Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada…

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija u periodu 17.04. – 26.04.2018.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

17.04.2018. 20:40Dinamo Zagreb - Cibona (SD OŠ Rudeš)
17.04.2018. 20:45Maksimir - Cedevita (Ekonomski fakultet)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto)

17.04.2018. 21:15Zapad - Sisak (Dom košarke Cedevita)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 10. kolo

17.04.2018. 21:15Zapad - Sisak (Dom košarke Cedevita)
21.04.2018. 10:00KK Šanac - Sesvete (ŠŠD Karlovac)
21.04.2018. 19:00Agrodalm - Mladost (SD ZV, paviljon 25)
22.04.2018. 20:00Agens Univers - Gorica (ZV, SC Univers)
24.04.2018. 21:30Medveščak - Fortuna (SD OŠ Ivan Filipović)

III. Juniorska liga, 10. kolo

21.04.2018. 11:00Hermes Analitica - Bosco Zagreb II (SD OŠ M.Laginja)
21.04.2018. 14:00Ivanić - Maksimir II (SD Žeravinec)
21.04.2018. 17:15Rudeš II - Larus (SD OŠ Rudeš)
22.04.2018. 13:00Glina - KK Krapina (ŠSD Glina)
22.04.2018. 15:30Petar Zrinski - Duga Resa (SD II OŠ Vrbovec)

I. Juniorska liga (ž) (1-4), 1. kolo

22.04.2018. 17:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Borovje)
22.04.2018. 18:00ŽKK Medveščak - ŽKK Zagreb (SD ZV, paviljon 25)

I.Juniorska liga (ž) (5.-7), 1. kolo

21.04.2018. 20:30ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Orka (SŠD Peščenica)
22.04.2018. 18:30ŽKK Karlovac - ŽKK Krapina (ŠŠD Karlovac)
25.04.2018. 20:15ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Sisak (SD Dubrava)

Jedinstvena kadetska liga, 16. kolo

21.04.2018. 17:00Cedevita - Dubrovnik (Dom košarke Cedevita)
22.04.2018. 20:30Cibona - FSV Rijeka (KC Dražen Petrović)

Jedinstvena kadetska liga

24.04.2018. 20:30Cibona - Pazin (KC Dražen Petrović)

I. Pretkadetska liga (ž)

19.04.2018. 16:30ŽKK Lovrekice - ŽKK Medveščak (SŠ Petrinja)

I. Pretkadetska liga (ž), 10. kolo

20.04.2018. 20:00ŽKK Medveščak - ŽKK Folka Borovje (SD ZV, paviljon 25)
22.04.2018. 20:20ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Orka (SD Ivan Arapović)

II. Pretkadetska liga, 10. kolo

22.04.2018. 10:00Fortuna - Univers Bosco (SD Zaprešić)
22.04.2018. 11:00Agrodalm - KK Šanac (SD OŠ A.Stepinac)
22.04.2018. 14:00Ivanić - Zapad II (SD Žeravinec)
25.04.2018. 20:30Petrinja - Zrinjevac 1937 (SŠ Petrinja)

II. Pretkadetska liga (ž)

18.04.2018. 20:50ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Sisak (SD Ivan Arapović)

II. Pretkadetska liga (ž) (1.-5.), 1. kolo

21.04.2018. 14:20ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Zagreb (SD Ivan Arapović)
22.04.2018. 19:15ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Jabuka Zaprešić (SŠD Peščenica)

II. Pretkadetska liga (ž) (6.-9.), 1. kolo

21.04.2018. 11:00ŽKK Istok - ŽKK Sisak (SD OŠ Sv. Klara)
25.05.2018. 20:30ŽKK Karlovac - ŽKK Samobor

III. Pretkadetska liga

18.04.2018. 21:10Samobor - Velgor (SD Samobor)

III. Pretkadetska liga

20.04.2018. 19:45Ksaver - Maksimir (OŠ Zabok)

III. Pretkadetska liga, 10. kolo

20.04.2018. 19:45Ksaver - Maksimir (OŠ Zabok)
22.04.2018. 12:30Krapina - Samobor (SŠ Krapina)
22.04.2018. 15:30Velgor - Zapruđe (OŠ Novo Čiče)
26.05.2018. 14:00Sisak - Zabok (OŠ Braća Ribar)

IV. Pretkadetska liga, 10. kolo

18.04.2018. 16:00Otočac - Hermes Analitica (SD Otočac)
21.04.2018. 11:30Dugo Selo - Podsused (OŠ Ivan Benković)
21.04.2018. 15:00Cedevita II - Ogulin (Dom košarke Cedevita)
21.04.2018. 15:30Petar Zrinski - Jaska (SD II OŠ Vrbovec)

V. Pretkadetska liga

19.04.2018. 20:40Dinamo Zagreb II - Novi Zagreb (SD OŠ Rudeš)

V. Pretkadetska liga, 10. kolo

21.04.2018. 13:20Larus - Bosco Zagreb II (Dom košarke Cedevita)
21.04.2018. 14:00Duga Resa - Dinamo Zagreb II (SD OŠ V.Nazor)
21.04.2018. 16:00Novska - Sesvete II (SŠ Novska)

Dječaci 2005 - I.liga, 12. kolo

22.04.2018. 08:15Larus - Cibona (SD Dubrava)
22.04.2018. 09:10Larus - Dinamo Zagreb (SD Dubrava)

Dječaci 2005 - II.LIGA, 16. kolo

22.04.2018. 08:15Dubrava II - Zapad (SD Dubrava)
22.04.2018. 09:10KK Šanac - Zapad (SD Dubrava)
22.04.2018. 10:05KK Šanac - Bosco Zagreb (SD Dubrava)
22.04.2018. 10:05Sisak - Sesvete (SD Dubrava)
22.04.2018. 11:00Sisak - Maksimir (SD Dubrava)

Djevojčice 2005, 17. kolo

22.04.2018. 10:05ŽKK Lovrekice - ŽKK Orka (SD Dubrava)
22.04.2018. 11:00ŽKK Lovrekice - ŽKK Dubrava BLC (SD Dubrava)
20.05.2018. 11:05ŽKK Karlovac - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD Dubrava)

Djevojčice 2005 (1-6.mj), 1. kolo

22.04.2018. 09:10ŽKK Medveščak - ŽKK Istok (SD Dubrava)

Djevojčice 2005 (7-12.mj), 1. kolo

29.04.2018. 11:15ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Karlovac (SD Dubrava)
05.05.2018. 09:00ŽKK Sisak - ŽKK Zagreb
13.05.2018. 11:05ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Lovrekice (SD Dubrava)