Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada…

Donosimo tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.

V. Juniorska liga, 17. kolo

31.05.2023. 21:00Bosco Zagreb II - Medveščak II (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
03.06.2023. 15:45Zagreb II - Zapad II (SD OŠ Borovje)
03.06.2023. 16:00MKK Novi Zagreb - Dubrava II (Osnovna škola Zapruđe)
07.06.2023. 19:30Rudeš Bulldogs - Akademija Mrav (Dom sportova III)

II. Pretkadetska liga, 14. kolo

30.05.2023. 18:30Medveščak - Sesvete (OŠ K.Š. Gjalski)
31.05.2023. 21:00Cedevita Junior II - Larus II (Dom košarke Cedevita)
03.06.2023. 15:30Mladost - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)
04.06.2023. 10:00Dubrava - Sisak (SD OŠ Mato Lovrak)

III. Pretkadetska liga, 14. kolo

31.05.2023. 19:15Maksimir - Zagreb (Ekonomski fakultet)
31.05.2023. 21:00Samobor - Novi Zagreb (SD Samobor)
03.06.2023. 13:50Zrinjevac 1937 - Velgor (SD OŠ Borovje)
14.06.2023. 20:30Podsused - Dubrava II (SD Sutinska Vrela)

IV. Pretkadetska liga, 14. kolo

03.06.2023. 12:00Fortuna - Rudeš Bulldogs (SD Zaprešić)
03.06.2023. 12:00Ksaver - Zabok (OŠ K.Š. Gjalski)
04.06.2023. 12:30Medveščak II - Cedevita Junior III (OŠ K.Š. Gjalski)
04.06.2023. 13:30Gorica - Pešća (GSD Velika Gorica)

V. Pretkadetska liga, 14. kolo

03.06.2023. 09:30Bosco Zagreb II - Ivanić (ZV, SC Univers)
03.06.2023. 17:30Mladost II - Duga Resa (Dom košarke Cedevita)
04.06.2023. 11:45Jaska - Ogulin (SŠ Jastrebarsko)
04.06.2023. 14:00Dubrava III - Glina (SD OŠ Mato Lovrak)

VI. Pretkadetska liga, 14. kolo

03.06.2023. 12:00Samobor II - Otočac
03.06.2023. 17:30Zapad II - Petrinja (Dom košarke Cedevita)
04.06.2023. 12:00Dubrava IV - Krapina (SD OŠ Mato Lovrak)
04.06.2023. 15:15Podsused II - Roling II (SD Sutinska Vrela)

Dječaci U12 - Liga Za prvaka, Polufinale

01.06.2023. 18:00Bosco Zagreb - Podsused (Dom košarke Cedevita)
01.06.2023. 18:00Cedevita Junior - Larus (Dom košarke Cedevita)

Dječaci U12 - Liga za poredak, 9. kolo

01.06.2023. 18:00Novi Zagreb - Dubrava II (Dom košarke Cedevita)
01.06.2023. 18:55Novi Zagreb - Ksaver (Dom košarke Cedevita)
01.06.2023. 18:55Medveščak - Dubrava II (Dom košarke Cedevita)
01.06.2023. 19:00Vučići Wolfscubs - Hermes Analitica (Dom košarke Cedevita)
01.06.2023. 19:50Medveščak - KABA Karlovac (Dom košarke Cedevita)
01.06.2023. 20:40Gorica - Dinamo Zagreb (Dom košarke Cedevita)
01.06.2023. 20:40Roling - Ksaver (Dom košarke Cedevita)

I.Ženska kadetska liga (3-11), 13. kolo

03.06.2023. 12:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Orka (SD OŠ Borovje)
03.06.2023. 19:00ŽKK Zagreb II - ŽKK Medveščak (SD ZV, paviljon 25)
04.06.2023. 10:00ŽKK Karlovac - ŽKK Jabuka (ŠŠD Karlovac)
06.06.2023. 20:00ŽKK Falcons - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SD Ivan Arapović)