Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija u periodu 06.03. – 16.03.2018.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

06.03.2018. 20:30Cibona - Samobor (KC Dražen Petrović)
06.03.2018. 20:40Dinamo Zagreb - Podsused (SD OŠ Rudeš)
 

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

07.03.2018. 17:00Zagreb - Cibona (SD Trnsko)
07.03.2018. 21:15Zapruđe - Bosco Zagreb (SD ZV, paviljon 25)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 15. kolo

11.03.2018. 16:20Samobor - Maksimir (SD Samobor)
13.03.2018. 21:00Dubrava - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)
14.03.2018. 17:00Zagreb - Cedevita (SD Trnsko)
14.03.2018. 20:30Cibona - Zapruđe (KC Dražen Petrović)
18.03.2018. 14:00Podsused - Bosco Zagreb (SD Sutinska Vrela)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 5. kolo

08.03.2018. 21:00Mladost - Sisak (Dom košarke Cedevita)
10.03.2018. 20:00Fortuna - Sesvete (SD Zaprešić)
11.03.2018. 10:30Medveščak - Agens Univers (SD OŠ Ivan Filipović)
11.03.2018. 15:15Gorica - Zapad (GSD Velika Gorica)
11.03.2018. 18:00Agrodalm - KK Šanac (SD ZV, paviljon 25)

III. Juniorska liga, 5. kolo

10.03.2018. 10:30Ivanić - Bosco Zagreb II (SD Žeravinec)
10.03.2018. 13:15Larus - Zabok (Dom košarke Cedevita)
11.03.2018. 17:00KK Krapina - Hermes Analitica (SŠ Krapina)
13.03.2018. 20:40Maksimir II - Duga Resa (Ekonomski fakultet)
13.03.2018. 20:45Rudeš II - Petar Zrinski (SD OŠ Rudeš)

I. juniorska liga (ž), 5. kolo

07.03.2018. 20:30ŽKK Medveščak - ŽKK Croatia 2006 (SŠD Peščenica)
10.03.2018. 17:30ŽKK Zagreb - ŽKK Karlovac (SD Trnsko)
11.03.2018. 15:00ŽKK Krapina - ŽKK Orka (SŠ Krapina)
13.03.2018. 20:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Sisak (SD OŠ Borovje)
16.04.2018. 20:15ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Dubrava)

Jedinstvena kadetska liga, 10. kolo

11.03.2018. 15:00Cibona - Cedevita (KC Dražen Petrović)

I. Pretkadetska liga (1. - 6.mjesto), 4. kolo

10.03.2018. 13:30Mladost - Cibona (Dom košarke Cedevita)
11.03.2018. 12:15Pešća Cedevita - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
11.03.2018. 21:00Dubrava - Cedevita (SD Dubrava)

I. Pretkadetska liga (7. - 11.mjesto)

09.03.2018. 20:40Zagreb - Sesvete (Arena)

I. Pretkadetska liga (7. - 11.mjesto), 4. kolo

10.03.2018. 17:30Medveščak - Zagreb (SD OŠ Ivan Filipović)
11.03.2018. 16:00Zapad - Sesvete (Dom košarke Cedevita)

I. Pretkadetska liga (ž)

07.03.2018. 17:30ŽKK Medveščak - ŽKK Lovrekice (SD ZV, paviljon 25)

I. Pretkadetska liga (ž), 5. kolo

11.03.2018. 11:00ŽKK Orka - ŽKK Trešnjevka 2009 (SŠ Jelkovec)
11.03.2018. 17:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Medveščak (SD OŠ Borovje)

II. Pretkadetska liga, 5. kolo

10.03.2018. 12:20Zrinjevac 1937 - Agrodalm (SD Ivan Arapović)
10.03.2018. 15:30Ivanić - Fortuna (SD Žeravinec)
10.03.2018. 20:30Univers Bosco - KK Šanac (ZV, SC Univers)
11.03.2018. 14:15Zapad II - Petrinja (Dom košarke Cedevita)

II. Pretkadetska liga (ž), 5. kolo

10.03.2018. 10:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Sisak (SD Zaprešić)
10.03.2018. 10:00ŽKK Istok - ŽKK Karlovac (SD OŠ Sv. Klara)
10.03.2018. 19:20ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Zagreb (SŠD Peščenica)
10.03.2018. 19:20ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Samobor (SD Samobor)
11.03.2018. 10:00ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Vindi Varaždin (SD OŠ Mato Lovrak)

III. Pretkadetska liga, 5. kolo

10.03.2018. 13:00Krapina - Ksaver (SŠ Krapina)
10.03.2018. 14:45Maksimir - Zapruđe (Ekonomski fakultet)
10.03.2018. 15:20Samobor - Sisak (SD Samobor)
11.05.2018. 19:00Zabok - Velgor (OŠ Zabok)

IV. Pretkadetska liga, 5. kolo

10.03.2018. 10:00Ogulin - Gorica (ŠSD Ogulin)
11.03.2018. 12:30Cedevita II - Otočac (Dom košarke Cedevita)
11.03.2018. 15:30Petar Zrinski - Dugo Selo (SD II OŠ Vrbovec)
11.03.2018. 16:40Jaska - Hermes Analitica (SŠ Jastrebarsko)

V. Pretkadetska liga, 5. kolo

10.03.2018. 14:00Duga Resa - Larus (SD OŠ V.Nazor)
10.03.2018. 19:00Dinamo Zagreb II - Novska (SD OŠ Rudeš)
11.03.2018. 10:20Sesvete II - Novi Zagreb (Srednja škola Sesvete)

Dječaci 2005 - II.LIGA, 12. kolo

11.03.2018. 08:20Larus II - Maksimir (SD Dubrava)
11.03.2018. 10:10Sisak - Larus II (SD Dubrava)

Djevojčice 2005, 14. kolo

11.03.2018. 08:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Dubrava)
11.03.2018. 08:20ŽKK Orka - ŽKK Croatia 2006 (SD Dubrava)
11.03.2018. 09:15ŽKK Medveščak - ŽKK Sisak (SD Dubrava)
11.03.2018. 09:15ŽKK Lovrekice - ŽKK Zagreb (SD Dubrava)
11.03.2018. 09:15ŽKK Karlovac - ŽKK Croatia 2006 (SD Dubrava)
11.03.2018. 10:10ŽKK Lovrekice - ŽKK Medveščak (SD Dubrava)
11.03.2018. 10:10ŽKK Karlovac - ŽKK Istok (SD Dubrava)