Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

foto: Šime Zelić

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija.

Juniori kvalifikacije, 3. kolo

24.10.2020. 15:20Samobor - Hermes Analitica (SD Samobor)
11.11.2020. 18:30Medveščak - Zagreb (SD OŠ Ivan Filipović)
15.11.2020. 16:30Sesvete - Zapad (Srednja škola Sesvete)

Juniori kvalifikacije, 4. kolo

25.10.2020. 13:00Hermes Analitica - Zapad (Dom košarke Cedevita)
10.11.2020. 21:00Gorica - Sesvete (OŠ Novo Čiče)
15.11.2020. 16:20Samobor - Medveščak (SD Samobor)

Juniori kvalifikacije, 7. kolo

14.11.2020. 10:30Zapad - Samobor (Dom košarke Cedevita)
14.11.2020. 14:50Sesvete - Medveščak (Srednja škola Sesvete)
05.12.2020. 18:00Gorica - Zagreb (GSD Velika Gorica)

I. Kadetska liga, 9. kolo

14.11.2020. 12:30Zapad - Cibona (Dom košarke Cedevita)
14.11.2020. 16:30Dinamo Zagreb - Hermes Analitica (SD OŠ Rudeš)

I. Kadetska liga (ž), 6. kolo

15.11.2020. 18:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Medveščak (SD ZV, paviljon 25)

II. kadetska liga

14.11.2020. 10:00Sesvete - Samobor (Srednja škola Sesvete)

II. kadetska liga

15.11.2020. 20:00Podsused - Ivanić (SD Sutinska Vrela)

II. Kadetska liga (ž), 6. kolo

13.11.2020. 21:15Velgor - ŽKK Jabuka (OŠ Novo Čiče)
15.11.2020. 15:00ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Karlovac (SD OŠ Borovje)

III. kadetska liga, 6. kolo

14.11.2020. 12:10Dugo Selo - Pešća (OŠ Ivan Benković)
14.11.2020. 13:30Zagreb - Univers Bosco (SD OŠ Borovje)
15.11.2020. 09:30Fortuna - Dinamo Zagreb II (SD Zaprešić)
15.11.2020. 13:30Bosco Zagreb II - Gorica (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

IV. kadetska liga, 6. kolo

15.11.2020. 10:30Zapad II - Medveščak II (Dom košarke Cedevita)
15.11.2020. 10:45Jaska - Mladost II (SŠ Jastrebarsko)

I. Pretkadetska liga, 9. kolo

21.11.2020. 17:30Cibona - Medveščak (KC Dražen Petrović)
22.11.2020. 14:00Cedevita Junior - Dubrava (SD Dubrava)

Dječaci U13 - Kvalifikacije

15.11.2020. 14:20Samobor - Zapad (SD Samobor)

I.liga Dječaci U13, 1. kolo

16.11.2020. 20:40Cedevita Junior - Larus (Dom košarke Cedevita)
22.11.2020. 15:30Bosco Zagreb - Zapad (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
13.06.2021. 12:00Cibona - Dubrava (SC Fairplay, Jazbina)
19.06.2021. 16:30Dinamo Zagreb - Roling (SD OŠ Rudeš)

II. LIGA DJEČACI U13, 1. kolo

15.11.2020. 12:20Gorica - Cedevita Junior II (GSD Velika Gorica)

Dječaci U12 - Skupina A, 4. kolo

15.11.2020. 08:45Larus - Dubrava II (SD Dubrava)
15.11.2020. 09:00Glina - Vučići (SD Dubrava)
15.11.2020. 10:00Glina - Larus (SD Dubrava)

Dječaci U12 - Skupina B, 4. kolo

15.11.2020. 08:45Bosco Zagreb - Cedevita Junior II (SD Dubrava)
15.11.2020. 09:45Bosco Zagreb - Črnomerec (SD Dubrava)
15.11.2020. 09:45Cedevita Junior II - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)

Košarkaški kamp Novalja