Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada…..

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga

27.02.2019. 20:45Maksimir - Samobor (Ekonomski fakultet)
27.02.2019. 21:15Cedevita - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)

I. Juniorska liga, 13. kolo

01.03.2019. 20:30Cibona - Medveščak (KC Dražen Petrović)
03.03.2019. 15:20Samobor - Mladost (SD Samobor)
04.03.2019. 21:30Zapruđe - Cedevita (SD OŠ Borovje)
05.03.2019. 20:40Dinamo Zagreb - Dubrava (SD OŠ Rudeš)
07.03.2019. 20:45Bosco Zagreb - Maksimir (Ekonomski fakultet)

II. Juniorska liga, 4. kolo

25.02.2019. 20:30Sisak - Agens Univers (OŠ Braća Ribar)
03.03.2019. 12:15Podsused - Fortuna (SD Ivan Arapović)
03.03.2019. 16:15Rudeš II - Sesvete (SD OŠ Sesvetska sela)
03.03.2019. 20:00Agrodalm - Zabok (SD ZV, paviljon 25)

III. Juniorska liga, 4. kolo

27.02.2019. 21:00Zapad - Zrinjevac 1937 (Dom košarke Cedevita)
02.03.2019. 12:30Petar Zrinski - Hermes Analitica (SD II OŠ Vrbovec)
03.03.2019. 14:00Ivanić - Glina (SD Žeravinec)
03.03.2019. 14:15Gorica - Bosco Zagreb II (OŠ Novo Čiče)

IV. Juniorska liga, 3. kolo

02.03.2019. 12:30Jaska - Petrinja (SŠ Jastrebarsko)
03.03.2019. 14:20Zapruđe II - Otočac (SD OŠ Borovje)
03.03.2019. 20:00Novska - Mladost II (SŠ Novska)

I. juniorska liga (ž), 4. kolo

02.03.2019. 17:15ŽKK Krapina - ŽKK Orka (SŠ Krapina)
05.03.2019. 21:15ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Zagreb (Dom sportova II)
07.03.2019. 20:15ŽKK Folka Borovje - ŽKK Medveščak (SD OŠ Borovje)

Kadetska liga Hrvatske

02.03.2019. 16:30Cedevita - KK Kvarner 2010 (Dom košarke Cedevita)

Kadetska liga Hrvatske

03.03.2019. 12:15Dubrava - Zadar (SD Dubrava)

I. Pretkadetska liga

26.02.2019. 20:30Sisak - Cedevita (OŠ Braća Ribar)
26.02.2019. 20:40Mladost - Dinamo Zagreb (SD OŠ Rudeš)

I. Pretkadetska liga, 14. kolo

02.03.2019. 14:00Cedevita - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
02.03.2019. 16:30Dinamo Zagreb - Sisak (SD OŠ Rudeš)
03.03.2019. 10:00Pešća Cedevita - Sesvete (Dom košarke Cedevita)
03.03.2019. 11:00Medveščak - Zapad (SD OŠ Ivan Filipović)
03.03.2019. 14:30Cibona - Mladost (Dom košarke Cedevita)

II. Pretkadetska liga, 3. kolo

03.03.2019. 10:15Podsused - Zapad II (SD Ivan Arapović)
03.03.2019. 12:30Zabok - KK Šanac (GSD Zabok)
03.03.2019. 17:30Petrinja - Ivanić (SŠ Petrinja)
12.03.2019. 20:45Velgor - Bosco Zagreb (OŠ Novo Čiče)

III. Pretkadetska liga, 3. kolo

02.03.2019. 10:30Cedevita II - Univers Bosco (Dom košarke Cedevita)
02.03.2019. 14:20Samobor - Larus (SD Samobor)
03.03.2019. 11:40Agrodalm - Hermes Analitica (SD OŠ A.Stepinac)
03.03.2019. 12:20Zapruđe - Fortuna (SD OŠ Borovje)

IV. Pretkadetska liga, 3. kolo

02.03.2019. 10:45Jaska - Dugo Selo (SŠ Jastrebarsko)
03.03.2019. 14:20Zrinjevac 1937 - Bosco Zagreb II (SD Ivan Arapović)
05.03.2019. 20:45Maksimir - Petar Zrinski (Ekonomski fakultet)

V. Pretkadetska liga, 3. kolo

02.03.2019. 14:00Duga Resa - Novska (SD OŠ V.Nazor)
02.03.2019. 14:15Gorica - Ksaver (OŠ Novo Čiče)
03.03.2019. 10:00Ogulin - Tuškanac (ŠSD Ogulin)

I. Pretkadetska liga (ž), 5. kolo

27.02.2019. 21:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Zagreb (SD Ivan Arapović)
02.03.2019. 10:00ŽKK Istok - ŽKK Medveščak (SD OŠ Sv. Klara)
03.03.2019. 16:30ŽKK Orka - ŽKK Folka Borovje (SŠ Jelkovec)

II. Pretkadetska liga (ž), 3. kolo

03.03.2019. 13:20ŽKK Samobor - ŽKK Karlovac (SD Samobor)
30.03.2019. 12:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Lovrekice (SD Zaprešić)

I.liga Dječaci U13, 10. kolo

02.03.2019. 16:45Medveščak - Dinamo Zagreb (SD OŠ Ivan Filipović)
03.03.2019. 12:00Cedevita - Larus (Dom košarke Cedevita)
03.03.2019. 12:30Cibona - Zapad (KC Dražen Petrović)
03.03.2019. 14:45Bosco Zagreb - Dubrava (SD Trnsko)

II.liga Dječaci U13 (B), 9. kolo

02.03.2019. 11:15Bosco Zagreb - Samobor (SD Trnsko)
02.03.2019. 11:30KK Šanac - Sesvete (ŠŠD Karlovac)
02.03.2019. 12:00Otočac - Maksimir (SD Otočac)
03.03.2019. 10:00Agrodalm - Dugo Selo (SD OŠ A.Stepinac)
03.03.2019. 13:00Cedevita II - Sisak (Dom košarke Cedevita)

Djevojčice U13, 6. kolo

03.03.2019. 10:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD OŠ Borovje)
03.03.2019. 21:15ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Istok (SD Ivan Arapović)

PRVENSTVO DJEČACI U 12 – VII. kolo, Nedjelja, 03.03.2019.  (SD Dubrava)

08.45  VUČIĆI WOLFSCUBS – MEDVEŠČAK
08.45  PEŠČA CEDEVITA – LARUS
08.45  NOVI ZAGREB – ČRNOMERC
09.45  SISAK – MEDVEŠČAK
09.45  VELGOR – CEDEVITA II
09.45  VUČIĆI WOLFSCUBS – LARUS
10.45  SISAK – VELGOR
10.45  DUBRAVA – BOSCO N. ZAGREB
10.45  VUČIĆI CIBONA – RUDEŠ