Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 15. kolo

17.03.2019. 17:20Samobor - Dubrava (SD Samobor)
19.03.2019. 17:15Bosco Zagreb - Cedevita (SD Trnsko)
19.03.2019. 20:30Cibona - Mladost (KC Dražen Petrović)
19.03.2019. 21:00Maksimir - Medveščak (Ekonomski fakultet)
19.03.2019. 21:15Zapruđe - Dinamo Zagreb (SD OŠ Borovje)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 6. kolo

16.03.2019. 11:45Podsused - Sesvete (SD Sutinska Vrela)
16.03.2019. 18:15Rudeš II - Agrodalm (SD OŠ Rudeš)
16.03.2019. 20:00Agens Univers - Fortuna (ZV, SC Univers)
17.03.2019. 17:00Sisak - Zabok (OŠ Braća Ribar)

III. Juniorska liga, 6. kolo

14.03.2019. 21:15Hermes Analitica - Zrinjevac 1937 (SD OŠ M.Laginja)
16.03.2019. 13:30Petar Zrinski - Glina (SD II OŠ Vrbovec)
17.03.2019. 10:00Zapad - Bejing Sport (Dom košarke Cedevita)
17.03.2019. 16:00Ivanić - Bosco Zagreb II (SD Žeravinec)

IV. Juniorska liga, 5. kolo

16.03.2019. 10:15Jaska - Zapruđe II (SŠ Jastrebarsko)
17.03.2019. 16:00Novska - Otočac (SŠ Novska)
17.03.2019. 16:15Petrinja - Mladost II (SŠ Petrinja)

I. juniorska liga (ž), 6. kolo

16.03.2019. 14:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Zagreb (SD OŠ Borovje)
17.03.2019. 18:30ŽKK Lovrekice - ŽKK Medveščak (SŠ Petrinja)
17.03.2019. 20:20ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Krapina (SD Ivan Arapović)

I. Pretkadetska liga, 16. kolo

13.03.2019. 21:00Pešća Cedevita - Sisak (Dom košarke Cedevita)
15.03.2019. 21:20Medveščak - Sesvete (SD OŠ Ivan Filipović)
16.03.2019. 12:30Cibona - Dubrava (KC Dražen Petrović)
16.03.2019. 13:00Zapad - Mladost (Dom košarke Cedevita)
16.03.2019. 16:30Dinamo Zagreb - Cedevita (SD OŠ Rudeš)

II. Pretkadetska liga, 5. kolo

16.03.2019. 10:30Velgor - Podsused (OŠ Novo Čiče)
16.03.2019. 14:00Zabok - Zapad II (SD OŠ K.Š.Đalski)
17.03.2019. 13:45Petrinja - KK Šanac (SŠ Petrinja)
17.03.2019. 14:00Ivanić - Bosco Zagreb (SD Žeravinec)

III. Pretkadetska liga, 5. kolo

16.03.2019. 13:30Larus - Fortuna (Dom košarke Cedevita)
16.03.2019. 15:30Cedevita II - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)
17.03.2019. 10:00Zapruđe - Agrodalm (SD OŠ Borovje)
17.03.2019. 15:20Samobor - Univers Bosco (SD Samobor)

IV. Pretkadetska liga, 5. kolo

16.03.2019. 11:30Krapina - Petar Zrinski (SD II OŠ Vrbovec)
17.03.2019. 14:20Zrinjevac 1937 - Jaska (SD Ivan Arapović)
21.03.2019. 21:00Maksimir - Dugo Selo (Ekonomski fakultet)

V. Pretkadetska liga, 5. kolo

16.03.2019. 14:00Duga Resa - Ogulin (SD OŠ V.Nazor)
16.03.2019. 14:15Gorica - Tuškanac (OŠ Novo Čiče)
17.03.2019. 14:00Novska - Ksaver (SŠ Novska)

I. Pretkadetska liga (ž), 7. kolo

16.03.2019. 19:00ŽKK Medveščak - ŽKK Zagreb (SD ZV, paviljon 25)
18.03.2019. 20:15ŽKK Orka - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Dubrava)
21.03.2019. 20:20ŽKK Istok - ŽKK Folka Borovje (SD OŠ Borovje)

II. Pretkadetska liga (ž), 5. kolo

16.03.2019. 15:20ŽKK Samobor - ŽKK Lovrekice (SD Samobor)
17.03.2019. 12:15ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Karlovac (SD Ivan Arapović)

I.liga Dječaci U13, 12. kolo

16.03.2019. 09:20Medveščak - Cibona (OŠ Jabukovac)
20.03.2019. 19:45Cedevita - Zapad (Dom košarke Cedevita)
21.03.2019. 20:15Dubrava - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)
24.03.2019. 19:30Bosco Zagreb - Larus (SD Trnsko)

II.LIGA U13 (1-6), 2. kolo

16.03.2019. 09:30Sisak - Cedevita II (OŠ Braća Ribar)
16.03.2019. 12:10Sesvete - Samobor (SD OŠ Sesvetska sela)
17.03.2019. 10:00KK Šanac - Dugo Selo (ŠŠD Karlovac)

II.LIGA U13 (7-10), 2. kolo

16.03.2019. 18:00Otočac - Bosco Zagreb (SD Otočac)
16.03.2019. 20:45Agrodalm - Maksimir (SD ZV, paviljon 25)

Djevojčice U13, 8. kolo

17.03.2019. 16:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Istok (SD Zaprešić)
17.03.2019. 16:15ŽKK Folka Borovje - ŽKK Medveščak (SD OŠ Borovje)