Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

Slijedeći vikend startaju kvalifikacije za I.ligu juniora.

JUNIORI: 

Kvalifikacije za I.ligu:

Cedevita Junior – Sesvete / 23.10. u 21.00 / Dom košarke Cedevita
Podsused – Zapad / 20.10. u 14.15 / SD Pešćenica

I. Kadetska liga, 5. kolo

16.10.2019. 21:00Cedevita Junior - Cibona (Dom košarke Cedevita)
19.10.2019. 10:00Hermes Analitica - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
19.10.2019. 10:30Mladost - Sesvete (Dom košarke Cedevita)
20.10.2019. 15:00Bosco Zagreb - Dubrava (SD Trnsko)

II. kadetska liga, 4. kolo

16.10.2019. 21:00Zapad - Sisak (Dom košarke Cedevita)
19.10.2019. 15:10Samobor - Fortuna (SD Samobor)
19.10.2019. 19:00Medveščak - Zagreb (SD OŠ Ivan Filipović)
19.10.2019. 20:00Ivanić - Zabok (SD Žeravinec)
20.10.2019. 12:15Cedevita Junior II - Bosco Zagreb II (Dom košarke Cedevita)
20.10.2019. 16:15Podsused - Gorica (SŠD Peščenica)
21.12.2019. 14:30Petrinja - BSU Team (SŠ Petrinja)

III. kadetska liga, 4. kolo

19.10.2019. 12:45Pešća - Maksimir (Dom košarke Cedevita)
19.10.2019. 16:30Rudeš II - Cedevita Junior - Agrodalm (SD OŠ Rudeš)
20.10.2019. 10:00Ogulin - KK Šanac (ŠSD Ogulin)

IV. kadetska liga, 4. kolo

19.10.2019. 13:20Zrinjevac 1937 - Krapina (SD Ivan Arapović)
19.10.2019. 13:30Dugo Selo - Sesvetski Kraljevec (OŠ Ivan Benković)
20.10.2019. 12:30Zapad II - Jaska (Dom košarke Cedevita)

I. Pretkadetska liga, 5. kolo

19.10.2019. 12:45Cedevita Junior - Larus (Dom košarke Cedevita)
20.10.2019. 12:00Dubrava - Dinamo Zagreb (SD OŠ Mato Lovrak)
20.10.2019. 19:00Sisak - Cibona (OŠ Braća Ribar)
21.10.2019. 21:00Mladost - Pešća (Dom košarke Cedevita)

DJEČACI U13:

Kvalifikacije za I.ligu:

Rudeš – Šanac /19.10. u 18.15 / OŠ Rudeš
Medveščak – Pešća / 19.10. u 17.00 / OŠ I.Filipović
Cedevita Junior – Sisak / 15.10. u 19.30 / Dom košarke Cedevita

I. Kadetska liga (ž), 3. kolo

19.10.2019. 14:00ŽKK Orka - ŽKK Folka Borovje (SŠ Jelkovec)
20.10.2019. 15:00ŽKK Medveščak - ŽKK Lovrekice (SD ZV, paviljon 25)

II. Kadetska liga (ž), 2. kolo

19.10.2019. 14:20ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Medveščak II (SD OŠ Borovje)
20.10.2019. 20:00ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Istok (SD Ivan Arapović)
20.10.2019. 20:30ŽKK Zagreb - ŽKK Jabuka (SD Trnsko)

Djevojčice U13, 3. kolo

18.10.2019. 14:00ŽKK Sisak - ŽKK Istok (SD Brezovica)
20.10.2019. 10:15ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Medveščak (SD Ivan Arapović)
20.10.2019. 12:30ŽKK Zagreb - ŽKK Folka Borovje (SD Trnsko)
20.10.2019. 14:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Orka (SD Dubrava)