Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada…

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga, 18. kolo

04.04.2019. 21:15Dubrava - Maksimir (SD Dubrava)
09.04.2019. 20:40Dinamo Zagreb - Cibona (SD OŠ Rudeš)
09.04.2019. 21:15Zapruđe - Bosco Zagreb (SD OŠ Borovje)
11.04.2019. 20:30Cedevita - Mladost (Dom košarke Cedevita)
12.04.2019. 21:15Medveščak - Samobor (SD OŠ Ivan Filipović)

II. Juniorska liga, 9. kolo

06.04.2019. 13:00Zabok - Rudeš II (GSD Zabok)
06.04.2019. 17:00Sisak - Podsused (OŠ Braća Ribar)
06.04.2019. 20:00Agens Univers - Agrodalm (ZV, SC Univers)
07.04.2019. 16:30Fortuna - Sesvete (SD Zaprešić)

III. Juniorska liga, 9. kolo

04.04.2019. 20:30Glina - Gorica (ŠSD Glina)
06.04.2019. 20:00Ivanić - Zapad (SD Žeravinec)
07.04.2019. 12:15Bosco Zagreb II - Hermes Analitica (SD Trnsko)
09.04.2019. 19:45Bejing Sport - Zrinjevac 1937 (SD Ivan Arapović)

IV. Juniorska liga, 8. kolo

05.04.2019. 20:00Mladost II - Novska (Dom košarke Cedevita)
07.04.2019. 16:30Petrinja - Jaska (SŠ Petrinja)

I. Juniorska liga (ž) (1-4), 2. kolo

10.04.2019. 21:15ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Trnsko)
14.04.2019. 18:00ŽKK Medveščak - ŽKK Folka Borovje (SD ZV, paviljon 25)

II. Pretkadetska liga, 8. kolo

06.04.2019. 14:00Zapad II - KK Šanac (Dom košarke Cedevita)
06.04.2019. 14:30Petrinja - Velgor (SŠ Petrinja)
07.04.2019. 13:20Bosco Zagreb - Podsused (SŠD Peščenica)
07.04.2019. 16:00Ivanić - Zabok (SD Žeravinec)

III. Pretkadetska liga, 8. kolo

06.04.2019. 12:00Larus - Cedevita II (SD OŠ Ive Andrića)
06.04.2019. 16:20Samobor - Zapruđe (SD Samobor)
07.04.2019. 14:30Fortuna - Agrodalm (SD Zaprešić)
11.04.2019. 20:30Hermes Analitica - Univers Bosco (SD OŠ M.Laginja)

IV. Pretkadetska liga, 8. kolo

06.04.2019. 12:30Dugo Selo - Petar Zrinski (OŠ Ivan Benković)
06.04.2019. 12:45Bosco Zagreb II - Jaska (SD Trnsko)
02.06.2019. 11:00Krapina - Zrinjevac 1937 (SŠ Krapina)

V. Pretkadetska liga, 8. kolo

06.04.2019. 12:00Novska - Duga Resa (SŠ Novska)
06.04.2019. 15:00Ksaver - Gorica (GSD Zabok)
01.05.2019. 10:00Tuškanac - Ogulin (OŠ Jabukovac)

I. Pretkadetska liga (ž), 10. kolo

04.04.2019. 20:50ŽKK Medveščak - ŽKK Istok (SD ZV, paviljon 25)
07.04.2019. 10:00ŽKK Zagreb - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Trnsko)
07.04.2019. 16:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Orka (SD OŠ Borovje)

II. Pretkadetska liga (ž), 8. kolo

06.04.2019. 15:30ŽKK Karlovac - ŽKK Samobor (ŠŠD Karlovac)
13.04.2019. 15:30ŽKK Lovrekice - ŽKK Jabuka Zaprešić (SŠ Petrinja)

II.LIGA U13 (1-6), 5. kolo

06.04.2019. 10:00Sesvete - Sisak (OŠ Braća Ribar)
06.04.2019. 14:20Samobor - KK Šanac (SD Samobor)
13.04.2019. 16:30Dugo Selo - Cedevita II (OŠ Ivan Benković)