Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada…

FB KK Gorica

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga

12.02.2019. 20:40Maksimir - Dinamo Zagreb (SD OŠ Rudeš)

I. Juniorska liga, 11. kolo

14.02.2019. 21:15Dubrava - Cedevita (SD Dubrava)
16.02.2019. 11:15Bosco Zagreb - Medveščak (SD Trnsko)
16.02.2019. 14:45Zapruđe - Maksimir (SD OŠ Borovje)
17.02.2019. 17:20Samobor - Cibona (SD Samobor)
19.02.2019. 20:40Dinamo Zagreb - Mladost (SD OŠ Rudeš)

II. Juniorska liga, 2. kolo

16.02.2019. 18:15Rudeš II - Zabok (SD OŠ Rudeš)
17.02.2019. 16:00Sesvete - Fortuna (SD OŠ Sesvetska sela)
17.02.2019. 16:15Podsused - Sisak (SD Sutinska Vrela)
02.03.2019. 19:00Agrodalm - Agens Univers (SD ZV, paviljon 25)

III. Juniorska liga, 2. kolo

16.02.2019. 18:00Bosco Zagreb II - Glina (SD Trnsko)
17.02.2019. 09:30Zapad - Petar Zrinski (Dom košarke Cedevita)
17.02.2019. 12:00Ivanić - Hermes Analitica (Odgođena utakmica)
18.02.2019. 21:15Gorica - Bejing Sport (OŠ Novo Čiče)

IV. Juniorska liga, 1. kolo

16.02.2019. 14:00Mladost II - Otočac (Dom košarke Cedevita)
17.02.2019. 15:00Novska - Jaska (SŠ Novska)
17.02.2019. 16:30Zapruđe II - Petrinja (SD OŠ Borovje)

I. juniorska liga (ž), 2. kolo

16.02.2019. 15:15ŽKK Krapina - ŽKK Lovrekice (SŠ Krapina)
17.02.2019. 12:20ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Orka (SD Ivan Arapović)
17.02.2019. 18:00ŽKK Zagreb - ŽKK Medveščak (SD Trnsko)

Kadetska liga Hrvatske

16.02.2019. 15:30Bosco Zagreb - GKK Šibenik (SD Trnsko)
16.02.2019. 16:00Cibona - KK Kvarner 2010 (KC Dražen Petrović)

Kadetska liga Hrvatske

17.02.2019. 13:00Cedevita - GKK Šibenik (Dom košarke Cedevita)
17.02.2019. 15:30Bosco Zagreb - Zadar (SD Trnsko)

II.Kadetska liga (1-4), 5. kolo

16.02.2019. 12:00Fortuna - Sesvete (SD Zaprešić)
17.02.2019. 10:00Medveščak - Cedevita II (SD OŠ Ivan Filipović)
17.02.2019. 12:00Zabok - Podsused (SD OŠ K.Š.Đalski)

II.Kadetska liga (5-8), 5. kolo

16.02.2019. 20:15Univers Bosco - Petrinja (ZV, SC Univers)
19.02.2019. 20:30Sisak - Velgor (OŠ Braća Ribar)
02.03.2019. 12:20Samobor - Gorica (SD Samobor)

III. Kadetska liga (1-6), 5. kolo

16.02.2019. 12:00KK Šanac - Ivanić (ŠŠD Karlovac)
16.02.2019. 21:00Agrodalm - Maksimir (SD ZV, paviljon 25)
17.02.2019. 10:30Pešća Cedevita - Zapad (Dom košarke Cedevita)

III. Kadetska liga (7-11), 5. kolo

16.02.2019. 11:45Jaska - Bosco Zagreb II (SŠ Jastrebarsko)
17.02.2019. 13:30Dugo Selo - Otočac (OŠ Ivan Benković)

I. Pretkadetska liga, 12. kolo

15.02.2019. 21:15Cedevita - Mladost (Dom košarke Cedevita)
16.02.2019. 13:00Cibona - Zapad (KC Dražen Petrović)
16.02.2019. 16:30Dinamo Zagreb - Sesvete (SD OŠ Rudeš)
17.02.2019. 12:00Medveščak - Pešća Cedevita (SD OŠ Ivan Filipović)
17.02.2019. 17:30Dubrava - Sisak (SD OŠ Mato Lovrak)

II. Pretkadetska liga, 1. kolo

17.02.2019. 10:00KK Šanac - Zapad II (ŠŠD Karlovac)
17.02.2019. 10:15Podsused - Bosco Zagreb (SD Ivan Arapović)
26.02.2019. 20:30Velgor - Petrinja (OŠ Novo Čiče)
17.05.2019. 19:00Zabok - Ivanić (SD OŠ K.Š.Đalski)

III. Pretkadetska liga, 1. kolo

16.02.2019. 12:30Cedevita II - Larus (Dom košarke Cedevita)
16.02.2019. 16:30Zapruđe - Samobor (SD OŠ Borovje)
16.02.2019. 18:30Univers Bosco - Hermes Analitica (ZV, SC Univers)
17.02.2019. 11:40Agrodalm - Fortuna (SD OŠ A.Stepinac)

IV. Pretkadetska liga, 1. kolo

16.02.2019. 10:15Jaska - Bosco Zagreb II (SŠ Jastrebarsko)
17.02.2019. 13:30Petar Zrinski - Dugo Selo (SD II OŠ Vrbovec)

V. Pretkadetska liga, 1. kolo

16.02.2019. 11:30Ksaver - Tuškanac (SD OŠ K.Š.Đalski)
16.02.2019. 16:15Gorica - Duga Resa (GSD Velika Gorica)
16.02.2019. 17:00Ogulin - Novska (ŠSD Ogulin)

I. Pretkadetska liga (ž), 3. kolo

16.02.2019. 10:00ŽKK Istok - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Sv. Klara)
16.02.2019. 15:00ŽKK Orka - ŽKK Zagreb (SŠ Jelkovec)
16.02.2019. 19:00ŽKK Medveščak - ŽKK Folka Borovje (SD ZV, paviljon 25)

II. Pretkadetska liga (ž), 1. kolo

17.02.2019. 16:30ŽKK Karlovac - ŽKK Lovrekice (ŠŠD Karlovac)
18.02.2019. 20:15ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD Ivan Arapović)

I.liga Dječaci U13, 8. kolo

16.02.2019. 11:00Cibona - Larus (KC Dražen Petrović)
17.02.2019. 13:00Zapad - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
17.02.2019. 15:20Bosco Zagreb - Cedevita (SŠD Peščenica)
19.02.2019. 20:15Medveščak - Dubrava (SD Dubrava)

II.liga Dječaci U13 (B), 7. kolo

16.02.2019. 10:30Cedevita II - KK Šanac (Dom košarke Cedevita)
16.02.2019. 13:45Dugo Selo - Maksimir (OŠ Ivan Benković)
17.02.2019. 10:00Bosco Zagreb - Sesvete (SD Trnsko)
17.02.2019. 10:00Agrodalm - Sisak (SD OŠ A.Stepinac)
17.02.2019. 14:00Otočac - Samobor (SD Otočac)

DJEČACI, LIGA U12 (2007.godište) – Nedjelja, 17.02.2019 (SD Dubrava)

08.30  CEDEVITA – CIBONA VUČIĆI
08.30  VUČIĆI WOLFSCUBS – LARUS
09.30  CEDEVITA – BOSCO NOVI ZAGREB
09.30  VUČIĆI WOLFSCUBS – MEDVEŠČAK