Tjedni pregled utakmica mlađih kategorija... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih kategorija. Ovoga tjedna počinje natjecanje u I.Ligi djevojčica U13.

I. Juniorska liga, 7. kolo

28.01.2023. 11:45Medveščak - Dinamo Zagreb (OŠ K.Š. Gjalski)
29.01.2023. 18:00Zapad - Cedevita Junior (Dom košarke Cedevita)
02.02.2023. 21:00Mladost - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
02.02.2023. 21:00Cibona - Bosco Zagreb (KC Dražen Petrović)

II. Juniorska liga, 6. kolo

28.01.2023. 13:30Zagreb - Sesvete (SD OŠ Borovje)
28.01.2023. 14:30Gorica - Fortuna (GSD Velika Gorica)
29.01.2023. 17:20Samobor - Hermes Analitica (SD Samobor)
01.02.2023. 20:45Podsused - Maksimir (SD Sutinska Vrela)

I.Kadetska liga (5-8), 2. kolo

28.01.2023. 13:10Dinamo Zagreb - Mladost (SD OŠ Rudeš)
29.01.2023. 18:20Dubrava - Medveščak (OŠ Granešina)

I.Pretkadetska liga (5.-8.mj), 2. kolo

29.01.2023. 11:30Zapad - Akademija Mrav (Dom košarke Cedevita)
29.01.2023. 19:00Roling - Larus (ŠŠD Karlovac)

I.liga Dječaci U13, 6. kolo

28.01.2023. 12:00Larus - Novi Zagreb (SD OŠ Ive Andrića)
28.01.2023. 16:30Zapad - Bosco Zagreb (Dom košarke Cedevita)
28.01.2023. 17:00Cibona - Cedevita Junior (KC Dražen Petrović)
29.01.2023. 12:30Medveščak - Dinamo Zagreb (OŠ K.Š. Gjalski)

II. liga Dječaci U13, 6. kolo

28.01.2023. 12:30Roling - Sesvete (OŠ Dubovac)
29.01.2023. 09:30Hermes Analitica - Mladost (SD OŠ M.Laginja)
29.01.2023. 13:30Cedevita Junior II - Podsused (Dom košarke Cedevita)
29.01.2023. 15:20Samobor - Dubrava (SD Samobor)

III.liga Dječaci U13, 6. kolo

28.01.2023. 10:00Maksimir - Zagreb (Ekonomski fakultet)
28.01.2023. 12:00Ogulin - Sisak (ŠSD Ogulin)
28.01.2023. 18:30Vučići - Pešća (OŠ Granešina)
29.01.2023. 13:00Cedevita Junior III - KABA Karlovac (Dom košarke Cedevita)
29.01.2023. 17:00Akademija Mrav - KK Šanac (Osnovna škola Zapruđe)

I. Juniorska liga (ž) (4-7), 6. kolo

31.01.2023. 19:50ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Medveščak II (SD Ivan Arapović)
01.02.2023. 20:45ŽKK Orka - ŽKK Folka Borovje (OŠ Iver, Sesv.Kraljevec)

I. Pretkadetska liga (ž), 9. kolo

28.01.2023. 11:20ŽKK Orka - ŽKK Medveščak (SD Vodoskok)
29.01.2023. 14:00ŽKK Sisak - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Zeleni Brijeg - Sisak)
01.02.2023. 19:45ŽKK Folka Borovje - ŽKK Zagreb (SD OŠ Borovje)

II. Pretkadetska liga (ž), 9. kolo

28.01.2023. 10:30ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Zagreb II (SD Ivan Arapović)
28.01.2023. 18:30ŽKK Karlovac - ŽKK Jabuka Zaprešić (ŠŠD Karlovac)
29.01.2023. 11:00ŽKK Lovrekice - ŽKK Folka Borovje II (OŠ Mato Lovrak, Petrinja)

Djevojčice U13, 1. kolo

28.01.2023. 15:00ŽKK Medveščak - ŽKK Zagreb (SD ZV, paviljon 25)
28.01.2023. 15:15ŽKK Folka Borovje - ŽKK Sisak (SD OŠ Borovje)
02.02.2023. 19:50ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Orka (SD Ivan Arapović)