Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto), 2. kolo

14.11.2018. 21:15Cedevita - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
17.11.2018. 16:30Medveščak - Bosco Zagreb (SD OŠ Ivan Filipović)
18.11.2018. 10:00Mladost - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
20.11.2018. 20:30Cibona - Samobor (KC Dražen Petrović)
20.11.2018. 21:00Maksimir - Zapruđe (Ekonomski fakultet)

I. Kadetska liga, 9. kolo

17.11.2018. 14:20Zapruđe - Bosco Zagreb (SD OŠ Borovje)
17.11.2018. 16:30Dinamo Zagreb - Mladost (SD OŠ Rudeš)
17.11.2018. 17:30Dubrava - Cedevita (SD Dubrava)
18.11.2018. 12:30Cibona - Hermes Analitica (KC Dražen Petrović)

II. kadetska liga, 8. kolo

17.11.2018. 10:30Petrinja - Univers Bosco (SŠ Petrinja)
17.11.2018. 14:00Cedevita II - Medveščak (Dom košarke Cedevita)
17.11.2018. 15:20Samobor - Velgor (SD Samobor)
17.11.2018. 17:00Zabok - Gorica (GSD Zabok)
18.11.2018. 11:00Sisak - Podsused (OŠ Braća Ribar)
18.11.2018. 13:00Sesvete - Fortuna (SD OŠ Sesvetska sela)

III. kadetska liga, 8. kolo

17.11.2018. 10:40Jaska - Zapad (SŠ Jastrebarsko)
17.11.2018. 14:30Dugo Selo - KK Šanac (OŠ Ivan Benković)
17.11.2018. 15:15Krapina - Maksimir (SŠ Krapina)
17.11.2018. 18:00Otočac - Bosco Zagreb II (SD Otočac)
18.11.2018. 18:00Agrodalm - Ivanić (SD ZV, paviljon 25)
18.11.2018. 20:20Zrinjevac 1937 - Pešća Cedevita (SD Ivan Arapović)

I. Kadetska liga (ž), 8. kolo

16.11.2018. 19:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Medveščak (SŠD Peščenica)
18.11.2018. 14:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Zagreb (SD OŠ Borovje)

II. Kadetska liga (ž), 8. kolo

17.11.2018. 13:00ŽKK Lovrekice - ŽKK Samobor (SŠ Petrinja)
17.11.2018. 14:00ŽKK Jabuka - ŽKK Karlovac (SD Zaprešić)
17.11.2018. 16:20ŽKK Folka Borovje II - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD OŠ Borovje)

I. Pretkadetska liga, 2. kolo

17.11.2018. 12:30Cibona - Pešća Cedevita (KC Dražen Petrović)
17.11.2018. 18:15Dinamo Zagreb - Zapad (SD OŠ Rudeš)
17.11.2018. 18:20Medveščak - Sisak (SD OŠ Ivan Filipović)
18.11.2018. 12:00Cedevita - Sesvete (Dom košarke Cedevita)
18.11.2018. 12:45Dubrava - Mladost (SD Dubrava)

I.liga Dječaci U13, 2. kolo

17.11.2018. 14:00Cedevita - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
17.11.2018. 20:10Medveščak - Larus (SD OŠ Ivan Filipović)
17.11.2018. 20:30Cibona - Dinamo Zagreb (KC Dražen Petrović)
18.11.2018. 15:30Bosco Zagreb - Zapad (SD Trnsko)

II.liga Dječaci U13 (B), 2. kolo

17.11.2018. 12:00Sesvete - Sisak (SD OŠ Sesvetska sela)
17.11.2018. 12:30KK Šanac - Samobor (ŠŠD Karlovac)
17.11.2018. 13:45Bosco Zagreb - Otočac (SD Trnsko)
18.11.2018. 12:00Cedevita II - Dugo Selo (Dom košarke Cedevita)
20.12.2018. 20:45Maksimir - Agrodalm (Ekonomski fakultet)

Djevojčice U13, 2. kolo

17.11.2018. 12:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Medveščak (SD Zaprešić)
18.11.2018. 16:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Borovje)