Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada…..

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

29.01.2019. 20:40Dinamo Zagreb - Bosco Zagreb (SD OŠ Rudeš)
29.01.2019. 21:15Cedevita - Maksimir (Dom košarke Cedevita)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 9. kolo

31.01.2019. 20:30Cibona - Dinamo Zagreb (KC Dražen Petrović)
02.02.2019. 15:20Samobor - Medveščak (SD Samobor)
03.02.2019. 10:00Bosco Zagreb - Zapruđe (SD Trnsko)
05.02.2019. 21:00Maksimir - Dubrava (Ekonomski fakultet)
05.02.2019. 21:15Mladost - Cedevita (Dom košarke Cedevita)

Kadetska liga Hrvatske

02.02.2019. 13:00Dubrava - KA Osijek (SD Dubrava)

I. kadetska liga (II.dio), 3. kolo

02.02.2019. 14:00Mladost - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
03.02.2019. 11:00Hermes Analitica - Zapruđe (SD OŠ M.Laginja)

II.Kadetska liga (1-4), 3. kolo

02.02.2019. 14:00Cedevita II - Podsused (Dom košarke Cedevita)
02.02.2019. 15:30Zabok - Sesvete (GSD Zabok)
02.02.2019. 16:30Fortuna - Medveščak (SD Zaprešić)

II.Kadetska liga (5-8), 3. kolo

02.02.2019. 19:15Gorica - Velgor (GSD Velika Gorica)
03.02.2019. 19:00Samobor - Petrinja (SD Samobor)
03.02.2019. 20:00Univers Bosco - Sisak (ZV, SC Univers)

III. Kadetska liga (1-6), 3. kolo

02.02.2019. 11:00Maksimir - KK Šanac (Ekonomski fakultet)
02.02.2019. 19:00Agrodalm - Pešća Cedevita (SD ZV, paviljon 25)
14.02.2019. 21:15Zapad - Ivanić (Dom košarke Cedevita)

III. Kadetska liga (7-11), 3. kolo

02.02.2019. 10:20Jaska - Dugo Selo (SŠ Jastrebarsko)
03.02.2019. 15:20Zrinjevac 1937 - Otočac (SD Ivan Arapović)

I. Pretkadetska liga, 10. kolo

02.02.2019. 16:30Dinamo Zagreb - Pešća Cedevita (SD OŠ Rudeš)
02.02.2019. 17:00Sisak - Mladost (OŠ Braća Ribar)
03.02.2019. 10:30Cedevita - Zapad (Dom košarke Cedevita)
03.02.2019. 12:00Dubrava - Sesvete (SD OŠ Mato Lovrak)
03.02.2019. 18:00Medveščak - Cibona (SD OŠ Ivan Filipović)

I. Pretkadetska liga (ž), 1. kolo

03.02.2019. 17:00ŽKK Orka - ŽKK Istok (SŠ Jelkovec)
06.02.2019. 21:20ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD ZV, paviljon 25)
07.02.2019. 20:15ŽKK Folka Borovje - ŽKK Zagreb (SD OŠ Borovje)