Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada…

Donosimo ovotjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija. Izdvajamo polufinalne turnire PH za kadetkinje koji će se igrati u Zagrebu, te nastavak muških juniorskih utakmica i lige U13 za dječake.

I. Juniorska liga, 5. kolo

21.01.2020. 21:00Cedevita Junior - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
25.01.2020. 14:00Zapad - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
26.01.2020. 14:20Zapruđe - Mladost (SD OŠ Borovje)
29.01.2020. 20:30Cibona - Bosco Zagreb (KC Dražen Petrović)

II. Juniorska liga, 5. kolo

24.01.2020. 21:00Sesvete - Medveščak (SD OŠ Ivan Filipović)
25.01.2020. 15:30Zabok - Podsused (SD OŠ K.Š.Đalski)
25.01.2020. 16:30Fortuna - Samobor (SD Zaprešić)
29.01.2020. 20:50BSU Team - Univers (Dom košarke Cedevita)

I.Kadetska liga (4. - 8.mjesto), 2. kolo

25.01.2020. 14:15Dubrava - Mladost (SD Dubrava)
25.01.2020. 15:30Sesvete - Hermes Analitica (SD OŠ Sesvetska sela)

II. kadetska liga, 13. kolo

19.01.2020. 15:30Petrinja - Samobor (SŠ Petrinja)
25.01.2020. 11:30Fortuna - Zapruđe (SD Zaprešić)
25.01.2020. 17:00Medveščak - Ivanić (SD OŠ Ivan Filipović)
25.01.2020. 20:00Bosco Zagreb II - Sisak (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
26.01.2020. 12:00Cedevita Junior II - Zabok (Dom košarke Cedevita)
26.01.2020. 12:30Zapad - Podsused (Dom košarke Cedevita)
28.01.2020. 21:00BSU Team - Gorica (OŠ Novo Čiče)

III. kadetska liga, 13. kolo

25.01.2020. 17:30KK Šanac - Univers Bosco (ŠŠD Karlovac)
25.01.2020. 17:30Cedevita Junior - Agrodalm - Pešća (Dom košarke Cedevita)
25.01.2020. 18:15Rudeš II - Ogulin (SD OŠ Rudeš)

IV. kadetska liga, 12. kolo

25.01.2020. 14:20Zrinjevac 1937 - Dugo Selo (SD Ivan Arapović)
26.01.2020. 10:45Jaska - Sesvetski Kraljevec (SŠ Jastrebarsko)

I.Pretkadetska liga (5.-8.mj), 2. kolo

25.01.2020. 16:30Pešća - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
31.01.2020. 21:00Larus - Mladost (SD OŠ Ive Andrića)

I.liga Dječaci U13, 6. kolo

25.01.2020. 12:30Cibona - Pešća (KC Dražen Petrović)
25.01.2020. 12:30Bosco Zagreb - Dinamo Zagreb (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
25.01.2020. 19:00Medveščak - Cedevita Junior (SD OŠ Ivan Filipović)
26.01.2020. 12:15Dubrava - KK Šanac (SD OŠ Mato Lovrak)

II.liga Dječaci U13 (B), 6. kolo

22.01.2020. 20:50Maksimir - Sisak (Ekonomski fakultet)
25.01.2020. 11:00Cedevita Junior II - Sesvete (Dom košarke Cedevita)
25.01.2020. 16:30Larus - Dinamo Zagreb II (SD OŠ Rudeš)
26.01.2020. 13:00G.P. - Bosco Zagreb II (ŠSD Glina)

Liga U12 (2008) - Skupina A, 7. kolo

26.01.2020. 09:30KK Međimurje - Vučići Cibona (SD Dubrava)
26.01.2020. 10:30Vučići Cibona - Črnomerec (SD Dubrava)
26.01.2020. 10:30KK Međimurje - Sesvete (SD Dubrava)

Liga U12 (2008) - Skupina B, 7. kolo

26.01.2020. 09:30Dubrava - Zapad (SD Dubrava)
26.01.2020. 09:30Velgor - Pešća (SD Dubrava)
26.01.2020. 10:30Velgor - Larus (SD Dubrava)

KADETKINJE, PH

24.01.2020. 15:20ŽKK Orka - ŽKK Koprivnica (SŠ Jelkovec)
24.01.2020. 17:20Akademija Žana Lelas - ŽKK FSV (SŠ Jelkovec)

KADETKINJE, PH (B) - Zagreb

24.01.2020. 14:20ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Mursa Vros (Dom sportova III)
24.01.2020. 16:20ŽKK Vodice - ŽKK Medveščak (Dom sportova III)

KADETKINJE, PH

25.01.2020. 15:20ŽKK FSV - ŽKK Orka (SŠ Jelkovec)
25.01.2020. 17:20ŽKK Koprivnica - Akademija Žana Lelas (SŠ Jelkovec)

KADETKINJE, PH (B) - Zagreb

25.01.2020. 12:20ŽKK Mursa Vros - ŽKK Vodice (Dom sportova III)
25.01.2020. 14:20ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 (Dom sportova III)

KADETKINJE, PH

26.01.2020. 11:20ŽKK FSV - ŽKK Koprivnica (SŠ Jelkovec)
26.01.2020. 13:20ŽKK Orka - Akademija Žana Lelas (SŠ Jelkovec)

KADETKINJE, PH (B) - Zagreb

26.01.2020. 09:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Vodice (SŠD Peščenica)
26.01.2020. 11:00ŽKK Mursa Vros - ŽKK Medveščak (SŠD Peščenica)

II. Kadetska liga (ž)

25.01.2020. 18:15ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Jabuka (SD OŠ Borovje)

II. Kadetska liga (ž)

28.01.2020. 21:00ŽKK Medveščak II - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD Ivan Arapović)