Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada…

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija. Izdvajamo početak I. i II.lige muške juniorske lige.

I. Juniorska liga, 1. kolo

20.11.2019. 21:00Cedevita Junior - Zapruđe (Dom košarke Cedevita)
24.11.2019. 16:00Bosco Zagreb - Mladost (Dom košarke Cedevita)
24.11.2019. 20:30Cibona - Zapad (KC Dražen Petrović)
26.11.2019. 21:00Dubrava - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)

II. Juniorska liga, 1. kolo

23.11.2019. 18:00Univers - Hermes Analitica (ZV, SC Univers)
23.11.2019. 19:00Medveščak - Podsused (SD OŠ Ivan Filipović)
24.11.2019. 15:00Zabok - Fortuna (SD OŠ K.Š.Đalski)
24.11.2019. 17:20Samobor - BSU Team (SD Samobor)

I. Kadetska liga, 10. kolo

23.11.2019. 10:50Dubrava - Sesvete (SŠD Peščenica)
23.11.2019. 16:30Dinamo Zagreb - Mladost (SD OŠ Rudeš)
24.11.2019. 14:30Cibona - Bosco Zagreb (KC Dražen Petrović)
24.11.2019. 18:30Hermes Analitica - Cedevita Junior (Dom košarke Cedevita)

II. kadetska liga, 8. kolo

23.11.2019. 11:30Ivanić - Bosco Zagreb II (SD Žeravinec)
23.11.2019. 15:20Samobor - BSU Team (SD Samobor)
23.11.2019. 15:30Zabok - Zapruđe (SD OŠ K.Š.Đalski)
23.11.2019. 17:00Medveščak - Fortuna (SD OŠ Ivan Filipović)
24.11.2019. 11:15Podsused - Petrinja (SD Ivan Arapović)
24.11.2019. 16:00Zapad - Cedevita Junior II (Dom košarke Cedevita)
25.11.2019. 21:00Gorica - Sisak (OŠ Novo Čiče)

III. kadetska liga, 8. kolo

23.11.2019. 11:00KK Šanac - Maksimir (ŠŠD Karlovac)
23.11.2019. 12:00Ogulin - Univers Bosco (ŠSD Ogulin)
23.11.2019. 18:15Rudeš II - Pešća (SD OŠ Rudeš)

IV. kadetska liga, 8. kolo

23.11.2019. 14:20Zrinjevac 1937 - Sesvetski Kraljevec (SD Ivan Arapović)
24.11.2019. 12:40Jaska - Krapina (SŠ Jastrebarsko)
24.11.2019. 18:15Zapad II - Dugo Selo (Dom košarke Cedevita)

I. Pretkadetska liga, 10. kolo

23.11.2019. 12:30Cibona - Mladost (KC Dražen Petrović)
23.11.2019. 16:15Cedevita Junior - Sisak (Dom košarke Cedevita)
27.11.2019. 21:00Larus - Dubrava (SD OŠ Ive Andrića)
27.11.2019. 21:00Pešća - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)

I.liga Dječaci U13, 2. kolo

23.11.2019. 14:15Cedevita Junior - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)
24.11.2019. 10:30Pešća - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
24.11.2019. 11:00Medveščak - KK Šanac (SD OŠ Ivan Filipović)
26.11.2019. 20:15Cibona - Dubrava (SD Dubrava)

II.liga Dječaci U13 (A), 2. kolo

23.11.2019. 10:00Ogulin - Duga Resa (ŠSD Ogulin)
24.11.2019. 10:00Roling - Samobor (ŠŠD Karlovac)
16.06.2020. 17:30Zapad - Ksaver (Dom košarke Cedevita)

II.liga Dječaci U13 (B), 2. kolo

23.11.2019. 14:15Sesvete - Larus (SD OŠ Sesvetska sela)
23.11.2019. 16:00Maksimir - G.P. (Ekonomski fakultet)
24.11.2019. 10:30Cedevita Junior II - Bosco Zagreb II (Dom košarke Cedevita)
24.11.2019. 12:00Sisak - Dinamo Zagreb II (OŠ Braća Ribar)

I. Kadetska liga (ž), 7. kolo

20.11.2019. 20:45ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Lovrekice (SD Ivan Arapović)
22.11.2019. 19:30ŽKK Medveščak - ŽKK Folka Borovje (SD ZV, paviljon 25)

II. Kadetska liga (ž), 6. kolo

23.11.2019. 11:30ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Folka Borovje II (SD Ivan Arapović)
23.11.2019. 16:00ŽKK Zagreb - ŽKK Medveščak II (SD ZV, paviljon 25)
23.11.2019. 20:20ŽKK Istok - ŽKK Jabuka (SD OŠ Borovje)

Djevojčice U13, 7. kolo

22.11.2019. 20:15ŽKK Orka - ŽKK Zagreb (Dvorana Šumarskog fakluleta)
23.11.2019. 13:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Trešnjevka 2009 (SŠ Ban Josip Jelačić - Zaprešić)
24.11.2019. 10:00ŽKK Sisak - ŽKK Folka Borovje (OŠ Braća Ribar)
24.11.2019. 15:20ŽKK Istok - ŽKK Medveščak (SD OŠ Borovje)