Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada…

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija u periodu 08.05. – 15.05.2018.

I. Juniorska liga (9-16.mjesto)

09.05.2018. 21:00Agens Univers - Mladost (Dom košarke Cedevita)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 13. kolo

12.05.2018. 14:00Fortuna - Sisak (SD Zaprešić)
12.05.2018. 14:20Gorica - Sesvete (GSD Velika Gorica)
13.05.2018. 10:30Mladost - KK Šanac (Dom košarke Cedevita)
13.05.2018. 13:00Medveščak - Zapad (Dom košarke Cedevita)
16.05.2018. 21:15Agrodalm - Agens Univers (SD ZV, paviljon 25)

III. Juniorska liga

08.05.2018. 20:00Duga Resa - Bosco Zagreb II (SD OŠ V.Nazor)
08.05.2018. 20:40Maksimir II - Rudeš II (Ekonomski fakultet)

III. Juniorska liga

09.05.2018. 20:30Petar Zrinski - KK Krapina (SD II OŠ Vrbovec)

III. juniorska liga (1.-6.mj)

15.05.2018. 20:40Maksimir II - Bosco Zagreb II (Ekonomski fakultet)

III. juniorska liga (1.-6.mj), 2. kolo

12.05.2018. 12:00Zabok - Bosco Zagreb II (GSD Zabok)
12.05.2018. 16:15Larus - Rudeš II (Dom košarke Cedevita)
12.05.2018. 17:00Duga Resa - Maksimir II (SD OŠ V.Nazor)

III. juniorska liga (7.-11.mj), 2. kolo

09.05.2018. 14:30Petar Zrinski - Glina (SD II OŠ Vrbovec)
12.05.2018. 15:00Hermes Analitica - KK Krapina (SD OŠ M.Laginja)

III. Juniorska liga

08.05.2018. 20:00Duga Resa - Bosco Zagreb II (SD OŠ V.Nazor)
08.05.2018. 20:40Maksimir II - Rudeš II (Ekonomski fakultet)

I.Juniorska liga (ž) (5.-7), 4. kolo

13.05.2018. 10:30ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Dubrava BLC (SŠD Peščenica)
13.05.2018. 18:00ŽKK Karlovac - ŽKK Orka (ŠŠD Karlovac)
27.05.2018. 11:00ŽKK Krapina - ŽKK Sisak (SŠ Krapina)

Jedinstvena kadetska liga

08.05.2018. 21:15Dubrava - Cibona (SD Dubrava)

II. Pretkadetska liga, 13. kolo

12.05.2018. 10:00Fortuna - Agrodalm (SD Zaprešić)
13.05.2018. 10:30Zapad II - KK Šanac (Dom košarke Cedevita)
13.05.2018. 11:00Univers Bosco - Zrinjevac 1937 (ZV, SC Univers)
03.06.2018. 18:00Ivanić - Petrinja (SD Žeravinec)

II. Pretkadetska liga (ž) (1.-5.), 4. kolo

12.05.2018. 12:00ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Vindi Varaždin (SD Ivan Arapović)
12.05.2018. 14:30ŽKK Zagreb - ŽKK Croatia 2006 (SD Trnsko)

III. Pretkadetska liga

11.05.2018. 19:00Zabok - Velgor (OŠ Zabok)
11.05.2018. 20:30Ksaver - Velgor (OŠ Zabok)

III. Pretkadetska liga, 13. kolo

11.05.2018. 20:30Ksaver - Velgor (OŠ Zabok)
12.05.2018. 15:20Samobor - Zapruđe (SD Samobor)
12.05.2018. 17:15Krapina - Sisak (SŠ Krapina)
17.05.2018. 19:30Maksimir - Zabok (Ekonomski fakultet)

IV. Pretkadetska liga

10.05.2018. 18:00Hermes Analitica - Cedevita II (SD Vladimir Prelog)

IV. Pretkadetska liga, 13. kolo

12.05.2018. 11:00Ogulin - Otočac (ŠSD Ogulin)
12.05.2018. 15:30Cedevita II - Dugo Selo (Dom košarke Cedevita)
13.05.2018. 16:15Podsused - Hermes Analitica (SD Sutinska Vrela)
16.05.2018. 20:45Jaska - Gorica (SŠ Jastrebarsko)

IV. Pretkadetska liga

13.05.2018. 14:30Petar Zrinski - Cedevita II (SD II OŠ Vrbovec)
13.05.2018. 16:15Podsused - Hermes Analitica (SD Sutinska Vrela)

Dječaci 2005 - I.liga, 15. kolo

13.05.2018. 11:05Dubrava - Petrinja (SD Dubrava)
13.05.2018. 12:00Petrinja - Cibona (SD Dubrava)
13.05.2018. 12:55Cibona - Zagreb (SD Dubrava)
13.05.2018. 13:50Zagreb - Larus (SD Dubrava)

Dječaci 2005 - II.LIGA, 18. kolo

13.05.2018. 08:20Dugo Selo - Zagreb II (SD Dubrava)
13.05.2018. 08:20Maksimir - Zapad (SD Dubrava)
13.05.2018. 09:15Dugo Selo - Samobor (SD Dubrava)
13.05.2018. 09:15Zapad - Zagreb II (SD Dubrava)
13.05.2018. 10:10KK Šanac - Maksimir (SD Dubrava)
13.05.2018. 10:10Samobor - Sisak (SD Dubrava)
13.05.2018. 12:00Sisak - Bosco Zagreb (SD Dubrava)
13.05.2018. 12:55KK Šanac - Dubrava II (SD Dubrava)

Djevojčice 2005 (1-6.mj), 3. kolo

13.05.2018. 08:20ŽKK Medveščak - ŽKK Croatia 2006 (SD Dubrava)
13.05.2018. 09:15ŽKK Medveščak - ŽKK Orka (SD Dubrava)
13.05.2018. 12:55ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Folka Borovje (SD Dubrava)
13.05.2018. 13:50ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Istok (SD Dubrava)

Djevojčice 2005 (7-12.mj), 2. kolo

13.05.2018. 10:00ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Lovrekice (SD Dubrava)
13.05.2018. 10:10ŽKK Lovrekice - ŽKK Zagreb (SD Dubrava)
13.05.2018. 11:05ŽKK Sisak - ŽKK Dubrava BLC (SD Dubrava)
13.05.2018. 12:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Sisak (SD Dubrava)