Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

Slijedeći vikend s natjecanjem startaju kadetkinje u I.ligi kao i liga U13 za djevojčice. Počinju i kvalifikacije za I.ligu dječaka U13.

I. Kadetska liga, 3. kolo

04.10.2019. 21:00Cedevita Junior - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)
05.10.2019. 12:40Mladost - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
06.10.2019. 10:30Bosco Zagreb - Cibona (SŠD Peščenica)
06.10.2019. 16:00Sesvete - Dubrava (SD OŠ Sesvetska sela)

II. kadetska liga, 2. kolo

05.10.2019. 13:30Petrinja - Fortuna (SŠ Petrinja)
06.10.2019. 11:00Medveščak - Gorica (SD OŠ Ivan Filipović)
06.10.2019. 12:15Cedevita Junior II - Sisak (Dom košarke Cedevita)
06.10.2019. 12:45Zapad - Zabok (Dom košarke Cedevita)
06.10.2019. 15:20Samobor - Bosco Zagreb II (SD Samobor)
06.10.2019. 16:00Ivanić - Podsused (SD Žeravinec)
21.11.2019. 18:30BSU Team - Zagreb (Dom košarke Cedevita)

III. kadetska liga, 2. kolo

05.10.2019. 16:30Rudeš II - Maksimir (SD OŠ Rudeš)
05.10.2019. 18:30Ogulin - Cedevita Junior - Agrodalm (ŠSD Ogulin)
05.10.2019. 20:00Univers Bosco - Pešća (ZV, SC Univers)

IV. kadetska liga, 2. kolo

05.10.2019. 10:15Jaska - Sesvetski Kraljevec (SŠ Jastrebarsko)
05.10.2019. 12:20Zrinjevac 1937 - Dugo Selo (SD Ivan Arapović)
06.10.2019. 10:30Zapad II - Krapina (Dom košarke Cedevita)

I. Pretkadetska liga, 3. kolo

05.10.2019. 12:30Sisak - Cedevita Junior (OŠ Braća Ribar)
05.10.2019. 15:00Dubrava - Larus (SD OŠ Mato Lovrak)
05.10.2019. 18:15Dinamo Zagreb - Pešća (SD OŠ Rudeš)
06.10.2019. 10:00Mladost - Cibona (Dom košarke Cedevita)

DJEČACI U13:

Kvalifikacije za I.ligu:

Pešća – Šanac /05.10.2019. u 11.00 / Dom košarke Cedevita
Rudeš – Sisak /09.10.2019 u 19.30 / OŠ Rudeš
Medveščak – Agrodalm / 05.10.2019. u 10.30 / Dom košarke Cedevita

I. Kadetska liga (ž), 1. kolo

05.10.2019. 15:00ŽKK Medveščak - ŽKK Orka (SD ZV, paviljon 25)
06.10.2019. 11:15ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje (SD Ivan Arapović)

Djevojčice U13, 1. kolo

05.10.2019. 10:00ŽKK Sisak - ŽKK Jabuka Zaprešić (OŠ Braća Ribar)
05.10.2019. 14:15ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Orka (SD Ivan Arapović)
05.10.2019. 15:30ŽKK Medveščak - ŽKK Folka Borovje (SD ZV, paviljon 25)
13.10.2019. 17:30ŽKK Zagreb - ŽKK Istok (SD Trnsko)