Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada….

foto: Šime Zelić

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija. Vikend pred nama starta i U13 Liga za djevojčice.

I. Kadetska liga, 4. kolo

09.10.2021. 10:20Mladost - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
09.10.2021. 12:30Cibona - Podsused (KC Dražen Petrović)
17.11.2021. 20:30Akademija Mrav - Cedevita Junior (OŠ Središće)
18.11.2021. 14:00Bosco Zagreb - Dinamo Zagreb (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II. kadetska liga, 3. kolo

09.10.2021. 16:20Samobor - Zapad (SD Samobor)
09.10.2021. 17:00Hermes Analitica - Ivanić (SD OŠ M.Laginja)
10.10.2021. 10:00Medveščak - Zagreb (SD OŠ Ivan Filipović)
06.11.2021. 14:15Sesvete - Zabok (SD OŠ Sesvetska sela)

III. kadetska liga, 3. kolo

09.10.2021. 10:30Univers Bosco - Fortuna (ZV, SC Univers)
09.10.2021. 12:30Mladost II - Sisak (Dom košarke Cedevita)
09.10.2021. 13:10Dugo Selo - Cibona II (OŠ Ivan Benković)
10.10.2021. 14:00Gorica - Ogulin (GSD Velika Gorica)

IV. kadetska liga, 3. kolo

07.10.2021. 20:45Maksimir - Cedevita Junior II (Ekonomski fakultet)
09.10.2021. 11:30Velgor - Rudeš Bulldogs (GSD Velika Gorica)
09.10.2021. 18:20Tuškanac - Larus (OŠ Jabukovac)

V. kadetska liga, 3. kolo

09.10.2021. 10:30Pešća - Krapina (Dom košarke Cedevita)
09.10.2021. 14:30Larus II - Podsused II (SD OŠ Ive Andrića)
10.10.2021. 12:30Dubrava II - Roling (SD OŠ Mato Lovrak)

I. Pretkadetska liga, 4. kolo

08.10.2021. 20:45Dinamo Zagreb - Cibona (SD OŠ Rudeš)
09.10.2021. 12:30Cedevita Junior - Larus (Dom košarke Cedevita)
20.10.2021. 20:45Dubrava - Medveščak (SD OŠ Mato Lovrak)
24.11.2021. 20:45KK Šanac - Akademija Mrav (ŠŠD Karlovac)

Dječaci U12 - Skupina A, 2. kolo

10.10.2021. 09:00Velgor - Podsused (SD Dubrava)
10.10.2021. 10:00Bosco Zagreb - Podsused (SD Dubrava)
10.10.2021. 10:00KK Međimurje - Sisak (SD Dubrava)
10.10.2021. 11:00Sisak - Bosco Zagreb (SD Dubrava)
10.10.2021. 11:00KK Međimurje - Velgor (SD Dubrava)

Dječaci U12 - Skupina B, 2. kolo

10.10.2021. 09:00Cedevita Junior - Medveščak (SD Dubrava)
10.10.2021. 09:00Novi Zagreb - Larus (SD Dubrava)
10.10.2021. 10:00KK Grafičar - Cedevita Junior (SD Dubrava)
10.10.2021. 11:00KK Grafičar - Pešća (SD Dubrava)

I. Kadetska liga (ž)

06.10.2021. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 (Dom sportova III)
06.10.2021. 21:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Medveščak (SD OŠ Borovje)

I. Kadetska liga (ž), 2. kolo

09.10.2021. 14:20ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Medveščak (SD Ivan Arapović)
10.10.2021. 10:00ŽKK Zagreb - ŽKK Jabuka (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II. Kadetska liga (ž), 2. kolo

09.10.2021. 19:30ŽKK Zagreb II - ŽKK Folka Borovje II (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
10.10.2021. 12:00ŽKK Sisak - ŽKK Orka (SD Brezovica)

Djevojčice U13, 1. kolo

09.10.2021. 12:00ŽKK Karlovac - ŽKK Folka Borovje (ŠŠD Karlovac)
09.10.2021. 12:30ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Orka (SD Ivan Arapović)
10.10.2021. 10:00ŽKK Sisak - ŽKK Zagreb (SD Brezovica)