Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

foto: KK Rudeš

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 3. kolo

23.11.2018. 20:15Dubrava - Medveščak (SD Dubrava)
24.11.2018. 15:10Samobor - Maksimir (SD Samobor)
25.11.2018. 13:00Dinamo Zagreb - Cedevita (Dom košarke Cedevita)
25.11.2018. 20:30Zapruđe - Mladost (SD ZV, paviljon 25)
27.11.2018. 20:30Bosco Zagreb - Cibona (KC Dražen Petrović)

I. Kadetska liga, 10. kolo

24.11.2018. 12:00Bosco Zagreb - Cibona (KC Dražen Petrović)
25.11.2018. 16:15Dubrava - Dinamo Zagreb (SD Ivan Arapović)
26.11.2018. 21:15Hermes Analitica - Cedevita (Dom košarke Cedevita)
28.11.2018. 21:15Mladost - Zapruđe (Dom košarke Cedevita)

II. kadetska liga, 9. kolo

23.11.2018. 19:45Gorica - Cedevita II (GSD Velika Gorica)
24.11.2018. 10:20Velgor - Zabok (OŠ Novo Čiče)
24.11.2018. 14:15Podsused - Samobor (SD Ivan Arapović)
24.11.2018. 16:00Fortuna - Sisak (SD Zaprešić)
24.11.2018. 16:30Medveščak - Petrinja (SD OŠ Ivan Filipović)
24.11.2018. 17:30Univers Bosco - Sesvete (ZV, SC Univers)

III. kadetska liga, 9. kolo

24.11.2018. 10:00KK Šanac - Zrinjevac 1937 (ŠŠD Karlovac)
24.11.2018. 14:30Bosco Zagreb II - Dugo Selo (SD OŠ Matija Gubec)
24.11.2018. 15:30Zapad - Otočac (Dom košarke Cedevita)
25.11.2018. 10:30Pešća Cedevita - Agrodalm (Dom košarke Cedevita)
25.11.2018. 20:00Ivanić - Krapina (SD Žeravinec)
27.11.2018. 21:00Maksimir - Jaska (Ekonomski fakultet)

I. Kadetska liga (ž), 9. kolo

24.11.2018. 15:00ŽKK Orka - ŽKK Trešnjevka 2009 (SŠ Jelkovec)
25.11.2018. 18:00ŽKK Medveščak - ŽKK Zagreb (SD ZV, paviljon 25)

II. Kadetska liga (ž), 9. kolo

24.11.2018. 14:00ŽKK Karlovac - ŽKK Folka Borovje II (ŠŠD Karlovac)
24.11.2018. 17:00ŽKK Samobor - ŽKK Jabuka (SD Samobor)
25.11.2018. 15:00ŽKK Lovrekice - ŽKK Orka II (OŠ Braća Ribar)

I. Pretkadetska liga, 3. kolo

22.11.2018. 21:00Mladost - Cedevita (Dom košarke Cedevita)
24.11.2018. 13:00Pešća Cedevita - Medveščak (Dom košarke Cedevita)
24.11.2018. 15:00Sesvete - Dinamo Zagreb (SD OŠ Sesvetska sela)
25.11.2018. 11:00Sisak - Dubrava (OŠ Braća Ribar)
25.11.2018. 12:30Zapad - Cibona (Dom košarke Cedevita)

I.liga Dječaci U13, 3. kolo

24.11.2018. 16:30Dinamo Zagreb - Medveščak (SD OŠ Rudeš)
25.11.2018. 10:30Zapad - Cibona (Dom košarke Cedevita)
25.11.2018. 12:00Larus - Cedevita (SD OŠ Ive Andrića)
29.11.2018. 20:15Dubrava - Bosco Zagreb (SD Dubrava)

II.liga Dječaci U13 (B), 3. kolo

24.11.2018. 12:30Dugo Selo - KK Šanac (OŠ Ivan Benković)
25.11.2018. 10:30Agrodalm - Bosco Zagreb (SD OŠ A.Stepinac)
25.11.2018. 13:00Sisak - Maksimir (OŠ Braća Ribar)
25.11.2018. 13:00Otočac - Cedevita II (SD Otočac)
25.11.2018. 13:10Samobor - Sesvete (SD Samobor)

Djevojčice U13, 3. kolo

24.11.2018. 09:30ŽKK Istok - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD OŠ Sv. Klara)
24.11.2018. 15:30ŽKK Medveščak - ŽKK Folka Borovje (SD ZV, paviljon 25)