Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga, 16. kolo

22.03.2019. 21:15Medveščak - Zapruđe (SD OŠ Ivan Filipović)
23.03.2019. 15:30Dubrava - Bosco Zagreb (SD Dubrava)
26.03.2019. 20:40Dinamo Zagreb - Samobor (SD OŠ Rudeš)
27.03.2019. 20:45Mladost - Maksimir (Dom košarke Cedevita)
28.03.2019. 20:30Cedevita - Cibona (Dom košarke Cedevita)

II. Juniorska liga, 7. kolo

20.03.2019. 19:15Sesvete - Sisak (SŠ Jelkovec)
23.03.2019. 14:00Zabok - Agens Univers (GSD Zabok)
24.03.2019. 14:00Fortuna - Rudeš II (SD Zaprešić)
24.03.2019. 20:00Agrodalm - Podsused (SD ZV, paviljon 25)

III. Juniorska liga, 7. kolo

23.03.2019. 14:00Glina - Hermes Analitica (ŠSD Glina)
23.03.2019. 16:20Bejing Sport - Petar Zrinski (Arena)
24.03.2019. 12:00Zrinjevac 1937 - Gorica (SD Dubrava)
24.03.2019. 14:15Bosco Zagreb II - Zapad (SD Trnsko)

IV. Juniorska liga, 6. kolo

23.03.2019. 15:10Jaska - Novska (SŠ Jastrebarsko)
24.03.2019. 11:30Petrinja - Zapruđe II (SŠ Petrinja)
24.03.2019. 12:00Otočac - Mladost II (SD Otočac)

I. juniorska liga (ž), 7. kolo

24.03.2019. 12:30ŽKK Krapina - ŽKK Folka Borovje (SŠ Krapina)
24.03.2019. 18:00ŽKK Orka - ŽKK Lovrekice (SD OŠ Mato Lovrak)
19.04.2019. 19:30ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 (SŠD Peščenica)

I. Pretkadetska liga, 17. kolo

23.03.2019. 16:00Mladost - Sesvete (Dom košarke Cedevita)
23.03.2019. 16:00Dubrava - Pešća Cedevita (SD OŠ Mato Lovrak)
23.03.2019. 16:30Dinamo Zagreb - Medveščak (SD OŠ Rudeš)
24.03.2019. 13:30Cedevita - Cibona (Dom košarke Cedevita)
24.03.2019. 17:00Sisak - Zapad (OŠ Braća Ribar)

II. Pretkadetska liga, 6. kolo

23.03.2019. 12:00Zabok - Velgor (GSD Zabok)
23.03.2019. 12:15Podsused - Petrinja (SD Sutinska Vrela)
23.03.2019. 14:00Zapad II - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)
23.03.2019. 14:30KK Šanac - Ivanić (ŠŠD Karlovac)

III. Pretkadetska liga, 6. kolo

23.03.2019. 13:30Hermes Analitica - Fortuna (SD OŠ M.Laginja)
23.03.2019. 20:45Univers Bosco - Larus (ZV, SC Univers)
24.03.2019. 10:00Agrodalm - Samobor (SD OŠ A.Stepinac)
24.03.2019. 13:30Cedevita II - Zapruđe (Dom košarke Cedevita)

IV. Pretkadetska liga, 6. kolo

22.03.2019. 21:00Maksimir - Zrinjevac 1937 (Ekonomski fakultet)
23.03.2019. 16:45Jaska - Krapina (SŠ Jastrebarsko)
24.03.2019. 11:30Dugo Selo - Bosco Zagreb II (OŠ Ivan Benković)

V. Pretkadetska liga, 6. kolo

23.03.2019. 11:40Tuškanac - Ksaver (OŠ Jabukovac)
23.03.2019. 14:00Duga Resa - Gorica (SD OŠ V.Nazor)
24.03.2019. 16:00Novska - Ogulin (SŠ Novska)

I. Pretkadetska liga (ž), 8. kolo

23.03.2019. 17:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Medveščak (SD OŠ Borovje)
28.03.2019. 20:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Istok (SD Ivan Arapović)
28.03.2019. 20:15ŽKK Zagreb - ŽKK Orka (SD Trnsko)

II. Pretkadetska liga (ž), 6. kolo

23.03.2019. 14:30ŽKK Lovrekice - ŽKK Karlovac (SŠ Petrinja)
27.03.2019. 20:00ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD Ivan Arapović)

I.liga Dječaci U13, 13. kolo

23.03.2019. 09:20Medveščak - Bosco Zagreb (OŠ Jabukovac)
23.03.2019. 12:30Cibona - Cedevita (KC Dražen Petrović)
23.03.2019. 18:15Dinamo Zagreb - Larus (SD OŠ Rudeš)
24.03.2019. 10:30Zapad - Dubrava (Dom košarke Cedevita)

II.LIGA U13 (1-6), 3. kolo

23.03.2019. 13:20Samobor - Sisak (SD Samobor)
23.03.2019. 16:30KK Šanac - Cedevita II (ŠŠD Karlovac)
23.03.2019. 17:20Sesvete - Dugo Selo (SD OŠ Sesvetska sela)

II.LIGA U13 (7-10), 3. kolo

23.03.2019. 15:00Bosco Zagreb - Maksimir (SD Trnsko)
24.03.2019. 11:45Agrodalm - Otočac (SD OŠ A.Stepinac)

Djevojčice U13, 9. kolo

23.03.2019. 13:30ŽKK Istok - ŽKK Medveščak (SD ZV, paviljon 25)
25.03.2019. 20:15ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD Ivan Arapović)

LIGA 2007.godište – dječaci – Nedjelja, 24.03.2019. SD Dubrava

08.30  Larus – Vučići WC
08.30  Novi Zagreb – Bosco
08.30  Cedevita – Dubrava
09.30  Velgor – Bosco
09.30  Larus – Cedevita II
09.30  Vučići WC – Novi Zagreb
10.30  Vučići Cibona – Bosco Novi Zagreb
10.30  Črnomerec – Medveščak
10.30  Velgor – Pešća Cedevita