Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija. U nedjelju u SD Dubrava starta Liga U12 za dječake.

JUNIORI: 

Kvalifikacije za I.ligu:

Cedevita Junior – Sesvete / 23.10. u 21.00 / Dom košarke Cedevita
Zapad – Hermes Analitica / 27.10. u 17.00 / Dom košarke Cedevita

I. Kadetska liga, 6. kolo

26.10.2019. 11:30Bosco Zagreb - Mladost (SD Trnsko)
26.10.2019. 12:30Cibona - Hermes Analitica (KC Dražen Petrović)
26.10.2019. 14:20Dubrava - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)
27.10.2019. 14:15Sesvete - Cedevita Junior (SD OŠ Sesvetska sela)

II. kadetska liga, 5. kolo

26.10.2019. 15:00Petrinja - Zapad (SŠ Petrinja)
26.10.2019. 16:00Zabok - Podsused (GSD Zabok)
26.10.2019. 18:20Gorica - Samobor (GSD Velika Gorica)
27.10.2019. 12:15Cedevita Junior II - Fortuna (Dom košarke Cedevita)
27.10.2019. 14:20Zapruđe - Ivanić (SD OŠ Borovje)
27.10.2019. 20:00Sisak - Medveščak (OŠ Braća Ribar)
28.11.2019. 18:20Bosco Zagreb II - BSU Team (Dom košarke Cedevita)

III. kadetska liga, 5. kolo

27.10.2019. 19:50Cedevita Junior - Agrodalm - Univers Bosco (SŠD Peščenica)
29.10.2019. 20:45Maksimir - Ogulin (Ekonomski fakultet)
05.11.2019. 20:30KK Šanac - Rudeš II (ŠŠD Karlovac)

IV. kadetska liga, 5. kolo

26.10.2019. 15:15Krapina - Dugo Selo (SŠ Krapina)
27.10.2019. 10:30Sesvetski Kraljevec - Zapad II (OŠ Iver, Sesv.Kraljevec)
12.11.2019. 20:45Jaska - Zrinjevac 1937 (SŠ Jastrebarsko)

I. Pretkadetska liga, 6. kolo

26.10.2019. 12:30Pešća - Larus (Dom košarke Cedevita)
26.10.2019. 15:00Cibona - Cedevita Junior (KC Dražen Petrović)
26.10.2019. 18:15Dinamo Zagreb - Sisak (SD OŠ Rudeš)
27.10.2019. 10:00Mladost - Dubrava (Dom košarke Cedevita)

DJEČACI U13:

Kvalifikacije za I.ligu:

Šanac – Sisak / 27.10. u 16.00 / SD Mladost – Karlovac
Pešća – Cedevita Junior / 27.10. u 11.30 / Dom košarke Cedevita
Rudeš – Medveščak  / 26.10. u 16.30 / OŠ Rudeš

DJEČACI U12:

Nedjelja, 27.10. 2019.  SD Dubrava

08.20 Črnomerec – Bosco II
08.20  Dubrava – Larus
08.20  Rudeš – Vučići Cibona
09.20  Črnomerec – Cedevita Junior
09.20  Glina – Medveščak
09.20  Velgor – Bosco
10.20   Glina – Larus
10.20   Velgor – Medveščak
10.20   Rudeš – Bosco II

I. Kadetska liga (ž), 4. kolo

27.10.2019. 10:00ŽKK Lovrekice - ŽKK Orka (SŠ Petrinja)
30.10.2019. 20:45ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Medveščak (SD Ivan Arapović)

II. Kadetska liga (ž), 3. kolo

26.10.2019. 13:00ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Zagreb (SD Ivan Arapović)
27.10.2019. 16:00ŽKK Jabuka - ŽKK Folka Borovje II
29.12.2019. 17:00BSU Team - ŽKK Istok

Djevojčice U13, 4. kolo

25.10.2019. 20:20ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Trnsko)
26.10.2019. 15:30ŽKK Medveščak - ŽKK Sisak (SD ZV, paviljon 25)
26.10.2019. 15:30ŽKK Istok - ŽKK Jabuka Zaprešić (ZV, SC Univers)
27.10.2019. 16:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Orka (SD OŠ Borovje)