Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada…

foto: FB KK Cibona

Donosimo ovotjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga

11.03.2020. 20:30Cibona - Dubrava (KC Dražen Petrović)
11.03.2020. 21:00Bosco Zagreb - Cedevita Junior (Dom košarke Cedevita)

I. Juniorska liga

12.03.2020. 21:00Zapad - Mladost (Dom košarke Cedevita)

II. Juniorska liga, 12. kolo

15.03.2020. 14:00Hermes Analitica - Fortuna (SD OŠ M.Laginja)
15.03.2020. 14:45Podsused - Sesvete (SD Sutinska Vrela)
15.03.2020. 15:30Univers - Samobor (ZV, SC Univers)

III. Juniorska liga, 7. kolo

14.03.2020. 10:30Sisak - Mladost II (OŠ Braća Ribar)
14.03.2020. 14:20Zrinjevac 1937 - Glina (SD Ivan Arapović)
14.03.2020. 17:00Maksimir - Bosco Zagreb II (Ekonomski fakultet)
15.03.2020. 10:45Jaska - Dugo Selo (SŠ Jastrebarsko)
15.03.2020. 20:30Petrinja - Gorica (SŠ Petrinja)
15.03.2020. 20:30Novska - Ivanić (SŠ Novska)

I. juniorska liga (ž), 5. kolo

14.03.2020. 18:50ŽKK Zagreb - ŽKK Folka Borovje II (SD OŠ Borovje)
15.03.2020. 18:00ŽKK Medveščak - ŽKK Lovrekice (SD ZV, paviljon 25)
17.03.2020. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje (SD Ivan Arapović)

II. Pretkadetska liga, 6. kolo

14.03.2020. 11:30Cibona II - KK Šanac (KC Dražen Petrović)
13.06.2020. 12:30Sesvete - Gorica (OŠ Novo Čiče)
14.06.2020. 10:30Medveščak - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)
14.06.2020. 12:30Zapad - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)

III. Pretkadetska liga, 6. kolo

14.06.2020. 10:30Cedevita Junior II - Zapruđe (Dom košarke Cedevita)

IV. Pretkadetska liga, 6. kolo

15.06.2020. 17:00Larus II - Medveščak II (SD OŠ Ive Andrića)

V. Pretkadetska liga, 6. kolo

14.03.2020. 15:00Otočac - Novska (SD Otočac)
14.03.2020. 15:15Maksimir - Samobor II (Ekonomski fakultet)
15.03.2020. 17:45Bosco Zagreb III - Jaska (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

I. Pretkadetska liga (ž), 7. kolo

17.06.2020. 16:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Medveščak (SD ZV, paviljon 25)

II. Pretkadetska liga (ž), 5. kolo

14.03.2020. 11:15ŽKK Zagreb II - ŽKK Jabuka Zaprešić (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
14.03.2020. 12:30ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Velgor (SD Ivan Arapović)
15.03.2020. 13:30ŽKK Lovrekice - ŽKK Sisak (SŠ Petrinja)
15.03.2020. 17:30ŽKK Istok - ŽKK Karlovac (SD OŠ Borovje)

I.liga Dječaci U13, 13. kolo

19.06.2020. 20:15Cedevita Junior - Medveščak (Dom košarke Cedevita)
21.06.2020. 10:30Pešća - Cibona (Dom košarke Cedevita)
25.06.2020. 11:15Dinamo Zagreb - Bosco Zagreb (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II.liga Dječaci U13 (B), 13. kolo

29.01.2020. 20:30Sisak - Maksimir (OŠ Braća Ribar)
23.03.2020. 17:30Sesvete - Cedevita Junior II (Dom košarke Cedevita)
22.06.2020. 17:00Dinamo Zagreb II - Larus (SD OŠ Ive Andrića)
24.06.2020. 20:30Maksimir - Sesvete (Ekonomski fakultet)

Dječaci U12 - Liga pa prvaka, 2. kolo

15.03.2020. 09:00KK Međimurje - Zapad (SD Dubrava)
15.03.2020. 10:00Bosco Zagreb - Vučići Cibona (SD Dubrava)
15.03.2020. 11:00KK Međimurje - Cedevita Junior (SD Dubrava)

Dječaci U12 - Liga pa poredak, 2. kolo

15.03.2020. 09:00Bosco Zagreb II - Pešća (SD Dubrava)
15.03.2020. 10:00Otočac - Pešća (SD Dubrava)
15.03.2020. 11:00Otočac - Vučići Wolfscubs (SD Dubrava)