Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada…

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija. Izdvajamo početak I. i II.lige za dječake U13.

JUNIORI:

Kvalifikacije za I.ligu:

Hermes Analitica – Podsused (15.11. u 19.00 – V.Prelog)

I. Kadetska liga, 9. kolo

13.11.2019. 21:00Cedevita Junior - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
17.11.2019. 14:00Sesvete - Cibona (SD OŠ Sesvetska sela)
17.11.2019. 14:30Mladost - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)
03.12.2019. 20:40Bosco Zagreb - Dinamo Zagreb (SD OŠ Rudeš)

II. kadetska liga, 7. kolo

16.11.2019. 11:00Sisak - Podsused (OŠ Braća Ribar)
16.11.2019. 13:00Cedevita Junior II - BSU Team (Dom košarke Cedevita)
16.11.2019. 14:30Bosco Zagreb II - Medveščak (SD Ivan Arapović)
16.11.2019. 15:30Zabok - Samobor (GSD Zabok)
16.11.2019. 17:00Petrinja - Ivanić (SŠ Petrinja)
17.11.2019. 14:30Zapruđe - Gorica (SD OŠ Borovje)
17.11.2019. 17:30Fortuna - Zapad (Dom košarke Cedevita)

III. kadetska liga, 7. kolo

16.11.2019. 14:30KK Šanac - Pešća (ŠŠD Karlovac)
16.11.2019. 18:15Rudeš II - Univers Bosco (SD OŠ Rudeš)
17.11.2019. 10:30Cedevita Junior - Agrodalm - Maksimir (SŠD Peščenica)

IV. kadetska liga, 7. kolo

16.11.2019. 10:30Dugo Selo - Zrinjevac 1937 (OŠ Ivan Benković)
17.11.2019. 10:30Sesvetski Kraljevec - Jaska (OŠ Iver, Sesv.Kraljevec)
22.12.2019. 12:30Krapina - Zapad II (SŠ Krapina)

I. Pretkadetska liga, 9. kolo

17.11.2019. 10:00Dubrava - Cedevita Junior (SD Dubrava)
17.11.2019. 11:00Sisak - Pešća (OŠ Braća Ribar)
17.11.2019. 17:00Mladost - Larus (Dom košarke Cedevita)
19.11.2019. 20:40Dinamo Zagreb - Cibona (SD OŠ Rudeš)

I.liga Dječaci U13, 1. kolo

16.11.2019. 13:00Cibona - Medveščak (KC Dražen Petrović)
16.11.2019. 16:30Dinamo Zagreb - KK Šanac (SD OŠ Rudeš)
17.11.2019. 12:15Dubrava - Cedevita Junior (SD OŠ Mato Lovrak)
17.11.2019. 15:00Bosco Zagreb - Pešća (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))

II.liga Dječaci U13 (A), 1. kolo

16.11.2019. 10:00Ogulin - Otočac (ŠSD Ogulin)
16.11.2019. 14:00Duga Resa - Roling (SD OŠ V.Nazor)
17.11.2019. 15:20Samobor - Zapad (SD Samobor)

II.liga Dječaci U13 (B), 1. kolo

17.11.2019. 11:30Larus - Sisak (SD OŠ Ive Andrića)
17.11.2019. 13:30G.P. - Sesvete (SŠ Petrinja)
17.11.2019. 17:30Bosco Zagreb II - Dinamo Zagreb II (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
19.11.2019. 20:40Maksimir - Cedevita Junior II (Ekonomski fakultet)

Liga U12 (2008) - Skupina A, 3. kolo

17.11.2019. 08:20Dinamo Zagreb - Sesvete (SD Dubrava)
17.11.2019. 08:20Cedevita Junior - Vučići Cibona (SD Dubrava)
17.11.2019. 09:20Vučići Cibona - Bosco Zagreb II (SD Dubrava)
17.11.2019. 09:20Sesvete - Cedevita Junior (SD Dubrava)
17.11.2019. 10:20Otočac - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)
17.11.2019. 10:20KK Međimurje - Črnomerec (SD Dubrava)
17.11.2019. 11:20Otočac - KK Međimurje (SD Dubrava)

Liga U12 (2008) - Skupina B, 3. kolo

17.11.2019. 08:20Dubrava - Medveščak (SD Dubrava)
17.11.2019. 09:20Velgor - Zapad (SD Dubrava)
17.11.2019. 10:20Kastav - Velgor (SD Dubrava)
17.11.2019. 11:20Kastav - Pešća (SD Dubrava)

II. Kadetska liga (ž), 5. kolo

27.10.2019. 13:00ŽKK Medveščak II - ŽKK Istok (SD ZV, paviljon 25)
16.11.2019. 17:30ŽKK Folka Borovje II - BSU Team (SD OŠ Borovje)
17.11.2019. 10:15ŽKK Jabuka - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD Ivan Arapović)

Djevojčice U13, 6. kolo

16.11.2019. 15:30ŽKK Medveščak - ŽKK Orka (SD ZV, paviljon 25)
16.11.2019. 19:15ŽKK Folka Borovje - ŽKK Istok (SD OŠ Borovje)
17.11.2019. 12:15ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Sisak (SD Ivan Arapović)
17.11.2019. 12:20ŽKK Zagreb - ŽKK Jabuka Zaprešić (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))