Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 4. kolo

01.12.2018. 15:00Mladost - Samobor (Dom košarke Cedevita)
04.12.2018. 21:00Maksimir - Bosco Zagreb (Ekonomski fakultet)
04.12.2018. 21:15Dubrava - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)
05.12.2018. 21:00Medveščak - Cibona (KC Dražen Petrović)
10.12.2018. 21:15Cedevita - Zapruđe (Dom košarke Cedevita)

I. Kadetska liga, 11. kolo

30.11.2018. 21:15Dinamo Zagreb - Cedevita (Dom košarke Cedevita)
01.12.2018. 11:30Bosco Zagreb - Hermes Analitica (SD Trnsko)
02.12.2018. 12:30Cibona - Mladost (KC Dražen Petrović)
02.12.2018. 16:20Zapruđe - Dubrava (SD OŠ Borovje)

II. kadetska liga, 10. kolo

30.11.2018. 21:15Velgor - Podsused (OŠ Novo Čiče)
01.12.2018. 11:00Sisak - Univers Bosco (OŠ Braća Ribar)
01.12.2018. 16:00Zabok - Cedevita II (GSD Zabok)
01.12.2018. 16:30Sesvete - Medveščak (SD OŠ Ivan Filipović)
02.12.2018. 11:30Petrinja - Gorica (SŠ Petrinja)
02.12.2018. 17:20Samobor - Fortuna (SD Samobor)

III. kadetska liga, 10. kolo

01.12.2018. 12:00KK Šanac - Bosco Zagreb II (ŠŠD Karlovac)
01.12.2018. 12:30Dugo Selo - Zapad (OŠ Ivan Benković)
01.12.2018. 20:00Krapina - Pešća Cedevita (SŠ Krapina)
02.12.2018. 10:00Jaska - Ivanić (SŠ Jastrebarsko)
02.12.2018. 11:00Otočac - Maksimir (SD Otočac)
02.12.2018. 12:20Zrinjevac 1937 - Agrodalm (SD Ivan Arapović)

II. Kadetska liga (ž), 10. kolo

02.12.2018. 11:30ŽKK Orka II - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SŠ Jelkovec)
02.12.2018. 12:20ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Samobor (SD OŠ Borovje)
02.12.2018. 14:00ŽKK Jabuka - ŽKK Lovrekice (SD Zaprešić)

I. Pretkadetska liga, 4. kolo

01.12.2018. 18:20Medveščak - Dubrava (SD OŠ Ivan Filipović)
02.12.2018. 14:30Pešća Cedevita - Zapad (Dom košarke Cedevita)
02.12.2018. 16:00Dinamo Zagreb - Mladost (Dom košarke Cedevita)
02.12.2018. 19:00Cedevita - Sisak (Dom košarke Cedevita)
03.12.2018. 20:30Cibona - Sesvete (KC Dražen Petrović)

I.liga Dječaci U13, 4. kolo

28.11.2018. 19:15Cedevita - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
01.12.2018. 11:00Medveščak - Zapad (OŠ Jabukovac)
01.12.2018. 14:00Dubrava - Larus (SD OŠ Mato Lovrak)
01.12.2018. 14:00Bosco Zagreb - Cibona (SD Trnsko)

II.liga Dječaci U13 (B), 4. kolo

29.11.2018. 20:45Cedevita II - Agrodalm (Dom košarke Cedevita)
29.11.2018. 21:00Maksimir - Bosco Zagreb (Ekonomski fakultet)
01.12.2018. 10:00KK Šanac - Otočac (ŠŠD Karlovac)
01.12.2018. 10:30Sesvete - Dugo Selo (OŠ Ivan Benković)
01.12.2018. 13:00Sisak - Samobor (OŠ Braća Ribar)

Djevojčice U13, 4. kolo

01.12.2018. 15:30ŽKK Medveščak - ŽKK Istok (SD ZV, paviljon 25)
02.12.2018. 12:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Zaprešić)