Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada…

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija u periodu 20. – 28. veljače 2018.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 13. kolo

22.02.2018. 20:15Bosco Zagreb - Dinamo Zagreb (SD OŠ Borovje)
25.02.2018. 14:00Cedevita - Podsused (Dom košarke Cedevita)
25.02.2018. 20:15Dubrava - Maksimir (SD Dubrava)
28.02.2018. 21:15Samobor - Zapruđe (SD Samobor)
07.03.2018. 17:00Zagreb - Cibona (SD Trnsko)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 3. kolo

24.02.2018. 15:10Gorica - Sisak (GSD Velika Gorica)
25.02.2018. 10:00Mladost - Agens Univers (Dom košarke Cedevita)
25.02.2018. 10:00Sesvete - Zapad (SŠ Jelkovec)
25.02.2018. 15:00Fortuna - KK Šanac (SD Zaprešić)
25.02.2018. 20:00Agrodalm - Medveščak (SD ZV, paviljon 25)

III. Juniorska liga, 3. kolo

24.02.2018. 11:00Maksimir II - KK Krapina (Ekonomski fakultet)
24.02.2018. 11:00Larus - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)
24.02.2018. 14:00Ivanić - Zabok (SD Žeravinec)
04.03.2018. 16:00Glina - Petar Zrinski (OŠ Glina)
28.04.2018. 17:15Rudeš II - Duga Resa (SD OŠ Rudeš)

I. juniorska liga (ž), 3. kolo

23.02.2018. 20:15ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Folka Borovje (SD Dubrava)
24.02.2018. 19:45ŽKK Zagreb - ŽKK Orka (SD Trnsko)
25.02.2018. 11:00ŽKK Sisak - ŽKK Krapina (OŠ Braća Ribar)
25.02.2018. 18:00ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD ZV, paviljon 25)
25.02.2018. 19:00ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Karlovac (SŠD Peščenica)

Jedinstvena kadetska liga

20.02.2018. 20:30Cibona - Dubrava (KC Dražen Petrović)

Jedinstvena kadetska liga

25.02.2018. 17:00Cedevita - KK Slavonski Brod 1946 (Dom košarke Cedevita)

II. kadetska liga, 18. kolo

23.02.2018. 20:15Gorica - Podsused (GSD Velika Gorica)
23.02.2018. 21:15Velgor - AKK VERN (OŠ Novo Čiče)
25.02.2018. 12:00Mladost II - Samobor (Dom košarke Cedevita)
25.02.2018. 13:00Fortuna - Sesvete (SD Zaprešić)
03.03.2018. 11:00Petrinja - Sisak (SŠ Petrinja)

I. Pretkadetska liga (1. - 6.mjesto), 2. kolo

25.02.2018. 12:30Mladost - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
27.02.2018. 21:15Cedevita - Pešća Cedevita (Dom košarke Cedevita)
20.03.2018. 20:30Cibona - Dinamo Zagreb (KC Dražen Petrović)

I. Pretkadetska liga (7. - 11.mjesto), 2. kolo

24.02.2018. 14:00Zagreb - Zapad (SD Trnsko)
24.02.2018. 14:30Sesvete - Bosco Zagreb (SŠ Jelkovec)

I. Pretkadetska liga (ž), 3. kolo

01.03.2018. 20:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Orka (SD OŠ Borovje)
12.03.2018. 17:00ŽKK Lovrekice - ŽKK Trešnjevka 2009 (SŠ Petrinja)

II. Pretkadetska liga, 3. kolo

24.02.2018. 09:00KK Šanac - Agrodalm (ŠŠD Karlovac)
24.02.2018. 12:20Zrinjevac 1937 - Petrinja (SD Ivan Arapović)
24.02.2018. 17:00Zapad II - Ivanić (Dom košarke Cedevita)
25.02.2018. 19:00Univers Bosco - Fortuna (ZV, SC Univers)

II. Pretkadetska liga (ž), 3. kolo

23.02.2018. 20:15ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Istok (SD Dubrava)
24.02.2018. 10:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Samobor (SD Zaprešić)
24.02.2018. 19:20ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Karlovac (SD Ivan Arapović)
24.02.2018. 20:20ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Vindi Varaždin (SŠD Peščenica)
25.02.2018. 19:00ŽKK Zagreb - ŽKK Sisak (SD Trnsko)

III. Pretkadetska liga, 3. kolo

20.02.2018. 21:00Maksimir - Ksaver (Ekonomski fakultet)
24.02.2018. 15:20Samobor - Krapina (SD Samobor)
25.02.2018. 09:30Zapruđe - Velgor (SD ZV, paviljon 25)
25.02.2018. 12:00Zabok - Sisak (OŠ Zabok)

IV. Pretkadetska liga, 3. kolo

24.02.2018. 15:15Podsused - Gorica (SD Sutinska Vrela)
25.02.2018. 15:40Jaska - Otočac (SŠ Jastrebarsko)
28.02.2018. 19:00Cedevita II - Petar Zrinski (Dom košarke Cedevita)
25.03.2018. 10:00Ogulin - Dugo Selo (ŠSD Ogulin)

V. Pretkadetska liga, 3. kolo

21.02.2018. 21:15Bosco Zagreb II - Larus (SD OŠ Matija Gubec)
24.02.2018. 16:20Sesvete II - Novska (SŠ Jelkovec)
07.04.2018. 17:00Dinamo Zagreb II - Duga Resa (SD OŠ Rudeš)

Dječaci 2005 - I.liga, 8. kolo

25.02.2018. 08:15Cedevita - Vučići Cibona (SD Dubrava)
25.02.2018. 08:15Zagreb - Dubrava (SD Dubrava)

Dječaci 2005 - II.LIGA, 11. kolo

25.02.2018. 08:15Cedevita II - Medveščak (SD Dubrava)
25.02.2018. 09:10Cedevita II - Larus II (SD Dubrava)

Djevojčice 2005, 13. kolo

25.02.2018. 09:10ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Zagreb (SD Dubrava)
25.02.2018. 09:10ŽKK Orka - ŽKK Folka Borovje (SD Dubrava)