Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada…..

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 14. kolo

09.03.2019. 16:30Medveščak - Dinamo Zagreb (SD OŠ Rudeš)
10.03.2019. 10:00Mladost - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)
12.03.2019. 21:00Maksimir - Cibona (Ekonomski fakultet)
12.03.2019. 21:15Dubrava - Zapruđe (SD Dubrava)
13.03.2019. 21:00Cedevita - Samobor (Dom košarke Cedevita)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 5. kolo

09.03.2019. 13:00Zabok - Podsused (SD OŠ K.Š.Đalski)
09.03.2019. 15:20Sesvete - Agrodalm (SD OŠ Sesvetska sela)
09.03.2019. 21:00Agens Univers - Rudeš II (ZV, SC Univers)
10.03.2019. 12:00Fortuna - Sisak (SD Zaprešić)

III. Juniorska liga, 5. kolo

09.03.2019. 13:50Zrinjevac 1937 - Petar Zrinski (SD Dubrava)
09.03.2019. 14:00Hermes Analitica - Gorica (SD OŠ M.Laginja)
09.03.2019. 16:20Bejing Sport - Ivanić (Arena)
10.03.2019. 16:00Glina - Zapad (ŠSD Glina)

IV. Juniorska liga, 4. kolo

09.03.2019. 14:20Zapruđe II - Novska (SD OŠ Borovje)
09.03.2019. 16:30Otočac - Petrinja (SŠ Petrinja)
10.03.2019. 12:00Mladost II - Jaska (Dom košarke Cedevita)

I. juniorska liga (ž), 5. kolo

09.03.2019. 14:00ŽKK Lovrekice - ŽKK Trešnjevka 2009 (SŠ Petrinja)
10.03.2019. 14:30ŽKK Zagreb - ŽKK Krapina (SD Trnsko)
10.03.2019. 17:30ŽKK Orka - ŽKK Folka Borovje (SŠ Jelkovec)

I. Pretkadetska liga, 15. kolo

06.03.2019. 21:00Mladost - Pešća Cedevita (Dom košarke Cedevita)
09.03.2019. 14:45Sisak - Cibona (OŠ Braća Ribar)
09.03.2019. 17:45Sesvete - Zapad (Dom košarke Cedevita)
10.03.2019. 12:15Dubrava - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)
10.03.2019. 14:45Cedevita - Medveščak (SD OŠ Ivan Filipović)

II. Pretkadetska liga, 4. kolo

09.03.2019. 15:45Zapad II - Ivanić (Dom košarke Cedevita)
10.03.2019. 10:15Podsused - Zabok (SD Ivan Arapović)
10.03.2019. 12:15Bosco Zagreb - Petrinja (SD Trnsko)
10.03.2019. 12:30KK Šanac - Velgor (ŠŠD Karlovac)

III. Pretkadetska liga, 4. kolo

09.03.2019. 11:00Fortuna - Samobor (SD Zaprešić)
09.03.2019. 16:00Hermes Analitica - Larus (SD OŠ M.Laginja)
09.03.2019. 16:20Univers Bosco - Zapruđe (SD OŠ Borovje)
10.03.2019. 12:00Agrodalm - Cedevita II (Dom košarke Cedevita)

IV. Pretkadetska liga, 4. kolo

09.03.2019. 10:30Petar Zrinski - Zrinjevac 1937 (SD II OŠ Vrbovec)
09.03.2019. 11:15Bosco Zagreb II - Krapina (SD Trnsko)
14.03.2019. 20:40Jaska - Maksimir (SŠ Jastrebarsko)

V. Pretkadetska liga, 4. kolo

09.03.2019. 10:00Ogulin - Gorica (ŠSD Ogulin)
09.03.2019. 11:30Ksaver - Duga Resa (SD OŠ K.Š.Đalski)
09.03.2019. 19:00Tuškanac - Novska (OŠ Jabukovac)

I. Pretkadetska liga (ž), 6. kolo

04.03.2019. 20:15ŽKK Istok - ŽKK Orka (SD Dubrava)
12.03.2019. 20:15ŽKK Folka Borovje - ŽKK Zagreb (SD OŠ Borovje)
13.03.2019. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Medveščak (SD Ivan Arapović)

II. Pretkadetska liga (ž), 4. kolo

09.03.2019. 09:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Samobor (SD Zaprešić)
10.03.2019. 14:00ŽKK Lovrekice - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SŠ Petrinja)

I.liga Dječaci U13, 11. kolo

09.03.2019. 12:00Larus - Dubrava (SD OŠ Ive Andrića)
09.03.2019. 13:45Zapad - Medveščak (Dom košarke Cedevita)
09.03.2019. 18:15Dinamo Zagreb - Cedevita (SD OŠ Rudeš)
16.03.2019. 20:00Cibona - Bosco Zagreb (KC Dražen Petrović)

II.LIGA U13 (1-6), 1. kolo

09.03.2019. 12:30Sisak - Dugo Selo (OŠ Braća Ribar)
09.03.2019. 13:20Sesvete - KK Šanac (SD OŠ Sesvetska sela)
09.03.2019. 15:00Cedevita II - Samobor (Dom košarke Cedevita)

II.LIGA U13 (7-10), 1. kolo

09.03.2019. 16:00Maksimir - Otočac (Ekonomski fakultet)
10.03.2019. 20:00Bosco Zagreb - Agrodalm (SD Trnsko)

Djevojčice U13, 7. kolo

09.03.2019. 15:30ŽKK Medveščak - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD ZV, paviljon 25)
14.03.2019. 21:15ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje (SD Ivan Arapović)

PRVENSTVO DJEČACI U 12 – VIII. kolo, Nedjelja, 10.03.2019.  (SD Dubrava)

08.45 Larus – Cedevita II
09.45 Otočac – Cedevita II
09.45 Grafičar – Cedevita
09.45 Međimurje/Mladost – Pešća Cedevita
10.45 Otočac – Bosco
10.45  Međimurje/Mladost – Novi Zagreb
10.45  Grafičar – Dubrava