Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada…

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija u periodu 11.04. – 19.04.2018.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

12.04.2018. 20:30Cibona - Cedevita (KC Dražen Petrović)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

14.04.2018. 18:00Bosco Zagreb - Samobor (Dom sportova II)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

17.04.2018. 20:40Dinamo Zagreb - Cibona (SD OŠ Rudeš)
17.04.2018. 20:45Maksimir - Cedevita (Ekonomski fakultet)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 9. kolo

10.04.2018. 21:30Medveščak - Gorica (SD OŠ Ivan Filipović)
13.04.2018. 21:15Mladost - Zapad (Dom košarke Cedevita)
14.04.2018. 12:00KK Šanac - Sisak (ŠŠD Karlovac)
14.04.2018. 19:00Agrodalm - Fortuna (SD ZV, paviljon 25)
15.04.2018. 20:00Agens Univers - Sesvete (ZV, SC Univers)

III. Juniorska liga, 9. kolo

14.04.2018. 13:30Maksimir II - Glina (Ekonomski fakultet)
14.04.2018. 14:00Larus - Ivanić (Dom košarke Cedevita)
14.04.2018. 20:00Duga Resa - Zabok (SD OŠ V.Nazor)
15.04.2018. 11:00Hermes Analitica - Petar Zrinski (SD OŠ M.Laginja)
15.04.2018. 12:30KK Krapina - Bosco Zagreb II (SŠ Krapina)

I. juniorska liga (ž)

12.04.2018. 21:15ŽKK Zagreb - ŽKK Dubrava BLC (SD Dubrava)

I. juniorska liga (ž), 9. kolo

14.04.2018. 19:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Zagreb (SD OŠ Borovje)
15.04.2018. 14:30ŽKK Krapina - ŽKK Karlovac (SŠ Krapina)
15.04.2018. 17:00ŽKK Sisak - ŽKK Croatia 2006 (OŠ Braća Ribar)
15.04.2018. 20:30ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Orka (SD Ivan Arapović)
15.04.2018. 21:20ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Medveščak (SD Dubrava)

I. juniorska liga (ž)

16.04.2018. 20:15ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Dubrava)

Jedinstvena kadetska liga, 15. kolo

15.04.2018. 19:00Dubrava - Bjelovar (SD Dubrava)

I. Pretkadetska liga (ž), 9. kolo

12.04.2018. 20:20ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Borovje)
19.04.2018. 16:30ŽKK Lovrekice - ŽKK Medveščak (SŠ Petrinja)

II. Pretkadetska liga, 9. kolo

14.04.2018. 10:00KK Šanac - Petrinja (ŠŠD Karlovac)
14.04.2018. 12:20Zrinjevac 1937 - Fortuna (SD Ivan Arapović)
15.04.2018. 14:30Zapad II - Agrodalm (Dom košarke Cedevita)
15.04.2018. 18:00Univers Bosco - Ivanić (ZV, SC Univers)

II. Pretkadetska liga (ž)

11.04.2018. 19:40ŽKK Istok - ŽKK Zagreb (SŠ Jelkovec)
11.04.2018. 20:00ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Croatia 2006 (SD Dubrava)
11.04.2018. 21:15ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SŠD Peščenica)

II. Pretkadetska liga (ž), 9. kolo

11.04.2018. 20:00ŽKK Dubrava BLC - ŽKK Croatia 2006 (SD Dubrava)
14.04.2018. 10:00ŽKK Istok - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD OŠ Sv. Klara)
14.04.2018. 11:20ŽKK Samobor - ŽKK Vindi Varaždin (SD Samobor)
14.04.2018. 18:00ŽKK Karlovac - ŽKK Zagreb (ŠŠD Karlovac)
18.04.2018. 20:50ŽKK Trešnjevka 2009 II - ŽKK Sisak (SD Ivan Arapović)

III. Pretkadetska liga, 9. kolo

14.04.2018. 12:30Zabok - Ksaver (OŠ Zabok)
14.04.2018. 15:30Maksimir - Krapina (Ekonomski fakultet)
15.04.2018. 09:30Zapruđe - Sisak (SD ZV, paviljon 25)
18.04.2018. 21:10Samobor - Velgor (SD Samobor)

IV. Pretkadetska liga, 9. kolo

14.04.2018. 11:30Dugo Selo - Hermes Analitica (OŠ Ivan Benković)
14.04.2018. 16:20Cedevita II - Jaska (Dom košarke Cedevita)
15.04.2018. 14:30Petar Zrinski - Podsused (SD II OŠ Vrbovec)
15.04.2018. 15:00Otočac - Gorica (SD Otočac)

V. Pretkadetska liga, 9. kolo

14.04.2018. 13:20Sesvete II - Larus (Srednja škola Sesvete)
14.04.2018. 16:00Bosco Zagreb II - Duga Resa (Dom sportova II)
19.04.2018. 20:40Dinamo Zagreb II - Novi Zagreb (SD OŠ Rudeš)

Dječaci 2005 - I.liga, 11. kolo

15.04.2018. 08:15Dubrava - Vučići Cibona (SD Dubrava)
15.04.2018. 08:15Dinamo Zagreb - Zagreb (SD Dubrava)
15.04.2018. 09:10Cedevita - Cibona (SD Dubrava)

Dječaci 2005 - II.LIGA, 15. kolo

15.04.2018. 08:15Zagreb II - Sesvete (SD Dubrava)
15.04.2018. 09:10Bosco Zagreb - Maksimir (SD Dubrava)

Djevojčice 2005, 16. kolo

15.04.2018. 09:10ŽKK Zagreb - ŽKK Croatia 2006 (SD Dubrava)