Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija. Vikend pred nama startaju I. i II. ženska kadetska liga, te U12 liga za dječake.

I. Kadetska liga, 3. kolo

28.09.2021. 21:00Mladost - Cedevita Junior (Dom košarke Cedevita)
03.10.2021. 18:15Podsused - Dubrava (SD Sutinska Vrela)
04.10.2021. 20:00Dinamo Zagreb - Cibona (SD OŠ Rudeš)

II. kadetska liga, 2. kolo

02.10.2021. 13:00Zapruđe - Samobor (SD OŠ Borovje)
02.10.2021. 15:00Zapad - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)
03.10.2021. 17:30Ivanić - Sesvete (SD Žeravinec)

III. kadetska liga, 2. kolo

02.10.2021. 10:00Fortuna - Dugo Selo (SD Zaprešić)
02.10.2021. 11:30Sisak - Gorica (SD Brezovica)
02.10.2021. 14:30Cibona II - Mladost II (KC Dražen Petrović)
03.10.2021. 12:30Ogulin - Univers Bosco (SD I.Cindrić - Piva Ogulin)

IV. kadetska liga

29.09.2021. 20:30Cedevita Junior II - Larus (Dom košarke Cedevita)

IV. kadetska liga

30.09.2021. 20:45Maksimir - Rudeš Bulldogs (Ekonomski fakultet)

IV. kadetska liga, 2. kolo

01.10.2021. 20:00Rudeš Bulldogs - Tuškanac (SD OŠ Rudeš)
02.10.2021. 14:00Larus - Maksimir (SD OŠ Ive Andrića)
03.10.2021. 10:30Cedevita Junior II - KK Šanac (Dom košarke Cedevita)

V. kadetska liga, 2. kolo

02.10.2021. 12:00Roling - Larus II (ŠŠD Karlovac)
02.10.2021. 15:15Krapina - Dubrava II (SŠ Krapina)
03.10.2021. 20:00Podsused II - Pešća (SD Sutinska Vrela)

I. Pretkadetska liga, 3. kolo

02.10.2021. 12:00Larus - KK Šanac (SD OŠ Ive Andrića)
02.10.2021. 12:15Dubrava - Dinamo Zagreb (SD OŠ Rudeš)

Dječaci U12 - Skupina A, 1. kolo

03.10.2021. 08:30Podsused - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)
03.10.2021. 09:30Dubrava - Roling (SD Dubrava)
03.10.2021. 10:30KK Međimurje - Bosco Zagreb (SD Dubrava)
03.10.2021. 10:30Ksaver - Sisak (SD Dubrava)
03.10.2021. 11:30Sisak - Roling (SD Dubrava)
03.10.2021. 11:30KK Međimurje - Ksaver (SD Dubrava)

Dječaci U12 - Skupina B, 1. kolo

03.10.2021. 08:30Larus - Gorica (SD Dubrava)
03.10.2021. 08:30Cedevita Junior - Hermes Analitica (SD Dubrava)
03.10.2021. 09:30Ivanić - Hermes Analitica (SD Dubrava)
03.10.2021. 09:30Novi Zagreb - Gorica (SD Dubrava)
03.10.2021. 10:30Kastav - Novi Zagreb (SD Dubrava)
03.10.2021. 11:30Kastav - Ivanić (SD Dubrava)

I. Kadetska liga (ž), 1. kolo

06.10.2021. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 (Dom sportova III)
06.10.2021. 21:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Medveščak (SD OŠ Borovje)

II. Kadetska liga (ž), 1. kolo

02.10.2021. 10:00ŽKK Sisak - ŽKK Zagreb II (SD Brezovica)
04.10.2021. 20:20ŽKK Orka - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD Dubrava)