PREGLED 1.KOLA SKUPINE ISTOK... STARTALA II. JUNIORSKA LIGA ISTOK…

Jučer i danas igrane su utakmice 1.kola II. juniorske lige Istok. Odgođen je susret Sisak – Hermes Analitica,

II.Juniorska liga Istok, 1. kolo

19.11.2016. 14:00 KK Šanac - Zapad 77:61
19.11.2016. 16:30 Cedevita II - Zrinjevac 1937 II 98:43
19.11.2016. 20:00 Agens Univers - Agrodalm 56:76
20.11.2016. 15:20 Sesvete - Dubrava II 78:71
16.01.2017. 21:15 Sisak - Hermes Analitica 116:43
II.Juniorska liga Istok, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
KK Šanac 19 26 11 21 77
Zapad 20 13 15 13 61
19.11.2016. / 14:00 45:33 32:28
KK Šanac
Davor Beber 27, Luka Mataković 17, Fran Manjerović 14, Leon Peris 8, Ilija Mateo Stipić 5, Luka Ćosić 4, Andrej Penić 2, Sven Pašić 0, Gordan Manojlović 0, Karlo Katić 0, Karlo Vladić 0, Toni Jakara 0.
Zapad
Anđelko Nikić 21, Mislav Biondić 18, Bruno Ezgeta 7, Nikola Nikić 7, Ivan Mađarić - Šoštarić 6, Ivan Palac 2, Dominik Tomičić 0, Borna Mustapić 0.
II.Juniorska liga Istok, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita II 16 32 23 27 98
Zrinjevac 1937 II 21 4 11 7 43
19.11.2016. / 16:30 48:25 50:18
Cedevita II
Karlo Matković 20, Matej Bošnjak 17, Marino Paleka 15, Haris Mehdić 13, Karlo Lukačić 12, Daniel Pavičić 8, Mile Vukušić 7, Vito Strunjak 6, Bruno Strunjak 0, Luka Mionni 0, Marko Farkač 0.
Zrinjevac 1937 II
Jan Polanec 16, Niko Vuchetich 8, Domagoj Brkić 8, Branimir Medvedec 5, Gordan Bjelica 2, Bruno Sudar 2, Mario Višek 2, Krševan Ivković 0, Roman Ilijić 0, Filip Čavar 0, Jakov Drmić 0.
II.Juniorska liga Istok, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Agens Univers 8 14 18 16 56
Agrodalm 15 18 16 27 76
19.11.2016. / 20:00 22:33 34:43
Agens Univers
Franjo Palić 20, Tibor Bićanić 17, Roko Vrkljan 7, Ivan Ivančić 7, Tomislav Grahovac 3, Leon Luković 2, Jan Brkić 0, Matija Vukičević 0, Filip Kekelj 0, Josip Mislav Starčević 0, Filip Stilinović 0, Mateo Eldić 0.
Agrodalm
Andrej Ceraj 20, Luka Paleka 19, Luka Radman 11, Bruno Štimac 10, Dominik Fišter 7, Jure Herceg 6, Oton Šurina 2, Filip Vitković 1, Luka Nikšić 0, Filip Glibo 0.
II.Juniorska liga Istok, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Sesvete 23 17 19 19 78
Dubrava II 13 20 16 22 71
20.11.2016. / 15:20 40:33 38:38
Sesvete
Filip Vulić 19, Karlo Findri 18, Luka Dušak 15, Ivan Milić 9, Mateo Vidaković 9, Brian Joseph Piplica 8, Nikola Topić 0, Josip Vazdar 0, Nikola Andrejević 0, Marin Siničić 0, Fabijan Pobi 0.
Dubrava II
Danijel Sedlo 28, Marko Marunić 19, Jan Zvonimir Vrdoljak 9, Luka Božić 8, Karlo Krnjaić 7, Fran Govorčin 0, Ante Petar Tomić 0, Vedran Kumanović 0, Marijano Glasnović 0.

Košarkaški kamp Novalja