Tejdni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija u periodu 27.02. – 09.03.2018.

 

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

28.02.2018. 21:15Samobor - Zapruđe (SD Samobor)
 

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

01.03.2018. 17:00Zagreb - Zapruđe (SD Trnsko)
01.03.2018. 20:30Cedevita - Dubrava (Dom košarke Cedevita)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 14. kolo

01.03.2018. 20:30Cedevita - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
03.03.2018. 11:00Maksimir - Zagreb (Ekonomski fakultet)
06.03.2018. 20:30Cibona - Samobor (KC Dražen Petrović)
06.03.2018. 20:40Dinamo Zagreb - Podsused (SD OŠ Rudeš)
07.03.2018. 21:15Zapruđe - Bosco Zagreb (SD ZV, paviljon 25)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 4. kolo

03.03.2018. 15:30Sesvete - Gorica (SŠ Jelkovec)
03.03.2018. 18:00Zapad - Medveščak (Dom košarke Cedevita)
03.03.2018. 20:30Agens Univers - Agrodalm (ZV, SC Univers)
04.03.2018. 17:30Sisak - Fortuna (OŠ Braća Ribar)
04.03.2018. 18:00KK Šanac - Mladost (ŠŠD Karlovac)

III. Juniorska liga, 4. kolo

04.03.2018. 12:00Zabok - Rudeš II (OŠ Zabok)
04.03.2018. 12:30Bosco Zagreb II - Glina (Dom sportova III)
04.03.2018. 14:30Hermes Analitica - Maksimir II (SD OŠ M.Laginja)
04.03.2018. 15:30Petar Zrinski - Ivanić (SD II OŠ Vrbovec)
24.04.2018. 20:00Duga Resa - Larus (SD OŠ V.Nazor)

I. juniorska liga (ž), 4. kolo

03.03.2018. 16:00ŽKK Karlovac - ŽKK Folka Borovje (ŠŠD Karlovac)
04.03.2018. 11:00ŽKK Orka - ŽKK Medveščak (SD OŠ Mato Lovrak)
04.03.2018. 14:20ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Krapina (SD Ivan Arapović)
04.03.2018. 16:20ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Zagreb (SD Ivan Arapović)
04.03.2018. 20:00ŽKK Sisak - ŽKK Dubrava BLC (OŠ Braća Ribar)
 

II. kadetska liga

03.03.2018. 11:00Petrinja - Sisak (SŠ Petrinja)

I. Pretkadetska liga (1. - 6.mjesto)

27.02.2018. 21:15Cedevita - Pešća Cedevita (Dom košarke Cedevita)

I. Pretkadetska liga (1. - 6.mjesto), 3. kolo

03.03.2018. 17:00Dinamo Zagreb - Cedevita (SD OŠ Rudeš)
04.03.2018. 10:00Mladost - Pešća Cedevita (Dom košarke Cedevita)
15.03.2018. 21:15Cibona - Dubrava (SD OŠ Mato Lovrak)

I. Pretkadetska liga (7. - 11.mjesto), 3. kolo

04.03.2018. 10:30Medveščak - Bosco Zagreb (SD OŠ Ivan Filipović)
09.03.2018. 20:40Zagreb - Sesvete (Arena)

I. Pretkadetska liga (ž), 4. kolo

03.03.2018. 12:20ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje (SD Ivan Arapović)
07.03.2018. 17:30ŽKK Medveščak - ŽKK Lovrekice (SD ZV, paviljon 25)

II. Pretkadetska liga, 4. kolo

03.03.2018. 14:00Fortuna - Zapad II (SD Zaprešić)
04.03.2018. 10:30Agrodalm - Ivanić (SD OŠ A.Stepinac)
04.03.2018. 12:30Petrinja - Univers Bosco (SŠ Petrinja)
04.03.2018. 16:00KK Šanac - Zrinjevac 1937 (ŠŠD Karlovac)

II. Pretkadetska liga (ž), 4. kolo

03.03.2018. 15:15ŽKK Vindi Varaždin - ŽKK Trešnjevka 2009 II
04.03.2018. 10:00ŽKK Zagreb - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD Trnsko)
04.03.2018. 12:20ŽKK Samobor - ŽKK Croatia 2006 (SD Samobor)
04.03.2018. 13:15ŽKK Sisak - ŽKK Istok (OŠ Braća Ribar)
07.03.2018. 20:00ŽKK Karlovac - ŽKK Dubrava BLC (ŠŠD Karlovac)

III. Pretkadetska liga, 4. kolo

03.03.2018. 10:30Velgor - Krapina (GSD Velika Gorica)
03.03.2018. 16:00Zapruđe - Zabok (SD ZV, paviljon 25)
03.03.2018. 16:00Ksaver - Samobor (OŠ Zabok)
04.03.2018. 11:00Sisak - Maksimir (OŠ Braća Ribar)

IV. Pretkadetska liga, 4. kolo

03.03.2018. 14:20Gorica - Jaska (GSD Velika Gorica)
03.03.2018. 15:30Dugo Selo - Cedevita II (OŠ Ivan Benković)
04.03.2018. 16:15Hermes Analitica - Podsused (SD OŠ M.Laginja)
08.04.2018. 11:00Otočac - Ogulin (SD Otočac)

V. Pretkadetska liga, 4. kolo

03.03.2018. 17:00Novi Zagreb - Duga Resa (Osnovna škola Zapruđe)
04.03.2018. 10:20Larus - Dinamo Zagreb II (Dom košarke Cedevita)
04.03.2018. 15:00Novska - Bosco Zagreb II (SŠ Novska)