U 11.KOLU ABA LIGE... SOKOLI ZAUSTAVILI CEDEVITU…

Sjajan niz Cedevite zaustavljen je u Skoplju. U 11.kolu ABA ligi domaći Karpoš Sokoli su slavili pobjedu  89:81. Cedevita koja ja nastupila bez Luke Babića od početka susreta nije uspijela uspostaviti pravi ritam pa su domaćini već na isteku prve četvrtine imali 13 koševa prenosti (25:12). U nastavku susreta momčad Veljka Mršića je pokušavala uhvatiti rezultatski priključak i stigla u završnici na zaostatak 77:75 ali su domaćini tricom rješili sve dvojbe u ovom susretu.

Za Cedevitu je debitirao Ryan Boatright koji je ubacio 23 poena. Filip Krušlin je dodao 12, a Marko Arapović i Ra’Shad James po 10 poena. Domaćine je prevodio Dragan Zeković s 23, a Zoran Vrkić je dodao 19. Bio je to četvrti poraz Cedevite u ABA ligi koja će u srijedu ugostiti MZT u Eurokupu.

“Košarkaši Karpoša bili su večeras bolji od nas i zasluženo su pobijedili. Od početka su bili brži i agresivniji u svakom duelu i naša loša igra u prvoj četvrtini se pokazala presudnom. Cijelo vrijeme smo lovili zaostatak i na kraju smo došli na -2, no oni su zasluženo su osvojili bodove.”..kazao je nakon susreta trener Cedevite.