Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija u periodu 03.04. – 12.04.2018.

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

07.04.2018. 10:15Podsused - Zagreb (SD Sutinska Vrela)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

08.04.2018. 18:00Zapruđe - Dubrava (SD ZV, paviljon 25)

I. Juniorska liga (1-8.mjesto)

12.04.2018. 20:30Cibona - Cedevita (KC Dražen Petrović)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto)

06.04.2018. 11:30KK Šanac - Gorica (ŠŠD Karlovac)

I. Juniorska liga (9-16.mjesto), 8. kolo

07.04.2018. 14:15Gorica - Agrodalm (GSD Velika Gorica)
07.04.2018. 17:00Zapad - KK Šanac (Dom košarke Cedevita)
07.04.2018. 17:30Medveščak - Sesvete (SD OŠ Ivan Filipović)
08.04.2018. 16:00Fortuna - Mladost (SD Zaprešić)
09.04.2018. 21:00Sisak - Agens Univers (SD Brezovica)

III. Juniorska liga, 8. kolo

07.04.2018. 12:00Zabok - Hermes Analitica (GSD Zabok)
07.04.2018. 13:00Glina - Larus (ŠSD Glina)
10.04.2018. 20:15Ivanić - Rudeš II (SŠ Ivanić)
11.04.2018. 21:15Bosco Zagreb II - Maksimir II (SD OŠ Matija Gubec)
09.05.2018. 20:30Petar Zrinski - KK Krapina (SD II OŠ Vrbovec)

I. juniorska liga (ž), 8. kolo

07.04.2018. 12:30ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Folka Borovje (SD Ivan Arapović)
07.04.2018. 15:30ŽKK Medveščak - ŽKK Krapina (SD ZV, paviljon 25)
08.04.2018. 17:00ŽKK Orka - ŽKK Sisak (SŠ Jelkovec)
08.04.2018. 20:30ŽKK Karlovac - ŽKK Trešnjevka 2009 (ŠŠD Karlovac)
12.04.2018. 21:15ŽKK Zagreb - ŽKK Dubrava BLC (SD Dubrava)

Jedinstvena kadetska liga, 13. kolo

05.04.2018. 14:00Dubrava - Pazin (SD Dubrava)

Jedinstvena kadetska liga, 14. kolo

08.04.2018. 16:00Cibona - Zadar (KC Dražen Petrović)
09.04.2018. 21:15Cedevita - Dubrava (Dom košarke Cedevita)

I. Pretkadetska liga (ž), 8. kolo

07.04.2018. 17:20ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Lovrekice (SD Ivan Arapović)
08.04.2018. 15:00ŽKK Orka - ŽKK Folka Borovje (SŠ Jelkovec)

II. Pretkadetska liga, 8. kolo

07.04.2018. 10:35Agrodalm - Petrinja (SD OŠ A.Stepinac)
08.04.2018. 14:00Fortuna - KK Šanac (SD Zaprešić)
08.04.2018. 18:00Zapad II - Univers Bosco (Dom košarke Cedevita)
08.04.2018. 20:00Ivanić - Zrinjevac 1937 (SD Žeravinec)

II. Pretkadetska liga (ž), 8. kolo

07.04.2018. 15:20ŽKK Samobor - ŽKK Karlovac (SD Samobor)
08.04.2018. 10:00ŽKK Sisak - ŽKK Vindi Varaždin (OŠ Braća Ribar)
08.04.2018. 12:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Dubrava BLC (SD Zaprešić)
11.04.2018. 19:40ŽKK Istok - ŽKK Zagreb (SŠ Jelkovec)
11.04.2018. 21:15ŽKK Croatia 2006 - ŽKK Trešnjevka 2009 II (SŠD Peščenica)

III. Pretkadetska liga

06.04.2018. 17:00Sisak - Krapina (OŠ Braća Ribar)

III. Pretkadetska liga, 8. kolo

08.04.2018. 12:30Krapina - Zabok (SŠ Krapina)
08.04.2018. 14:00Ksaver - Zapruđe (OŠ Zabok)
08.04.2018. 15:30Velgor - Sisak (OŠ Novo Čiče)
15.04.2018. 15:20Samobor - Maksimir (SD Samobor)

IV. Pretkadetska liga, 8. kolo

07.04.2018. 12:15Gorica - Dugo Selo (GSD Velika Gorica)
07.04.2018. 14:20Jaska - Ogulin (SŠ Jastrebarsko)
08.04.2018. 10:15Podsused - Cedevita II (SD Sutinska Vrela)
08.04.2018. 11:00Hermes Analitica - Petar Zrinski (SD OŠ M.Laginja)

V. Pretkadetska liga, 8. kolo

07.04.2018. 11:30Novi Zagreb - Novska (Osnovna škola Zapruđe)
08.04.2018. 13:20Sesvete II - Duga Resa (Srednja škola Sesvete)
12.04.2018. 21:15Bosco Zagreb II - Dinamo Zagreb II (SD OŠ Matija Gubec)