Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

foto: FB KK Cibona

Donosimo ovotjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

03.03.2020. 21:00Dubrava - Cedevita Junior (SD Dubrava)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

04.03.2020. 21:00Mladost - Cibona (Dom košarke Cedevita)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 11. kolo

07.03.2020. 20:50Zagreb - Dinamo Zagreb (SD OŠ Borovje)
11.03.2020. 20:30Cibona - Dubrava (KC Dražen Petrović)
11.03.2020. 21:00Bosco Zagreb - Cedevita Junior (Dom košarke Cedevita)
12.03.2020. 21:00Zapad - Mladost (Dom košarke Cedevita)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 11. kolo

06.03.2020. 19:20Univers Bosco - Podsused (ZV, SC Univers)
07.03.2020. 11:30Zabok - BSU Team (GSD Zabok)
07.03.2020. 14:20Hermes Analitica - Sesvete (SD OŠ M.Laginja)
07.03.2020. 17:00Medveščak - Samobor (SD OŠ Ivan Filipović)

III. Juniorska liga, 6. kolo

07.03.2020. 12:15Bosco Zagreb II - Zrinjevac 1937 (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
07.03.2020. 14:30Dugo Selo - Sisak (OŠ Ivan Benković)
07.03.2020. 16:00Ivanić - Jaska (SD Žeravinec)
08.03.2020. 10:30Mladost II - Maksimir (Dom košarke Cedevita)
08.03.2020. 16:00Glina - Petrinja (ŠSD Glina)
13.03.2020. 21:00Gorica - Novska (OŠ Novo Čiče)

I. juniorska liga (ž), 4. kolo

03.03.2020. 20:00ŽKK Lovrekice - ŽKK Orka (SŠ Petrinja)
07.03.2020. 18:50ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Borovje)
16.03.2020. 19:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Medveščak (SŠD Peščenica)

II. Pretkadetska liga, 5. kolo

07.03.2020. 15:30Sesvete - Cibona II (SD OŠ Sesvetska sela)
07.03.2020. 16:15Hermes Analitica - KK Šanac (SD OŠ M.Laginja)
08.03.2020. 09:30Gorica - Zapad (GSD Velika Gorica)
08.03.2020. 10:00Bosco Zagreb - Medveščak (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

III. Pretkadetska liga, 5. kolo

07.03.2020. 09:30Fortuna - Podsused (SD Zaprešić)
07.03.2020. 18:00Univers Bosco - Dugo Selo (ZV, SC Univers)
08.03.2020. 11:30Zagreb - Zabok (SD OŠ Borovje)
08.03.2020. 13:20Samobor - Ivanić (SD Samobor)

IV. Pretkadetska liga, 5. kolo

07.03.2020. 16:00Tuškanac - Dubrava II (OŠ Jabukovac)
08.03.2020. 10:20Zrinjevac 1937 - Larus II (SD Ivan Arapović)
11.03.2020. 19:30Dinamo Zagreb II - Ogulin (SD OŠ Rudeš)
11.03.2020. 20:20Medveščak II - Bosco Zagreb II (SD OŠ Matija Gubec)

V. Pretkadetska liga, 5. kolo

07.03.2020. 17:00Novska - Maksimir (SŠ Novska)
08.03.2020. 14:00Otočac - Bosco Zagreb III (SD Otočac)
10.03.2020. 19:30Samobor II - Sisak II (SD Samobor)

I. Pretkadetska liga (ž), 6. kolo

04.03.2020. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II. Pretkadetska liga (ž), 4. kolo

07.03.2020. 14:30ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Istok (SD Zaprešić)
07.03.2020. 20:00ŽKK Karlovac - ŽKK Trešnjevka 2009 II (ŠŠD Karlovac)
10.03.2020. 19:30ŽKK Sisak - ŽKK Zagreb II (OŠ Braća Ribar)

I.liga Dječaci U13, 12. kolo

07.03.2020. 12:30Cibona - KK Šanac (KC Dražen Petrović)
08.03.2020. 09:30Medveščak - Bosco Zagreb (SD OŠ Ivan Filipović)
08.03.2020. 12:30Cedevita Junior - Pešća (Dom košarke Cedevita)
08.03.2020. 13:30Dubrava - Dinamo Zagreb (SD OŠ Mato Lovrak)

II.liga Dječaci U13 (A), 11. kolo

06.03.2020. 19:45Ksaver - Ogulin (SD OŠ K.Š.Đalski)
07.03.2020. 13:20Samobor - Duga Resa (SD Samobor)
07.03.2020. 17:30Zapad - Otočac (Dom košarke Cedevita)

II.liga Dječaci U13 (B), 12. kolo

07.03.2020. 14:00Cedevita Junior II - Larus (Dom košarke Cedevita)
08.03.2020. 14:00G.P. - Dinamo Zagreb II (ŠSD Glina)
10.03.2020. 20:45Maksimir - Bosco Zagreb II (Ekonomski fakultet)
28.06.2020. 10:30Cedevita Junior II - Dinamo Zagreb II (Dom košarke Cedevita)

Dječaci U12 - Liga pa prvaka, 1. kolo

08.03.2020. 09:00Vučići Cibona - Dubrava (SD Dubrava)
08.03.2020. 10:00Dinamo Zagreb - Bosco Zagreb (SD Dubrava)
08.03.2020. 11:00Cedevita Junior - Zapad (SD Dubrava)

Dječaci U12 - Liga pa poredak, 1. kolo

08.03.2020. 09:00Medveščak - Sesvete (SD Dubrava)
08.03.2020. 09:00Larus - Črnomerec (SD Dubrava)
08.03.2020. 10:00Larus - Vučići Wolfscubs (SD Dubrava)
08.03.2020. 10:00Velgor - Sisak (SD Dubrava)
08.03.2020. 11:00Sisak - Medveščak (SD Dubrava)
08.03.2020. 11:00Velgor - Bosco Zagreb II (SD Dubrava)

Košarkaški kamp Novalja