Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga, 17. kolo

30.03.2019. 12:30Cibona - Dubrava (KC Dražen Petrović)
30.03.2019. 17:20Samobor - Zapruđe (SD Samobor)
31.03.2019. 19:00Bosco Zagreb - Dinamo Zagreb (SD Trnsko)
02.04.2019. 21:00Maksimir - Cedevita (Ekonomski fakultet)
13.04.2019. 12:00Mladost - Medveščak (Dom košarke Cedevita)

II. Juniorska liga, 8. kolo

30.03.2019. 13:20Sesvete - Agens Univers (SD OŠ Sesvetska sela)
30.03.2019. 18:15Rudeš II - Podsused (SD OŠ Rudeš)
31.03.2019. 20:00Agrodalm - Sisak (SD ZV, paviljon 25)
01.06.2019. 12:30Zabok - Fortuna (SD OŠ K.Š.Đalski)

III. Juniorska liga, 8. kolo

29.03.2019. 19:45Gorica - Ivanić (GSD Velika Gorica)
30.03.2019. 13:30Petar Zrinski - Bosco Zagreb II (SD II OŠ Vrbovec)
30.03.2019. 14:00Hermes Analitica - Bejing Sport (SD OŠ M.Laginja)
02.04.2019. 21:15Zrinjevac 1937 - Glina (SD OŠ Mato Lovrak)

IV. Juniorska liga, 7. kolo

30.03.2019. 10:15Jaska - Otočac (SŠ Jastrebarsko)
30.03.2019. 15:15Zapruđe II - Mladost II (SD OŠ Borovje)
04.04.2019. 20:30Novska - Petrinja (SŠ Novska)

I. Juniorska liga (ž) (1-4), 1. kolo

31.03.2019. 18:00ŽKK Medveščak - ŽKK Zagreb (SD ZV, paviljon 25)
31.03.2019. 20:20ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje (SD Ivan Arapović)

I.Juniorska liga (ž) (5.-7), 1. kolo

31.03.2019. 19:00ŽKK Lovrekice - ŽKK Krapina

I. Pretkadetska liga, 18. kolo

29.03.2019. 21:15Medveščak - Mladost (SD OŠ Ivan Filipović)
30.03.2019. 12:30Zapad - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
30.03.2019. 14:00Pešća Cedevita - Cedevita (Dom košarke Cedevita)
30.03.2019. 16:30Cibona - Dinamo Zagreb (SD OŠ Rudeš)
31.03.2019. 17:00Sisak - Sesvete (OŠ Braća Ribar)

II. Pretkadetska liga, 7. kolo

30.03.2019. 12:30Bosco Zagreb - KK Šanac (SD Trnsko)
30.03.2019. 12:30Petrinja - Zabok (SŠ Petrinja)
31.03.2019. 14:20Velgor - Zapad II (GSD Velika Gorica)
31.03.2019. 16:30Ivanić - Podsused (SD Žeravinec)

III. Pretkadetska liga, 7. kolo

30.03.2019. 15:20Samobor - Cedevita II (SD Samobor)
30.03.2019. 17:00Zapruđe - Hermes Analitica (SD OŠ Borovje)
31.03.2019. 09:30Fortuna - Univers Bosco (SD Zaprešić)
31.03.2019. 12:00Larus - Agrodalm (SD OŠ Ive Andrića)

IV. Pretkadetska liga, 7. kolo

31.03.2019. 14:20Zrinjevac 1937 - Dugo Selo (SD Ivan Arapović)
31.03.2019. 14:50Bosco Zagreb II - Petar Zrinski (SŠD Peščenica)

V. Pretkadetska liga, 7. kolo

30.03.2019. 10:00Ogulin - Ksaver (ŠSD Ogulin)
30.03.2019. 14:00Duga Resa - Tuškanac (SD OŠ V.Nazor)
31.03.2019. 11:15Gorica - Novska (OŠ Novo Čiče)

I. Pretkadetska liga (ž), 9. kolo

30.03.2019. 12:00ŽKK Istok - ŽKK Zagreb (SD OŠ Sv. Klara)
01.04.2019. 20:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje (SD Ivan Arapović)
01.04.2019. 20:15ŽKK Orka - ŽKK Medveščak (SD Dubrava)

II. Pretkadetska liga (ž), 7. kolo

30.03.2019. 14:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Karlovac (SD Zaprešić)
30.03.2019. 20:00ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Samobor (SD Ivan Arapović)

I.liga Dječaci U13, 14. kolo

31.03.2019. 14:00Larus - Zapad (SD OŠ Ive Andrića)
31.03.2019. 16:50Bosco Zagreb - Dinamo Zagreb (SŠD Peščenica)
01.04.2019. 20:15Dubrava - Cibona (SD Dubrava)
09.04.2019. 19:45Cedevita - Medveščak (Dom košarke Cedevita)

II.LIGA U13 (1-6), 3. kolo

23.03.2019. 13:20Samobor - Sisak (SD Samobor)
23.03.2019. 16:30KK Šanac - Cedevita II (ŠŠD Karlovac)
23.03.2019. 17:20Sesvete - Dugo Selo (SD OŠ Sesvetska sela)

Djevojčice U13, 9. kolo

23.03.2019. 13:30ŽKK Istok - ŽKK Medveščak (SD ZV, paviljon 25)
25.03.2019. 20:15ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD Ivan Arapović)