Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Kadetska liga, 5. kolo

12.10.2021. 21:00Mladost - Cibona (Dom košarke Cedevita)
16.10.2021. 15:15Podsused - Bosco Zagreb (SD Sutinska Vrela)

II. kadetska liga, 4. kolo

17.10.2021. 10:00Zapad - Medveščak (SD OŠ Ivan Filipović)
17.10.2021. 17:30Zapruđe - Sesvete (SD OŠ Borovje)
17.10.2021. 18:00Ivanić - Zabok (SD Žeravinec)
17.10.2021. 19:30Hermes Analitica - Samobor (SD OŠ M.Laginja)

III. kadetska liga, 4. kolo

16.10.2021. 10:30Gorica - Mladost II (GSD Velika Gorica)
17.10.2021. 15:00Cibona II - Univers Bosco (KC Dražen Petrović)
17.10.2021. 19:15Dugo Selo - Sisak (OŠ Ivan Benković)

IV. kadetska liga, 4. kolo

14.10.2021. 20:45Maksimir - Tuškanac (Ekonomski fakultet)
16.10.2021. 11:15Rudeš Bulldogs - KK Šanac (SD OŠ Rudeš)
17.10.2021. 12:00Larus - Velgor (SD OŠ Ive Andrića)

V. kadetska liga, 4. kolo

16.10.2021. 10:00Roling - Podsused II (ŠŠD Karlovac)
17.10.2021. 14:15Dubrava II - Pešća (SD Dubrava)
17.10.2021. 17:00Krapina - Larus II (SŠ Krapina)

I. Pretkadetska liga

13.10.2021. 20:30Cedevita Junior - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)

I. Pretkadetska liga, 5. kolo

16.10.2021. 14:00Larus - Dubrava (SD OŠ Ive Andrića)
16.10.2021. 19:30Cibona - KK Šanac (KC Dražen Petrović)
17.10.2021. 12:00Medveščak - Dinamo Zagreb (SD OŠ Ivan Filipović)

Dječaci U12 - Skupina A, 3. kolo

17.10.2021. 08:15Vučići - Dubrava (SD Dubrava)
17.10.2021. 09:10Dinamo Zagreb - Vučići (SD Dubrava)
17.10.2021. 10:05Dubrava - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)

Dječaci U12 - Skupina B, 3. kolo

17.10.2021. 08:15Pešća - Hermes Analitica (SD Dubrava)
17.10.2021. 09:10Hermes Analitica - Medveščak (SD Dubrava)
17.10.2021. 10:05Medveščak - Pešća (SD Dubrava)

I. Kadetska liga (ž)

06.10.2021. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 (Dom sportova III)
06.10.2021. 21:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Medveščak (SD OŠ Borovje)

I. Kadetska liga (ž), 3. kolo

16.10.2021. 13:30ŽKK Folka Borovje - ŽKK Zagreb (SD OŠ Borovje)
16.10.2021. 17:00ŽKK Jabuka - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Zaprešić)

II. Kadetska liga (ž), 3. kolo

18.10.2021. 20:15ŽKK Orka - ŽKK Zagreb II (SD Dubrava)
18.10.2021. 21:00ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Trešnjevka 2009 II (Dom sportova III)

Djevojčice U13, 2. kolo

16.10.2021. 10:15ŽKK Folka Borovje - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD OŠ Borovje)
16.10.2021. 20:00ŽKK Orka - ŽKK Medveščak
17.10.2021. 15:45ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Sisak (Dom sportova III)
17.10.2021. 19:15ŽKK Zagreb - ŽKK Karlovac (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

Djevojčice U12, 1. kolo

17.10.2021. 09:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje (SD Dubrava)
17.10.2021. 10:00ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Dubrava)