Pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija u periodu 14. – 23. veljače 2018.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 12. kolo

13.02.2018. 20:30Cibona - Dubrava (KC Dražen Petrović)
17.02.2018. 13:00Maksimir - Podsused (Ekonomski fakultet)
18.02.2018. 16:20Samobor - Zagreb (SD Samobor)
18.02.2018. 18:00Zapruđe - Dinamo Zagreb (SD ZV, paviljon 25)
18.02.2018. 19:30Cedevita - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 2. kolo

17.02.2018. 16:30Medveščak - Mladost (SD OŠ Ivan Filipović)
18.02.2018. 12:30Zapad - Agrodalm (Dom košarke Cedevita)
18.02.2018. 15:20Sesvete - Sisak (SD OŠ Sesvetska sela)
18.02.2018. 19:00Agens Univers - Fortuna (ZV, SC Univers)
06.04.2018. 11:30KK Šanac - Gorica (ŠŠD Karlovac)

III. Juniorska liga, 2. kolo

17.02.2018. 13:30Duga Resa - Ivanić (SD OŠ V.Nazor)
17.02.2018. 15:00Hermes Analitica - Rudeš II (SD OŠ M.Laginja)
17.02.2018. 15:30KK Krapina - Larus (SŠ Krapina)
18.02.2018. 15:30Petar Zrinski - Bosco Zagreb II (SD II OŠ Vrbovec)
18.02.2018. 16:00Zabok - Glina (OŠ Zabok)

I. juniorska liga (ž), 2. kolo

16.02.2018. 21:15ŽKK Sisak - ŽKK Medveščak (OŠ Braća Ribar)
17.02.2018. 18:00ŽKK Karlovac - ŽKK Dubrava BLC (ŠŠD Karlovac)
18.02.2018. 09:45ŽKK Orka - ŽKK Croatia 2006 (SD Dubrava)
18.02.2018. 10:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Krapina (SD OŠ Borovje)
08.03.2018. 21:20ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Zagreb (SD Ivan Arapović)

Jedinstvena kadetska liga, 7. kolo

18.02.2018. 13:30Dubrava - Zadar (SD Dubrava)
18.02.2018. 17:00Cedevita - Split (Dom košarke Cedevita)

I.Kadetska liga (4. - 8.mjesto)

15.02.2018. 21:00Mladost - Zapruđe (Dom košarke Cedevita)

I.Kadetska liga (4. - 8.mjesto)

17.02.2018. 20:30Zagreb - Dinamo Zagreb (SD Trnsko)

II. kadetska liga, 17. kolo

17.02.2018. 14:00Sisak - Velgor (OŠ Braća Ribar)
17.02.2018. 14:30Sesvete - Samobor (SD OŠ Sesvetska sela)
17.02.2018. 18:30AKK VERN - Fortuna (Dom sportova III)
18.02.2018. 18:15Podsused - Petrinja (SD Sutinska Vrela)
21.02.2018. 21:00Mladost II - Gorica (Dom košarke Cedevita)

I. Pretkadetska liga (1. - 6.mjesto), 1. kolo

18.02.2018. 15:00Pešća Cedevita - Cibona (Dom košarke Cedevita)
18.02.2018. 20:00Dubrava - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)
23.02.2018. 21:15Cedevita - Mladost (Dom košarke Cedevita)

I. Pretkadetska liga (7. - 11.mjesto), 1. kolo

17.02.2018. 20:20Medveščak - Sesvete (SD OŠ Ivan Filipović)
18.02.2018. 17:30Bosco Zagreb - Zapad (Dom sportova III)

I. Pretkadetska liga (ž), 2. kolo

18.02.2018. 11:30ŽKK Orka - ŽKK Lovrekice (SD Dubrava)
23.02.2018. 21:20ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Medveščak (SD Ivan Arapović)

II. Pretkadetska liga, 2. kolo

17.02.2018. 14:00Fortuna - Zrinjevac 1937 (SD Zaprešić)
17.02.2018. 14:30Petrinja - KK Šanac (SŠ Petrinja)
17.02.2018. 14:30Ivanić - Univers Bosco (SD Žeravinec)
18.02.2018. 10:40Agrodalm - Zapad II (SD OŠ A.Stepinac)

II. Pretkadetska liga (ž), 2. kolo

17.02.2018. 10:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Vindi Varaždin (SD Zaprešić)
17.02.2018. 12:00ŽKK Istok - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD OŠ Sv. Klara)
17.02.2018. 14:00ŽKK Karlovac - ŽKK Croatia 2006 (ŠŠD Karlovac)
18.02.2018. 12:20ŽKK Samobor - ŽKK Zagreb (SD Samobor)
19.02.2018. 19:20ŽKK Sisak - ŽKK Dubrava BLC (OŠ Braća Ribar)

III. Pretkadetska liga, 2. kolo

18.02.2018. 10:00Sisak - Zapruđe (OŠ Braća Ribar)
18.02.2018. 14:00Ksaver - Zabok (OŠ Zabok)
18.02.2018. 15:30Velgor - Samobor (OŠ Novo Čiče)
18.03.2018. 12:30Krapina - Maksimir (SŠ Krapina)

IV. Pretkadetska liga, 2. kolo

17.02.2018. 10:30Petar Zrinski - Ogulin (SD II OŠ Vrbovec)
17.02.2018. 13:30Dugo Selo - Jaska (OŠ Ivan Benković)
18.02.2018. 12:00Otočac - Podsused (SD Otočac)
18.02.2018. 17:00Gorica - Hermes Analitica (OŠ N.Hribar, V.Gorica)

V. Pretkadetska liga, 2. kolo

16.02.2018. 21:15Novi Zagreb - Dinamo Zagreb II (SD OŠ Ive Andrića)
17.02.2018. 16:00Duga Resa - Bosco Zagreb II (SD OŠ V.Nazor)
18.02.2018. 15:00Larus - Sesvete II (Dom košarke Cedevita)

Dječaci 2005 - I.liga, 7. kolo

18.02.2018. 08:30Larus - Zagreb (SD Dubrava)
18.02.2018. 09:25Dubrava - Cibona (SD Dubrava)
18.02.2018. 09:25Larus - Vučići Cibona (SD Dubrava)
18.02.2018. 10:20Dinamo Zagreb - Petrinja (SD Dubrava)
18.02.2018. 11:15Petrinja - Cibona (SD Dubrava)

Dječaci 2005 - II.LIGA, 10. kolo

18.02.2018. 08:30Dubrava II - Zagreb II (SD Dubrava)
18.02.2018. 08:30Maksimir - Sesvete (SD Dubrava)
18.02.2018. 10:20Maksimir - Dugo Selo (SD Dubrava)
18.02.2018. 11:15Samobor - Bosco Zagreb (SD Dubrava)
18.02.2018. 12:10Samobor - Zapad (SD Dubrava)

Djevojčice 2005, 12. kolo

18.02.2018. 12:10ŽKK Medveščak - ŽKK Istok (SD Dubrava)