Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada…

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga, 4. kolo

17.12.2019. 20:35Dinamo Zagreb - Zapruđe (SD OŠ Rudeš)
17.12.2019. 21:00Dubrava - Cibona (SD Dubrava)
17.12.2019. 21:00Cedevita Junior - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)
19.12.2019. 21:00Mladost - Zapad (Dom košarke Cedevita)

II. Juniorska liga, 4. kolo

14.12.2019. 15:30Hermes Analitica - Zabok (GSD Zabok)
14.12.2019. 19:00Medveščak - Univers (SD OŠ Ivan Filipović)
15.12.2019. 16:15Sesvete - Samobor (SD OŠ Sesvetska sela)
15.12.2019. 19:15Podsused - Fortuna (SD Sutinska Vrela)

I. Kadetska liga, 13. kolo

11.12.2019. 21:00Cedevita Junior - Sesvete (Dom košarke Cedevita)
14.12.2019. 12:00Hermes Analitica - Cibona (KC Dražen Petrović)
14.12.2019. 16:30Dinamo Zagreb - Dubrava (SD OŠ Rudeš)
15.12.2019. 10:00Mladost - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)

II. kadetska liga, 11. kolo

14.12.2019. 10:00Fortuna - Gorica (SD Zaprešić)
14.12.2019. 12:00Sisak - Samobor (OŠ Braća Ribar)
14.12.2019. 14:30Petrinja - Zapruđe (SŠ Petrinja)
14.12.2019. 16:20BSU Team - Ivanić (Arena)
15.12.2019. 12:00Cedevita Junior II - Podsused (Dom košarke Cedevita)
15.12.2019. 14:15Bosco Zagreb II - Zabok (SD Ivan Arapović)
15.12.2019. 14:30Zapad - Medveščak (Dom košarke Cedevita)

III. kadetska liga, 11. kolo

15.12.2019. 09:30Cedevita Junior - Agrodalm - Rudeš II (SD Ivan Arapović)
15.12.2019. 14:30KK Šanac - Ogulin (ŠŠD Karlovac)
16.12.2019. 20:45Maksimir - Pešća (Ekonomski fakultet)

IV. kadetska liga, 10. kolo

14.12.2019. 12:30Dugo Selo - Jaska (OŠ Ivan Benković)
15.12.2019. 10:30Sesvetski Kraljevec - Krapina (OŠ Iver, Sesv.Kraljevec)
15.12.2019. 12:30Zapad II - Zrinjevac 1937 (Dom košarke Cedevita)

I. Pretkadetska liga, 13. kolo

15.12.2019. 10:00Dubrava - Mladost (SD Dubrava)
15.12.2019. 11:00Sisak - Dinamo Zagreb (OŠ Braća Ribar)
15.12.2019. 13:30Larus - Pešća (SD OŠ Ive Andrića)
20.12.2019. 21:00Cedevita Junior - Cibona (Dom košarke Cedevita)

I.liga Dječaci U13, 5. kolo

15.12.2019. 10:00Pešća - Cedevita Junior (Dom košarke Cedevita)
15.12.2019. 11:15Bosco Zagreb - Medveščak (SD Ivan Arapović)
15.12.2019. 17:00KK Šanac - Cibona (ŠŠD Karlovac)
18.12.2019. 19:30Dinamo Zagreb - Dubrava (SD OŠ Rudeš)

II.liga Dječaci U13 (A), 5. kolo

14.12.2019. 11:15Ksaver - Duga Resa (SD OŠ K.Š.Đalski)
14.12.2019. 15:20Samobor - Otočac (SD Samobor)
15.12.2019. 14:30Zapad - Roling (Dom košarke Cedevita)

II.liga Dječaci U13 (B), 5. kolo

14.12.2019. 10:00Sisak - Sesvete (OŠ Braća Ribar)
14.12.2019. 18:15Dinamo Zagreb II - G.P. (SD OŠ Rudeš)
15.12.2019. 11:15Larus - Cedevita Junior II (SD OŠ Ive Andrića)
17.12.2019. 20:40Bosco Zagreb II - Maksimir (Ekonomski fakultet)

Liga U12 (2008) - Skupina A, 6. kolo

19.01.2020. 10:00Sisak - Črnomerec (SD Dubrava)
19.01.2020. 11:00Bosco Zagreb II - Otočac (SD Dubrava)
19.01.2020. 12:00Otočac - Črnomerec (SD Dubrava)
19.01.2020. 12:00Cedevita Junior - Sisak (SD Dubrava)

Liga U12 (2008) - Skupina B, 6. kolo

19.01.2020. 09:00Dubrava - Bosco Zagreb (SD Dubrava)
19.01.2020. 09:00Larus - Pešća (SD Dubrava)
19.01.2020. 10:00Medveščak - Glina (SD Dubrava)
19.01.2020. 10:00Bosco Zagreb - Pešća (SD Dubrava)
19.01.2020. 11:00Kastav - Zapad (SD Dubrava)
19.01.2020. 11:00Glina - Larus (SD Dubrava)
19.01.2020. 12:00Kastav - Medveščak (SD Dubrava)

I. Kadetska liga (ž), 10. kolo

15.12.2019. 12:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Orka (SD Dubrava)
15.12.2019. 19:00ŽKK Lovrekice - ŽKK Folka Borovje (SŠ Petrinja)

II. Kadetska liga (ž), 9. kolo

14.12.2019. 12:15ŽKK Istok - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD Ivan Arapović)
16.12.2019. 19:20ŽKK Medveščak II - ŽKK Folka Borovje II (SD ZV, paviljon 25)
22.12.2019. 10:00ŽKK Zagreb - BSU Team (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

Djevojčice U13 (1-4), 3. kolo

10.12.2019. 21:00ŽKK Istok - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Ivan Arapović)
17.12.2019. 20:45ŽKK Folka Borovje - ŽKK Medveščak (SD OŠ Borovje)

Djevojčice U13 (5-8), 3. kolo

14.12.2019. 12:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Orka (SD Zaprešić)
14.12.2019. 20:15ŽKK Zagreb - ŽKK Sisak (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))