OSLABLJENA CIBONA PORAŽENA U ŠPANJOLSKOJ... TENERIFE PREJAKE ZA VUKOVE…

U 8.kolu skupine D Fiba lige prvaka Cibona je poražena na Tenerifama od domaćeg Iberostara 106:84. Vodeća momčad skupine nije imala previše problema s oslabljenim Vukovima koji su bez četiri standardna igrača (Šakić, Žižić, Rozić,Joksimović) doputovali na ovu utakmicu, a nije bilo ni prvog trenera Damira Mulaomerovića pa je momčad vodio Ivica Burić. Cibona je korektno odigrala prvih dvadeset minuta kada je bila u zaostatku 48:38, a domaćini su odličnom trećom četvrtinom rješili sve eventualne dvojbe u ovom susretu. Kod Cibone Scotty Reynolds je ubacio 19, Nik Slavica 16, a Domagoj Bošnjak 10 poena. Domaćine je predvodio White (21).

Cibonu u petak očekuje gostovanje kod Cedevite u A-1 ligi, u nedjelju domaći susret protiv Krke u ABA ligi, a već u utorak i novi susret Fiba Lige prvaka kada u Dom Dražena Petrovića dolazi Mega Leks.