24.10.2021. 17:20Samobor - Ivanić (SD Samobor)
02.12.2021. 21:00Medveščak - Hermes Analitica (SD OŠ M.Laginja)

III. kadetska liga, 5. kolo

23.10.2021. 10:00Univers Bosco - Sisak (ZV, SC Univers)
23.10.2021. 12:30Mladost II - Ogulin (Dom košarke Cedevita)
23.10.2021. 13:00Dugo Selo - Gorica (OŠ Ivan Benković)
23.10.2021. 14:30Fortuna - Cibona II (SD Zaprešić)

IV. kadetska liga, 5. kolo

23.10.2021. 10:50Velgor - Maksimir (OŠ Novo Čiče)
23.10.2021. 18:25Tuškanac - Cedevita Junior II (OŠ Jabukovac)
24.10.2021. 10:00KK Šanac - Larus (ŠŠD Karlovac)

V. kadetska liga, 5. kolo

23.10.2021. 18:30Pešća - Roling (Dom košarke Cedevita)
24.10.2021. 12:00Larus II - Dubrava II (SD OŠ Ive Andrića)
24.10.2021. 18:00Podsused II - Krapina (SD Sutinska Vrela)

I. Pretkadetska liga

20.10.2021. 20:45Dubrava - Medveščak (SD OŠ Mato Lovrak)

I. Pretkadetska liga

21.10.2021. 20:30Akademija Mrav - Cibona (OŠ Središće)

I. Pretkadetska liga, 5. kolo

16.10.2021. 14:00Larus - Dubrava (SD OŠ Ive Andrića)
16.10.2021. 19:30Cibona - KK Šanac (KC Dražen Petrović)
17.10.2021. 12:00Medveščak - Dinamo Zagreb (SD OŠ Ivan Filipović)
11.11.2021. 20:30Akademija Mrav - Cedevita Junior (OŠ Središće)

Dječaci U12 - Skupina A, 4. kolo

24.10.2021. 08:30Dubrava - Podsused (SD Dubrava)
24.10.2021. 08:30Bosco Zagreb - Vučići (SD Dubrava)
24.10.2021. 09:30Dinamo Zagreb - Velgor (SD Dubrava)
24.10.2021. 09:30Roling - Podsused (SD Dubrava)
24.10.2021. 10:30Velgor - Roling (SD Dubrava)

Dječaci U12 - Skupina B, 4. kolo

24.10.2021. 09:30Gorica - Medveščak (SD Dubrava)
24.10.2021. 10:30Medveščak - Novi Zagreb (SD Dubrava)
24.10.2021. 10:30Kastav - Larus (SD Dubrava)
24.10.2021. 11:30Kastav - Gorica (SD Dubrava)

I. Kadetska liga (ž), 4. kolo

24.10.2021. 17:00ŽKK Jabuka - ŽKK Folka Borovje (SD Zaprešić)
28.10.2021. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Medveščak (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II. Kadetska liga (ž), 4. kolo

23.10.2021. 12:00ŽKK Sisak - ŽKK Folka Borovje II (SD Brezovica)
23.10.2021. 13:30ŽKK Zagreb II - ŽKK Trešnjevka 2009 II (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

Djevojčice U13, 3. kolo

23.10.2021. 10:00ŽKK Sisak - ŽKK Orka (SD Brezovica)
24.10.2021. 15:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Zagreb (SD Zaprešić)
24.10.2021. 18:30ŽKK Karlovac - ŽKK Trešnjevka 2009 (ŠŠD Karlovac)