Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

foto: FB KK Cibona

Donosimo ovotjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija. Izdvajamo početak II. , III. , IV. , i V.lige pretkadeta.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 7. kolo

08.02.2020. 14:20Zagreb - Bosco Zagreb (SD OŠ Borovje)
10.02.2020. 21:00Zapad - Cedevita Junior (Dom košarke Cedevita)
12.02.2020. 20:30Cibona - Dinamo Zagreb (KC Dražen Petrović)
12.02.2020. 21:00Mladost - Dubrava (Dom košarke Cedevita)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 7. kolo

08.02.2020. 12:30Zabok - Medveščak (SD OŠ K.Š.Đalski)
08.02.2020. 14:30Hermes Analitica - Podsused (SD OŠ M.Laginja)
08.02.2020. 14:45Sesvete - BSU Team (SD OŠ Sesvetska sela)
07.03.2020. 09:30Fortuna - Univers Bosco (SD Zaprešić)

III. Juniorska liga, 2. kolo

08.02.2020. 12:30Sisak - Novska (OŠ Braća Ribar)
09.02.2020. 10:00Maksimir - Petrinja (SŠ Petrinja)
09.02.2020. 12:30Mladost II - Jaska (Dom košarke Cedevita)
09.02.2020. 13:30Dugo Selo - Zrinjevac 1937 (OŠ Ivan Benković)
09.02.2020. 14:30Glina - Gorica (ŠSD Glina)
13.02.2020. 20:30Ivanić - Bosco Zagreb II (SŠ Ivanić)

I.Kadetska liga (4. - 8.mjesto), 4. kolo

08.02.2020. 14:20Dubrava - Bosco Zagreb (SD Dubrava)
09.02.2020. 10:30Mladost - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)

II.Kadetska liga (1-4), 1. kolo

08.02.2020. 10:30Cedevita Junior II - Zapad (Dom košarke Cedevita)
08.02.2020. 17:00Medveščak - Sisak (SD OŠ Ivan Filipović)

II.Kadetska liga (5-8), 1. kolo

08.02.2020. 14:20Samobor - Petrinja (SD Samobor)
09.02.2020. 10:20BSU Team - Zabok (Arena)

II.Kadetska liga (9-12), 1. kolo

09.02.2020. 15:20Zagreb - Fortuna (SD OŠ Borovje)
09.02.2020. 19:00Podsused - Ivanić (SD Sutinska Vrela)

IV. kadetska liga, 14. kolo

09.02.2020. 10:30Zapad II - Sesvetski Kraljevec (Dom košarke Cedevita)
11.02.2020. 20:45Jaska - Zrinjevac 1937 (SŠ Jastrebarsko)

II. Pretkadetska liga, 1. kolo

08.02.2020. 10:30Zapad - KK Šanac (Dom košarke Cedevita)
08.02.2020. 15:20Gorica - Bosco Zagreb (GSD Velika Gorica)
08.02.2020. 19:00Medveščak - Cibona II (SD OŠ Ivan Filipović)
02.03.2020. 21:00Sesvete - Hermes Analitica (SD OŠ Sesvetska sela)

III. Pretkadetska liga, 1. kolo

08.02.2020. 13:00Ivanić - Cedevita Junior II (SD Žeravinec)
08.02.2020. 18:10Samobor - Zagreb (SD Samobor)
08.02.2020. 18:30Univers Bosco - Zabok (ZV, SC Univers)
09.02.2020. 17:15Podsused - Dugo Selo (SD Sutinska Vrela)

IV. Pretkadetska liga, 1. kolo

08.02.2020. 13:30Bosco Zagreb II - Ogulin (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
08.02.2020. 14:00Larus II - Dubrava II (SD OŠ Mato Lovrak)
09.02.2020. 12:20Zrinjevac 1937 - Medveščak II (SD Ivan Arapović)

V. Pretkadetska liga, 1. kolo

08.02.2020. 10:00Maksimir - Jaska
09.02.2020. 10:00Sisak II - Bosco Zagreb III (OŠ Braća Ribar)
09.02.2020. 16:00Novska - Samobor II (SŠ Novska)

I.liga Dječaci U13, 8. kolo

08.02.2020. 12:00KK Šanac - Dinamo Zagreb (OŠ Dubovac)
09.02.2020. 10:00Medveščak - Cibona (SD OŠ Ivan Filipović)
09.02.2020. 13:00Cedevita Junior - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
09.02.2020. 15:00Pešća - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)

II.liga Dječaci U13 (A), 7. kolo

09.02.2020. 10:00Ogulin - Roling (ŠSD Ogulin)
29.02.2020. 11:30Zapad - Duga Resa (Dom košarke Cedevita)

II.liga Dječaci U13 (B), 8. kolo

08.02.2020. 10:30Sisak - Larus (OŠ Braća Ribar)
08.02.2020. 12:45Sesvete - G.P. (SD OŠ Sesvetska sela)
12.02.2020. 19:30Dinamo Zagreb II - Bosco Zagreb II (SD OŠ Rudeš)
04.03.2020. 20:20Cedevita Junior II - Maksimir (Dom košarke Cedevita)

Liga U12 (2008) - Skupina A, 8. kolo

09.02.2020. 08:30Dinamo Zagreb - Črnomerec (SD Dubrava)
09.02.2020. 08:30Sesvete - Vučići Cibona (SD Dubrava)
09.02.2020. 10:30Cedevita Junior - Bosco Zagreb II (SD Dubrava)

Liga U12 (2008) - Skupina B, 8. kolo

09.02.2020. 09:30Dubrava - Velgor (SD Dubrava)
09.02.2020. 09:30Medveščak - Zapad (SD Dubrava)
09.02.2020. 10:30Larus - Medveščak (SD Dubrava)

II. Kadetska liga (ž), 12. kolo

08.02.2020. 15:00ŽKK Istok - ŽKK Medveščak II (SD ZV, paviljon 25)
08.02.2020. 16:20BSU Team - ŽKK Folka Borovje II (Arena)

I. Pretkadetska liga (ž), 2. kolo

07.02.2020. 19:30ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD ZV, paviljon 25)
13.02.2020. 20:40ŽKK Folka Borovje - ŽKK Orka (SD OŠ Borovje)