Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada…

foto: FB KK Cibona

Donosimo ovotjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga, 10. kolo

29.02.2020. 13:15Zapruđe - Zapad (SD OŠ Borovje)
03.03.2020. 21:00Dubrava - Cedevita Junior (SD Dubrava)
04.03.2020. 21:00Mladost - Cibona (Dom košarke Cedevita)

II. Juniorska liga, 10. kolo

29.02.2020. 13:15Podsused - Medveščak (SD Sutinska Vrela)
29.02.2020. 17:00Fortuna - Zabok (SD Zaprešić)
29.02.2020. 20:00Hermes Analitica - Univers (SD OŠ M.Laginja)

III. Juniorska liga, 5. kolo

26.02.2020. 21:00Zrinjevac 1937 - Mladost II (Dom košarke Cedevita)
01.03.2020. 12:20Jaska - Gorica (SŠ Jastrebarsko)
01.03.2020. 14:00Novska - Glina (SŠ Novska)
01.03.2020. 14:30Petrinja - Bosco Zagreb II (SŠ Petrinja)
01.03.2020. 16:00Ivanić - Dugo Selo (SD Žeravinec)
04.03.2020. 21:00Maksimir - Sisak (Ekonomski fakultet)

I. juniorska liga (ž), 3. kolo

29.02.2020. 13:20ŽKK Orka - ŽKK Folka Borovje (SŠ Jelkovec)
01.03.2020. 10:20ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Zagreb (SD Ivan Arapović)
01.03.2020. 18:00ŽKK Medveščak - ŽKK Folka Borovje II (SD ZV, paviljon 25)

I.Kadetska liga (4. - 8.mjesto)

29.02.2020. 14:20Bosco Zagreb - Sesvete (SD OŠ Matija Gubec)

II.Kadetska liga (9-12)

28.02.2020. 20:30Ivanić - Zapruđe (ŠD Bregi, Ivanić Grad)

II. Pretkadetska liga, 4. kolo

29.02.2020. 19:00Medveščak - Gorica (SD OŠ Ivan Filipović)
01.03.2020. 10:00KK Šanac - Bosco Zagreb (ŠŠD Karlovac)
01.03.2020. 10:30Zapad - Sesvete (Dom košarke Cedevita)
01.03.2020. 18:30Cibona II - Hermes Analitica (KC Dražen Petrović)

III. Pretkadetska liga, 4. kolo

29.02.2020. 11:15Podsused - Samobor (SD Sutinska Vrela)
29.02.2020. 14:00Ivanić - Univers Bosco (SD Žeravinec)
01.03.2020. 10:30Cedevita Junior II - Fortuna (Dom košarke Cedevita)
01.03.2020. 12:30Dugo Selo - Zapruđe (OŠ Ivan Benković)

IV. Pretkadetska liga, 4. kolo

29.02.2020. 14:00Dubrava II - Medveščak II (SD OŠ Mato Lovrak)
01.03.2020. 10:00Bosco Zagreb II - Zrinjevac 1937 (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
01.03.2020. 10:30Ogulin - Tuškanac (ŠSD Ogulin)
01.03.2020. 12:00Larus II - Dinamo Zagreb II (SD OŠ Ive Andrića)

V. Pretkadetska liga, 4. kolo

29.02.2020. 15:15Maksimir - Otočac (Ekonomski fakultet)
01.03.2020. 10:45Jaska - Samobor II (SŠ Jastrebarsko)
01.03.2020. 16:00Novska - Sisak II (SŠ Novska)

I. Pretkadetska liga (ž), 5. kolo

29.02.2020. 19:00ŽKK Medveščak - ŽKK Folka Borovje (SD ZV, paviljon 25)
01.03.2020. 20:00ŽKK Zagreb - ŽKK Orka (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II. Pretkadetska liga (ž), 3. kolo

29.02.2020. 10:20ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD Ivan Arapović)
29.02.2020. 11:00ŽKK Zagreb II - ŽKK Lovrekice (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
29.02.2020. 14:30ŽKK Karlovac - ŽKK Velgor (ŠŠD Karlovac)
29.02.2020. 16:00ŽKK Istok - ŽKK Sisak (SD OŠ Borovje)

I.liga Dječaci U13, 11. kolo

29.02.2020. 16:30Dinamo Zagreb - Cibona (SD OŠ Rudeš)
01.03.2020. 12:00KK Šanac - Cedevita Junior (ŠŠD Karlovac)
01.03.2020. 13:00Pešća - Medveščak (Dom košarke Cedevita)
01.03.2020. 15:30Bosco Zagreb - Dubrava (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II.liga Dječaci U13 (A), 10. kolo

29.02.2020. 10:30Ogulin - Samobor (ŠSD Ogulin)
29.02.2020. 16:30Roling - Ksaver (ŠŠD Karlovac)
01.03.2020. 16:00Otočac - Duga Resa (SD Otočac)

II.liga Dječaci U13 (B), 11. kolo

29.02.2020. 10:30Sisak - Cedevita Junior II (OŠ Braća Ribar)
01.03.2020. 17:45Bosco Zagreb II - Sesvete (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
01.03.2020. 19:00Larus - G.P. (SŠ Petrinja)
02.03.2020. 20:35Dinamo Zagreb II - Maksimir (SD OŠ Rudeš)