U četvrtfinalu doigravanja za prvaka Hrvatske.... Škrljevo svladalo Cibonu, odluka u Zagrebu…

U drugoj utakmici četvrtfinala doigravanja Škrljevo je svladalo Cibonu 62:61 i izborilo treću odlučujuću utakmicu koja će se u srijedu (18.00) igrati u Zagrebu. Cibona je na startu povela 12:6, a domaćini su serijom 12:0 dobili prvu četvrtinu 18:12. Skroman napadački učinak Vukova u prvom poluvremenu rezultirao je prednošću domaćina 33:25, a nakon trica Štembergera i Šarca, Škrljevo u 25.minuti ima 11 razlike (44:33). Domaćini su vodili do same završnice kada je Karlo Uljarević s pet uzastopnih poena doveo Cibonu do prednosti 61:60 na ulasku u posljednje dvije minute. U samoj završnici Siniša Štemberger je ubacio za 62:61, a niz promašenih napada zaključio je posljednjim pokušajem Bilinovac kojeg je blokirao Jasmin Perković.

Domaćine je predvodio Štemberger s 18 poena, a po 12 su dodali Davor Konjević i Marko Šarac. Kod Cibone Luka Žorić je ubacio 17 poena uz 10 skokova, a Ivan Novačić 12.