Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

foto: Marin Sušić (hks-cbf.hr)

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 7. kolo

19.01.2019. 15:00Cibona - Cedevita (KC Dražen Petrović)
19.01.2019. 20:00Bosco Zagreb - Dubrava (SD Trnsko)
20.01.2019. 15:20Samobor - Dinamo Zagreb (SD Samobor)
20.01.2019. 16:20Zapruđe - Medveščak (SD OŠ Borovje)
22.01.2019. 21:00Maksimir - Mladost (Ekonomski fakultet)

Kadetska liga Hrvatske

15.01.2019. 21:15Cedevita - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)

Kadetska liga Hrvatske

19.01.2019. 14:30Dubrava - Bosco Zagreb (SD Dubrava)

Kadetska liga Hrvatske

20.01.2019. 17:00Cedevita - KA Osijek (Dom košarke Cedevita)

I. kadetska liga (II.dio), 1. kolo

20.01.2019. 10:00Mladost - Zapruđe (Dom košarke Cedevita)
20.01.2019. 11:00Hermes Analitica - Dinamo Zagreb (SD OŠ M.Laginja)

II.Kadetska liga (1-4), 1. kolo

19.01.2019. 15:00Sesvete - Podsused (SD OŠ Sesvetska sela)
19.01.2019. 16:30Medveščak - Zabok (SD OŠ Ivan Filipović)
20.01.2019. 14:30Fortuna - Cedevita II (SD Zaprešić)

II.Kadetska liga (5-8), 1. kolo

19.01.2019. 15:15Gorica - Petrinja (GSD Velika Gorica)
19.01.2019. 16:20Samobor - Sisak (SD Samobor)
19.01.2019. 17:30Univers Bosco - Velgor (ZV, SC Univers)

III. Kadetska liga (1-6), 1. kolo

20.01.2019. 12:30Pešća Cedevita - KK Šanac (Dom košarke Cedevita)
20.01.2019. 12:30Zapad - Agrodalm (Dom košarke Cedevita)
20.01.2019. 20:15Ivanić - Maksimir (SD Žeravinec)

III. Kadetska liga (7-11), 1. kolo

19.01.2019. 12:30Dugo Selo - Bosco Zagreb II (OŠ Ivan Benković)
19.01.2019. 15:20Zrinjevac 1937 - Jaska (SD Ivan Arapović)

II. Kadetska liga (ž), 13. kolo

17.01.2019. 20:20ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Orka II (SD OŠ Borovje)
19.01.2019. 14:20ŽKK Samobor - ŽKK Karlovac (SD Samobor)
23.01.2019. 20:00ŽKK Lovrekice - ŽKK Trešnjevka 2009 II (OŠ D.Tadijanović Petrinja)

I. Pretkadetska liga, 8. kolo

19.01.2019. 12:30Cibona - Cedevita (KC Dražen Petrović)
19.01.2019. 13:00Sesvete - Mladost (SD OŠ Sesvetska sela)
19.01.2019. 13:45Pešća Cedevita - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
19.01.2019. 14:30Zapad - Sisak (Dom košarke Cedevita)
19.01.2019. 18:30Medveščak - Dinamo Zagreb (SD OŠ Ivan Filipović)