Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada…

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija u periodu 22.05. – 29.05.2018.

I.Juniorska liga (ž) (5.-7)

27.05.2018. 11:00ŽKK Krapina - ŽKK Sisak (SŠ Krapina)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 15. kolo

26.05.2018. 16:30Medveščak - KK Šanac (SD OŠ Ivan Filipović)
26.05.2018. 17:20Gorica - Fortuna (GSD Velika Gorica)
27.05.2018. 10:30Mladost - Sesvete (Dom košarke Cedevita)
27.05.2018. 15:00Agrodalm - Sisak (SD ZV, paviljon 25)
27.05.2018. 17:00Agens Univers - Zapad (ZV, SC Univers)

III. juniorska liga (1.-6.mj), 4. kolo

26.05.2018. 17:15Rudeš II - Bosco Zagreb II (SD OŠ Rudeš)
27.05.2018. 12:00Zabok - Duga Resa (OŠ Zabok)
29.05.2018. 20:45Maksimir II - Larus (Ekonomski fakultet)

III. juniorska liga (1.-6.mj)

29.05.2018. 20:40Rudeš II - Zabok (SD OŠ Rudeš)
29.05.2018. 20:45Maksimir II - Larus (Ekonomski fakultet)

III. juniorska liga (7.-11.mj), 4. kolo

26.05.2018. 17:00Hermes Analitica - Ivanić (SD OŠ M.Laginja)
27.05.2018. 13:00KK Krapina - Glina (SŠ Krapina)

II. Pretkadetska liga (ž) (6.-9.)

25.05.2018. 20:30ŽKK Karlovac - ŽKK Samobor

III. Pretkadetska liga

25.05.2018. 18:15Zabok - Samobor (OŠ Zabok)

III. Pretkadetska liga

26.05.2018. 14:00Sisak - Zabok (OŠ Braća Ribar)

IV. Pretkadetska liga

23.05.2018. 19:30Petar Zrinski - Otočac (SD II OŠ Vrbovec)

IV. Pretkadetska liga, 15. kolo

23.05.2018. 19:30Petar Zrinski - Otočac (SD II OŠ Vrbovec)
26.05.2018. 12:20Jaska - Podsused (SŠ Jastrebarsko)
27.05.2018. 12:00Ogulin - Hermes Analitica (ŠSD Ogulin)
30.05.2018. 19:30Cedevita II - Gorica (Dom košarke Cedevita)

IV. Pretkadetska liga, 18. kolo

26.05.2018. 15:00Hermes Analitica - Dugo Selo (SD OŠ M.Laginja)
07.06.2018. 20:00Jaska - Cedevita II (SŠ Jastrebarsko)
16.06.2018. 16:15Podsused - Petar Zrinski (SD Sutinska Vrela)

V. Pretkadetska liga

22.05.2018. 20:00Duga Resa - Novi Zagreb (SD OŠ V.Nazor)

Dječaci 2005 - I.liga, 17. kolo

24.05.2018. 20:15Dubrava - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)
24.05.2018. 20:15Larus - Vučići Cibona (SD Dubrava)
24.05.2018. 21:05Dinamo Zagreb - Larus (SD Dubrava)

Dječaci 2005 - I.liga, Polufinale

27.05.2018. 12:00Cedevita - Petrinja (SD Dubrava)
27.05.2018. 12:00Zagreb - Cibona (SD Dubrava)

Dječaci 2005 - I.liga, Za 3. mjesto

27.05.2018. 14:00Petrinja - Zagreb (SD Dubrava)

Dječaci 2005 - I.liga, Finale

27.05.2018. 14:00Cedevita - Cibona (SD Dubrava)

Dječaci 2005 - II.LIGA, 20. kolo

24.05.2018. 21:05Cedevita II - Dubrava II (SD Dubrava)
27.05.2018. 08:20Cedevita II - Dugo Selo (SD Dubrava)
27.05.2018. 08:20Medveščak - Maksimir (SD Dubrava)
27.05.2018. 08:20Zapad - Larus II (SD Dubrava)
27.05.2018. 09:15Zapad - Bosco Zagreb (SD Dubrava)
27.05.2018. 09:15Larus II - Dugo Selo (SD Dubrava)
27.05.2018. 10:10Zagreb II - Sisak (SD Dubrava)
27.05.2018. 10:10Maksimir - Gorica (SD Dubrava)
27.05.2018. 11:05KK Šanac - Larus II (SD Dubrava)
27.05.2018. 11:05Gorica - Sesvete (SD Dubrava)
29.05.2018. 20:15Bosco Zagreb - Medveščak (SD Dubrava)

Djevojčice 2005 (1-6.mj), 5. kolo

25.05.2018. 20:15ŽKK Folka Borovje - ŽKK Orka (SD Dubrava)
25.05.2018. 20:15ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Croatia 2006 (SD Dubrava)
27.05.2018. 13:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Croatia 2006 (SD Dubrava)
27.05.2018. 13:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Medveščak (SD Dubrava)
27.05.2018. 13:00ŽKK Orka - ŽKK Istok (SD Dubrava)
27.05.2018. 14:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Orka (SD Dubrava)

Djevojčice 2005 (7-12.mj), 4. kolo

27.05.2018. 09:15ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Zagreb (SD Dubrava)
27.05.2018. 10:10ŽKK Karlovac - ŽKK Lovrekice (SD Dubrava)
27.05.2018. 11:05ŽKK Karlovac - ŽKK Sisak (SD Dubrava)
27.05.2018. 12:00ŽKK Lovrekice - ŽKK Sisak (SD Dubrava)
28.05.2018. 20:15ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Zagreb (SD Dubrava)